Żużel na żywo w internecie. Gdzie można obejrzeć?

Żużel online za free. Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? Transmisje dostępne są w telewizji Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5. Speedway Grand Prix na żywo pokazuje natomiast TTV lub Eurosport Extra. Gdzie oglądać live stream online?

Żużel na żywo gdzie można obejrzeć transmisje?

W Polsce żużel to jeden z najbardziej popularnych sportów. Nie może oczywiście równać się z piłką nożną, ale ma swoją bardzo dużą i wierną grupę fanów, którzy regularnie wypełniają trybuny i licznie oglądają transmisje w TV lub online.

W 2024 roku nie doszło do zmian w transmisjach. Mecze PGE Ekstraligi na żywo dostępne są w dwóch kanałach. W każdej kolejce dwa spotkania transmituje Eleven Sports 1 (piątki) i dwa Canal+ Sport5 (niedziela). Z kolei spotkanie eWinner 1. Ligi Żużlowej pokazuje już tylko telewizja Canal+ Sport 5.

PGE Ekstraliga cieszy się dużym zainteresowaniem, ale i tak najwięcej emocji wzbudza zawsze Speedway Grand Prix. W tym przypadku żużel na żywo pokazuje Canal+ Premium.

Żużel na żywo w internecie

Transmisje z żużla obejrzeć można również w internecie. Legalny live stream online nie jest co prawda dostępny za darmo, choć są osoby, które mogą mieć dostęp do transmisji za free.

Telewizja Eleven Sports 1 online dostępna jest na platformach Player, Polsat BOX GO, WP Pilot, elevensports.pl oraz Canal+ online. Z kolei Canal+ Sport 5 i Canal+ Premium można wykupić na Player, Canal+ Online.

Żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić jako relacje live.

Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? Jak widać odpowiedź na to pytanie jest dość szeroka, bo opcji do oglądania transmisji jest bardzo dużo.