Zakochani po uszy 189 online. VOD, streszczenie, zdjęcia

0 1 352

Zakochani po uszy 189 online za darmo można obejrzeć na platformie Player.PL. Prezentujemy również streszczenie odcinka.

Emisja Zakochani po uszy 189 nastąpi w poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 19:30 w telewizji TVN 7. Serial online na żywo można oglądać na platformie WP Pilot, która udostępnia live stream w internecie.

Wszystkie odcinki w formie VOD można oglądać również na platformie Player.pl. Za darmo dostępne są po emisji w TVN 7, a po wykupieniu pakietu START można obejrzeć wszystkie odcinki, które wyemitowane zostaną w danym tygodniu.

Obecnie pakiet START można wykupić za jedyne pięć złotych na miesiąc. W zamian otrzymujemy dostęp do wielu filmów, programów i seriali bez reklam, a także do live streamu z telewizji TVN, TVN 7 oraz TTV.

Zakochani po uszy 189 zdjęcia i streszczenia

Streszczenie odcinka 189 serialu Zakochani po uszy:

Laura odkrywa, że Sylwia uciekając przed policją okradła ją. Elwira jest zaskoczona kiedy dowiaduje się o wszystkim. Sylwia próbuje kupić bilet lotniczy i wyjechać z kraju, ale pracownik biura podróży orientuje się, że ma fałszywe dokumenty… Tymczasem Klaudia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i nakłania Sonię do zażycia tabletek poronnych. Zostawia jej sok , w którym rozpuściła tabletki. Przypadek sprawia, że sok wypija Asia… Danuta dowiaduje się o ciąży i żąda od syna, żeby zachował się odpowiedzialnie. Po kłótni z matką chłopak boi się tego, co zrobiła Klaudia i chce ratować sytuację. Ania unika Bartka, bo spotkanie z byłym narzeczonym uświadomiło jej, że wciąż go kocha…

Leave A Reply

Your email address will not be published.