5 wyjątkowych i rozgrzewających filmów na romantyczne wieczoru- sprawdź te hity!

0 306

Romantyczne wieczory można spędzać w różnych okolicznościach i na wiele sposobów. Najważniejsze, by być blisko swojej ukochanej osoby i dać się jej poznać z jak najlepszej strony. Warto wspólnie obejrzeć jakiś wyjątkowo miłosny film, który będzie miłym wstępem do jeszcze przyjemniej spędzonej nocy. Czy wiesz, po jakie pozycje filmowe sięgnąć, by romantyczna noc okazała się niezapomniana? Oto 5 najlepszych hitów filmowych!

Wszystkie części Greya – czyli must have każdej zakochanej pary!

Nie ma lepszego filmu porywającego parę do namiętności niż poszczególne części Greya, które zdobyły już popularność na niemal całym świecie. Wspaniała gra aktorska, miłosne igraszki i dużo mocnych wrażeń. Tak można po krótce określić fabułę wybrzmiewającą w poszczególnych częściach filmu. Grey rozkochał już w sobie miliony kobiet, a na ekranie wciąż budzi sporo kontrowersji. Czy będzie Twoim hitem w tegoroczne Walentynki?

365 dni, czyli prawdopodobnie najmocniejszy polski film erotyczny

Nie ma mocniejszego filmu niż ten, czyli wyjątkowo mocna produkcja o tytule 365 dni. Wszystko zostało tutaj opracowane w najmniejszym szczególe, a wartka gra aktorska sprawia, że każdą minutę filmu ogląda się z szybszym biciem serca. Jeśli jesteście parą kochanków i lubicie czuć siłę namiętności to ten film z pewnością Was poruszy.

Sztuka kochania – polskie kino na specjalna okazję

Trzeba przyznać, że polskie zbiory filmowe obfitują w świetne filmy erotyczne z niezłą fabułą w tle. Jedną z kolejnych takich propozycji będzie Sztuka kochania, czyli historia Michaliny Wisłockiej, najsłynniejszej polskiej seksuolożki. Ten film powinny obejrzeć wszystkie kobiety, ale spodoba się również i Panom. Idealny film na mile spędzony wieczór.

Niewierna, czyli historia pewnej zdrady

Zdrada może zdarzyć się w niemal każdym małżeństwie, może też podzielić nawet najbardziej udany związek. Właśnie taką historię opowiada film Niewierna, w którym żarliwa namiętność stawia pod znakiem zapytania szczęśliwe małżeństwo. Czy relacja małżeńska przetrwa? Warto dowiedzieć się tego właśnie w wieczór walentynkowy.

Kochanek Lady Chatterley – obyczajowo, romantycznie

Nie każdy lubi filmy przepełnione akcją. Właśnie dla tych osób została przygotowana niezwykła propozycja w postaci filmu Kochanek Lady Chatterley. Wspaniała historia o nieszczęśliwym małżeństwie i gorącym romansie. Jak zakończy się ta niezwykła historia?

Czeka na Ciebie mnóstwo wspaniałych filmów. Ciekawe propozycje, jak również filmy z powyższego opisu znajdziesz tutaj.

Skomentuj

Your email address will not be published.