Pierwsza Miłość streszczenie odcinków 3553, 3554, 3555 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

62

Pierwsza Miłość online za darmo. Gdzie oglądać serial w TV i powtórki w internecie? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Przeczytaj streszczenia odcinkow Pierwsza Miłość 3553, 3554, 3555.

Pierwsza Miłość odcinki 3553, 3554, 3555. Gdzie oglądać w TV?

Serial Pierwsza Miłość to bardzo popularna produkcja emitowana od wielu lat w telewizji Polsat. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Pierwsza Miłość 3553 wyemitowana zostanie w poniedziałek. W kolejnych dniach emisja 3554, 3555, 3556.

Powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i internecie.

Pierwsza Miłość powtórki za darmo. Gdzie obejrzec online?

Ostatni odcinek serialu Pierwsza Miłość w formie powtórki emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:00 w telewizji TV4. Jeśli przegicie dzisiejszy odcinek, to idealny sposób, aby nadrobić zaległości.

Na szczęście serial Pierwsza Miłość online również jest dostępny. Powtórka odcinka trafia na platformę Polsat BOX. Należy jednak wykupić choćby podstawowy pakiet, aby oglądać seriale online.

Pierwsza Miłość ile odcinków ma serial?

Pierwsza Miłość ile odcinków ma serial? Tego nie wiadomo. Do tej pory wyemitowano ponad 3500 odcinków i nic nie wskazuje na to, aby emisja miała zostać zakończona. Mimo wielu lat emisji to serial wciąż ma bardzo dużo fanów.

Streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość

Pierwsza Miłość 3552 streszczenie

Fabian i Gabrysia są bardzo zadowoleni z rozdziału powieści, który udało im się stworzyć. On snuje już nawet plany wydawnicze, ale szybko przekonuje się, że tylko jemu zależy na dalszej przyszłości tekstu. Prosi Briana, aby pomógł mu przekonać przyjaciółkę do dostrzeżenia potencjału na bestseller. Ten z kolei angażuje do czytania i recenzowania całe biuro.

Stęskniony za żoną Marcin postanawia zrobić Emilce niespodziankę i przyjeżdża ją odwiedzić w Wadlewie. Ku jego zaskoczeniu nie zastaje tam jednak ukochanej.

Marysia, pogrążona w myślach o sytuacji z Wenerskim, nagle odkrywa, że ma niespodziewanego gościa, który błaga ją o pomoc i schronienie.

Piotrek zauważa pewien ważny detal na opublikowanych w prasie zdjęciach z pogrzebu. Czy kolejny trop doprowadzi go wreszcie do mordercy? Policjant ma nowe pytania, które postanawia zadać w rezydencji Edwarda.

Pierwsza Miłość 3553 streszczenie

Julita ma problem z Jolką, która niezbyt przykłada się do swojej pracy w barze, a w dodatku wychodzi bez zapowiedzi w ciągu dnia. Tomek tłumaczy zirytowanej szefowej, że to ze względu na poszukiwanie mieszkania, do którego chcą się przeprowadzić. Piotrek podejrzewa, że to Dominika jest morderczynią, której szukał. Przerażona oskarżeniami siostra Marysi zaprzecza i tłumaczy mu swoją wersję wydarzeń. Sytuacja komplikuje się, gdy Dominika ucieka i wykorzystuje do tego Wenerskiego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.