Papiery na Szczęście streszczenie odcinków 210, 211 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

2 737

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie oglądać serial w TV i powtórki w internecie? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Przeczytaj streszczenia odcinkow Papiery na szczęście 210, 211.

Papiery na szczęście odcinki 210, 211. Gdzie oglądać w TV?

Serial Papiery na szczęście to kolejna bardzo popularna produkcja telewizji TVN 7. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Jeśli przegapiliście ostatni lub dzisiejszy odcinek, to nic straconego.

Powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i internecie.

Papiery na szczęście powtórki za darmo. Gdzie obejrzec online?

Ostatni odcinek serialu Papiery na Szczęście w formie powtórki emitowany jest następnego dnia o godzinie 6:15 w TVN7. Wiadomo jednak, że pora nie jest zbyt komfortowa i jeśli ktoś przegapił wczorajszy odcinek, to raczej nie wstanie tak wcześnie rano, aby zasiąść przed TV.

Na szczęście serial Papiery na Szczęście online również jest dostępny. Powtórka odcinka trafia na platformę Player. Należy jednak wykupić choćby podstawowy pakiet, aby oglądać seriale online. Warto jednak zainwestować kilka złotych miesięcznie, bo wtedy możemy oglądać Papiery na Szczęscie onlien jeszcze przed premierą w TV. Ponadto uzyskujemy dostęp do bogatej biblioteki innych seriali i programów.

Ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście ile odcinków ma serial? Jak na razie nie ma co się martwić o koniec serialu. Do tej pory wyemitowano ponad 140 odcinków i powstają cały czas nowe. Duża popularność serialu sprawia, że produkcja pókic o nie myśli o zakończeniu zdjęć.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście. Co przyniosą kolejne odcinki?

Papiery na szczęście 208

Julia i Konrad liczą na szybkie i duże pieniądze z szantażu i obmyślają plan ich zdobycia. Kazimierz rozmawia o szantażu z Pauliną, jednak kobieta zabrania mu zgłaszania sprawy policji. Załamany Kazimierz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. Kownacki zwierza się Kamilowi ze swoich kłopotów. Tymczasem Beatka musi opanować emocje związane z pojawieniem się Patryka i prosi o pomoc Agatę. Czuje, że Patryk wciąż jej się podoba. Za radą Agaty postanawia zorganizować romantyczny wieczór ze Staszkiem, jednak nie wszystko układa się po myśli Beatki. Staszek zauważa wiadomość od Patryka w telefonie ukochanej. Beatka okłamuje Staszka, że Patryk jest jej kolegą sprzed lat.

Papiery na szczęście odc. 209 streszczenie

Julka ma nóż na gardle, Henryk żąda od niej pieniędzy za lokal, a ekipa remontowa zapłaty. Za namową Konrada bierze chwilówkę, którą wydaje Konrad. Julka jest wściekła na beztroskę chłopaka. Magda i Konrad zaczynają podejrzewać, że za szantażem Kownackiego stoi jego syn i była narzeczona Kamila… Wahają się, czy ostrzec Kazimierza. Tymczasem Kownacki, po rozmowie z Alicją, postanawia jednak zgłosić sprawę policji. Staszek jest zazdrosny o Patryka i nie do końca wierzy w zapewnienia Beatki. Wandzia przypadkiem spotyka Patryka i żąda, by trzymał się z daleka od jej przyjaciółki. Nieoczekiwanie Beatka odwiedza byłego chłopaka. Kamil i Magda planują romantyczny weekend we dwoje.

Papiery na szczęście 210

Kamil rozpoczyna pracę w szpitalu, w którym pracuje również Dawid. Nieoczekiwanie spotyka tam Julkę z Konradem, którzy przyjechali na SOR po tym, jak Konrad uszkodził sobie rękę. Obydwoje z Julką są zdenerwowani, bo tego dnia mają odebrać pieniądze z szantażu. Tymczasem policja przygotowuje akcję przekazania pieniędzy szantażystom. Kamil mówi Julce i Konradowi wprost, że podejrzewa ich o szantażowanie Kownackiego. Parze grunt pali się pod nogami. Magda jest pochłonięta poszukiwaniem miejsca na wyjazd z Kamilem i nie dostrzega, że Pati potrzebuje jej pomocy. Dziewczyna ma poważny problem.

Papiery na szczęście 211 streszczenie

Julka wyrzuciła Konrada z mieszkania i wysłała anonimowo Kownackiemu wiadomość o tym, że szantaż był głupim żartem. Konrad został na lodzie, nie ma gdzie się zatrzymać, nie ma pieniędzy i pracy. Tymczasem Beatka czuje ulgę po tym, jak skończyła znajomość z Patrykiem. Kiedy odwiedza ją Paulina, Beatka prosi matkę, by nie wspominała o Patryku przy Staszku. Jednak Paulina celowo wyjawia przy Staszku, że Patryk tak naprawdę był chłopakiem jej córki… Nieoczekiwanie w mieszkaniu Magdy i jej przyjaciółek pojawia się Rafał. Chłopak liczy na coś więcej ze strony Patrycji, ale dziewczyna traktuje go chłodno. Wkrótce Rafał wyznaje Pati, że zakochał się w niej…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.