Hotel Paradise 6 odcinki online. Gdzie oglądać powtórki za darmo?

0 2 627

Hotel Paradise sezon 6. Nowe odcinki można oglądać od 29 sierpnia, oczywiście w telewizji TVN 7. Program poprowadzi Klaudia El Dursi, a został on nagrany w Panamie. Zobacz gdzie oglądać Hotel Paradise 6 online oraz powtórki za darmo.

Przed nami szósty sezon Hotel Paradise. To jeden z najpopularniejszych programów emitowany w polskiej telewizji i nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekali na nowe odcinki.

Hotel Paradise 6 odc. 1 można obejrzeć już 29 sierpnia o godzinie 20:35 w telewizji TVN 7. „Już 29 sierpnia na antenie TVN7 Hotel Paradise otworzy swoje podwoje dla nowych mieszkańców! W egzotycznej Panamie, do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego wprowadzą się single i rozpoczną miłosną grę. Tłem dla sercowych zawirowań oraz romantycznych uniesień będzie nowy singiel promujący program, pt. „Rajska miłość”!” – czytamy w zapowiedzi premierowego odcinka.

Hotel Paradise 6 ile odcinków? Podobnie jak poprzednie części składa się on z 60 odcinków. Emocji więc nie zabraknie.

Hotel Paradise 6 online można oglądać na platformie Player.PL. Powtórki za darmo dostępne będą w soboty w telewizji TVN 7.

Leave A Reply

Your email address will not be published.