Elif streszczenie odcinków 702, 703, 704, 705

0 1 893

W tym tygodniu będzie można obejrzeć odcinki Elif numer 702, 703, 704, 705 oraz 706. Emisja w TVP 1 oraz online na TVP VOD.

Oglądaj serial Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenie odcinków

Elif 702 streszczenie: Reyhan nie może wybaczyć Keremowi jego słów i przy każdej okazji robi aluzje do jego wypowiedzi. Chłopak jest zdezorientowany, mimo to, chcąc pomóc Reyhan, kupuje dla niej trudno dostępny skrypt z ćwiczeniami. Prosi Elif, żeby niepostrzeżenie podrzuciła go do pokoju Reyhan. Reyhan dowiaduje się, że to prezent od Kerema i wściekła idzie, żeby oddać mu książkę. Kiedy oboje wsiadają do windy, ta się zacina. Hümeyra, chcąc udobruchać męża, szykuje romantyczną kolację w sypialni. Birce nie poddaje się i robi wszystko, żeby pokazać Yunusowi swoje projekty. Gdy do tego dochodzi, ten szydzi z jej prac.

Elif 703 streszczenie: Birce broni swoich projektów i oskarża Yunusa o nieludzkie traktowanie innych. Kiedy zdruzgotana ma już opuścić firmę, Yunus daje jej szansę na wykazanie się. Kerem dowiaduje się od Reyhan, że dziewczyna słyszała fragment jego wypowiedzi. Próbuje się tłumaczyć, lecz przykro mu, że Reyhan się na nim nie poznała. Emirhan jest przygnębiony brakiem szkolnej wyprawki. Zdesperowana Jülide postanawia podjąć się pracy na zmywaku. Tülay ma coraz więcej pracy w sklepie. Şafak przypadkiem dowiaduje się, że Emirhan jest sierotą i że chłopiec wychowuje się bez ojca. Hümeyra urządza wystawną kolację z nadzieją, że mąż wybaczy jej poranny nietakt.

Elif 704 streszczenie: Hümeyra przygotowuje kolację, żeby pogodzić się z Tarikiem. Informuje też męża, że przesłała mu pieniądze, o które prosił. Tarik manipuluje Hümeyrą, przekonując ją, że Macide zaczyna traktować Elif jak wnuczkę, której oni nie mogli jej dać. W rezultacie kobieta coraz trudniej znosi obecność Elif w domu. Tarik każe Vildan pozbyć się Reyhan, obawiając się, że Elif może wyznać jej prawdę o sobie. Yildiz i Reyhan przygotowują poczęstunek na rocznicę śmierci męża Macide. Vildan chce wykorzystać tę sytuację przeciwko Reyhan. Şafak okazuje coraz większe zainteresowanie Jülide. Birce stara się sprostać kolejnym zadaniom wyznaczanym jej przez Yunusa.

Elif 705 streszczenie: Tarik wciąż podburza Hümeyrę przeciwko Elif. Mówi też Macide, że Hümeyra bardzo cierpi, widząc jak ona wiele uwagi poświęca dziewczynce. Leman wypytuje Şafaka o kobietę, z którą go widziano. Reyhan i Yildiz pochłonięte są przygotowaniami do wieczornego poczęstunku. W końcu Vildan udaje się zostać w kuchni samej. Wykorzystuje tę sytuację, żeby dodać coś do ciasta na pączki, które przygotowuje Reyhan. Vildan jest pewna, że dzięki temu pani Macide odprawi dziewczynę. Pączki okazują się nie do zjedzenia. Macide jest wściekła, żąda od Reyhan wyjaśnień.

Elif 706 streszczenie: Macide wybacza Reyhan niemiłą sytuację z pączkami. Vildan jest wściekła, obawia się reakcji Tarika. Decyzja matki nie podoba się również Hümeyrze, która nie może już znieść obecności Reyhan i Elif. W obronie dziewczyny staje Kerem. Tymczasem Macide zaprasza Elif na kolację przy rodzinnym stole. Hümeyra i Tarik są wstrząśnięci tą sytuacją. Tarik daje Vildan ostatnią szansę na pozbycie się Reyhan. Leman dowiaduje się, że kobietą, którą widziała z Şafakiem jest Jülide. Ku niezadowoleniu Tarika, Kerem uczestniczy w spotkaniu zarządu spółki. Na domiar złego w tym samym czasie w holdingu pojawia się Zafer, który naciska Tarika na podpisanie ich umowy.

Leave A Reply

Your email address will not be published.