Hotel Paradise 5 odcinki online. Gdzie oglądać powtórki za darmo?

0 1 195

Hotel Paradise sezon 5. Odcinki można oglądać od 21 lutego, oczywiście w telewizji TVN 7. Program poprowadzi Klaudia El Dursi, a tym razem został on nagrany w Panamie. Zobacz gdzie oglądać Hotel Paradise 5 online oraz powtórki za darmo.

Przed nami piąty sezon Hotel Paradise. To jeden z najpopularniejszych programów emitowany w polskiej telewizji i nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekali na nowe odcinki.

Hotel Paradise 5 odc. 1 można obejrzeć już 21 lutego o godzinie 20:35 w telewizji TVN 7. “Dziewięcioro uczestników przekroczy bramy raju i już od pierwszego momentu będzie musiało uważnie się obserwować i słuchać nawzajem, aby podjąć decyzję z kim spędzą pierwszą noc. Podczas premierowego łączenia w pary, to panowie dokonają wyboru. Jednak nie będzie on tak oczywisty” – czytamy w zapowiedzi premierowego odcinka.

Hotel Paradise 5 ile odcinków? Podobnie jak poprzednie części składa się on z 60 odcinków. Emocji więc nie zabraknie, szczególnie, że produkcja przygotowała kilka nowości.

.Poza znanymi stałymi elementami programu, takimi jak Pandora, Rajska wyrocznia czy Rajskie rozdanie, w tej edycji pojawi się nowy – „Szansa od raju”. Uczestnikom dochodzącym do programu, trudniej zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. Jedenaścioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma „Szansę od raju”.

Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek, będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki.

Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w Hotelu Paradise. Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym Rajskim Rozdaniem.

Dodatkowo, produkcja zaplanowała sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który opuści Hotel Paradise. „Przesłanie z Raju” będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl. Uczestnik, żegnający się z programem, otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w Hotelu Paradise. Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostanie zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi. Poznamy wtedy zawartość koperty. A będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w Hotelu Paradise, na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju.

Hotel Paradise 5 online można oglądać na platformie Player.PL. Powtórki za darmo dostępne będą w soboty w telewizji TVN 7.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.