Papiery na Szczęście streszczenie odcinków 167, 168, 169 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

262

Papiery na szczęście online za darmo. Gdzie oglądać serial w TV i powtórki w internecie? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Przeczytaj streszczenia odcinkow Papiery na szczęście 167, 168, 169.

Papiery na szczęście odcinki 167, 168, 169. Gdzie oglądać w TV?

Serial Papiery na szczęście to kolejna bardzo popularna produkcja telewizji TVN 7. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Jeśli przegapiliście ostatni lub dzisiejszy odcinek, to nic straconego.

Powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i internecie.

Papiery na szczęście powtórki za darmo. Gdzie obejrzec online?

Ostatni odcinek serialu Papiery na Szczęście w formie powtórki emitowany jest następnego dnia o godzinie 6:15 w TVN7. Wiadomo jednak, że pora nie jest zbyt komfortowa i jeśli ktoś przegapił wczorajszy odcinek, to raczej nie wstanie tak wcześnie rano, aby zasiąść przed TV.

Na szczęście serial Papiery na Szczęście online również jest dostępny. Powtórka odcinka trafia na platformę Player. Należy jednak wykupić choćby podstawowy pakiet, aby oglądać seriale online. Warto jednak zainwestować kilka złotych miesięcznie, bo wtedy możemy oglądać Papiery na Szczęscie onlien jeszcze przed premierą w TV. Ponadto uzyskujemy dostęp do bogatej biblioteki innych seriali i programów.

Ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście ile odcinków ma serial? Jak na razie nie ma co się martwić o koniec serialu. Do tej pory wyemitowano ponad 140 odcinków i powstają cały czas nowe. Duża popularność serialu sprawia, że produkcja pókic o nie myśli o zakończeniu zdjęć.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście. Co przyniosą kolejne odcinki?

Papiery na szczęście 165

Nina jest sfrustrowana, bo wszyscy dookoła pouczają ją, jak powinna zachowywać się w ciąży. Tymczasem Konrad przychodzi do Magdy i mówi, że wie o jej kłamstwie. Magda jest przekonana, że to Kamil powiedział Konradowi prawdę na jej temat. Oznajmia Kamilowi, że się na nim zawiodła i nie chce słuchać jego tłumaczeń. Sergiusz, który jest świadkiem tej dyskusji, uważa, że między Magdą i Kamilem „iskrzy”. Marysi nie podoba się, że Ola nie powiedziała jej wcześniej o zamiarze zmiany szkoły. Jest też zazdrosna o Hankę i niemiła w stosunku do Oli.

Papiery na szczęście 166

Kamil dowiaduje się, że Julka zdradziła Konradowi tajemnicę Magdy i jest na nią wściekły. Postanawia przeprosić Magdę, spędzają ze sobą niespodziewanie romantyczne chwile. Tymczasem Marta idzie na kolejne spotkanie z aplikacji randkowej. Wpada na Sergiusza, który również był na internetowej randce. Nieoczekiwanie Sergiusz wyznaje, że podoba mu się Wera, ale nie chciał się z nią umówić ze względu na Martę. Po tej rozmowie postanawia zaproponować Werze spotkanie.

Papiery na szczęście 167

Po spotkaniu z Sergiuszem Wera jest nim zauroczona. Fryzjerki dostają dużo nowych zleceń na pokazy ogniowe, co ze względu na kiepską sytuację salonu bardzo je cieszy. Julka i Kamil znowu kłócą się o Magdę. Julka postanawia pomóc Konradowi zdobyć dziewczynę, żeby odsunąć ją od Kamila. Patrycja i Helena przekonują jednak Magdę, że powinna trzymać się od niego z daleka. Kamil sam przestraszył się tego, że poczuł coś do Magdy i organizuje dla Julki romantyczną kolację, na której proponuje, żeby zaczęli przygotowania do ich ślubu. Tymczasem Beatka dziwnie się zachowuje, a Staszek nie wie, jaki jest tego powód.

Papiery na szczęście 168

Adam jest zadowolony, bo być może znalazł nowego inwestora do Parku Technologicznego. Okazuje się, że mężczyzna jest znajomym Marty sprzed lat. Tymczasem Wera i Sergiusz zakochują się w sobie coraz bardziej. Staszek odkrywa, że dziwne zachowanie Beatki ma związek z wizytą kogoś z zagranicy. Z pomocą Filipa dowiaduje się, że tajemniczą osobą jest matka jego narzeczonej.

Papiery na szczęście 169

Julka namawia Konrada, żeby zorganizował zbiórkę charytatywną. Jest przekonana, że to zaimponuje Magdzie i sprawi, że dziewczyna da mu szansę. Tymczasem Kamil z Sergiuszem przychodzą do Paryskiej, gdzie spotykają Magdę. Sergiusz widzi, że Magda z Kamilem świetnie się dogadują… Marta przypadkiem dowiaduje się od Krisa, że inwestor, z którym ma spotkać się Adam, współpracuje z Henrykiem. Czy zdąży uprzedzić o tym Adama i Alicję przed podpisaniem umowy z inwestorem?

Papiery na szczęście 170

Fryzjerki przygotowują się do ogniowego show. Ku zaskoczeniu Wery i Oliwki, Żaneta planuje wystąpić razem z nimi, mimo zaawansowanej ciąży. Jednak podczas próby sama uświadamia sobie, że to już niemożliwe. Dziewczyny szukają zastępstwa, a na ochotnika zgłasza się Sergiusz. Nina z Adamem dowiadują się, że ich dziecko jest zdrowe, więc alarm po złych wynikach Niny był przedwczesny. Nina świętuje dobrą nowinę kieliszkiem wina z koleżanką. Adam jest zły, że Nina zachowuje się nieodpowiedzialnie. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Tymczasem Paulina, mama Beatki, przychodzi na kolację do córki i Staszka. Beatka robi wszystko, żeby wypaść przed nią jak najlepiej.

Papiery na szczęście 171

Beatka bardzo przeżywa kłótnię z mamą. Tadeusz, chcąc pogodzić kobiety, podstępem zwabia Beatkę na spotkanie z Pauliną. Tymczasem Kamil nie może się doczekać, aż pozna rodziców Julki. Julka stara się przekonać Kamila, że nie powinien na to liczyć, bo jej rodzice są zapracowani i nie będą mogli przylecieć ze Stanów. Temat ich ślubu staje tak czy inaczej w miejscu, bo wymarzona przez Julkę sala jest niedostępna. Okazuje się jednak, że dzięki znajomościom Konrada uda się zorganizować tam wesele. W zamian za pomoc Konrad oczekuje, że Julka pomoże mu poderwać skutecznie Magdę. Natomiast Magda zaczyna powoli wierzyć w to, że Konrad naprawdę się zmienił.

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.