Elif streszczenie po polsku. Odcinki VOD

0 96 185

Elif streszczenie szczegółowe odcinków 1020, 1021, 1022. Oglądaj wszystkie odcinki serialu po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – wszystkie odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 1020, 1021. Odcinki 1022, 1023, 1024, 1025 wyemitowane zostaną dopiero w sierpniu. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Ostatni odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenia odcinków po polsku

Elif odcinek 1018 streszczenie po polsku

Asli w ostatniej chwili rezygnuje ze złożenia wypowiedzenia. Domownicy nie mogą zrozumieć postępowania Parli, Hümeyra jednak nie ukrywa swojej radości w związku z tym, że ślub nie doszedł do skutku. Parla błaga Kiymet o spotkanie. Choć ta zna już prawdziwe intencje dziewczyny, zgadza się na rozmowę. Birce i Akin wybierają miejsce na pokaz mody. Chłopakowi z coraz większym trudem przychodzi ukrywanie uczuć do Birce. Macide idzie na wizytę kontrolną do szpitala. Wyniki badań są bardzo dobre, a choroba nie posunęła się. Kobieta okazuje Kiymet swoją ogromną wdzięczność, twierdząc, że to dzięki jej obecności i wsparciu stan jej zdrowia się nie pogorszył. Kiymet z trudem powstrzymuje wściekłość.

Elif odc. 1019 streszczenie po polsku

Kiymet każe Mahirowi przyspieszyć dzień zemsty. Każe synowi wymyślić intrygę, która spowoduje upadek rodziny Haktanir. Mahir zleca przekupionemu pracownikowi podłożenie leków do tirów, które mają zawieźć odzież do zagranicznych kontrahentów. Tymczasem pracownicy holdingu żyją zbliżającym się pokazem mody. Mają świadomość, że to kamień milowy dla rozwoju firmy. Elif również jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła zobaczyć pokaz na żywo. Tufan przychodzi do Jülide i prosi o ułatwienie kontaktu z synem. Kobieta jest nieprzejednana, a Emirhan nawet nie chce z nim rozmawiać.

Elif 1020 streszczenie po polsku

Tufan próbuje zmusić Alev i Leman, aby pomogły mu w odzyskaniu Jülide. Kiedy kobiety wyrzucają go z niczym, rozwścieczony postanawia wyjawić Emirhanowi prawdę. Gdy spotyka chłopca mówi mu, że jest jego ojcem, pokazując wspólne zdjęcie. Emirhan mający wyobrażenie ojca bohatera nie wierzy mu i ucieka, w domu jednak dochodzi do niego, że Tufan mówił prawdę. Kiedy wszyscy ekscytują się pokazem, Kiymet dzwoni do Wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Przemytu i składa donos na Kerema.

Elif 1021 streszczenie po polsku

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Tufan zapewnia ją, że nie wyjawił chłopcu prawdy o tym, kim jest. W domu Jülide znajduje jednak zdjęcie ich trójki oraz pełen goryczy list od Emirhana. Chłopiec czuje się oszukany i postanawia uciec z domu. Wszyscy pełni ekscytacji odliczają ostatnie godziny do pokazu. Mahir otrzymuje wiadomość, że policja znalazła w firmowym transporcie nielegalnie przewożone leki. Razem z matką niecierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Na chwilę przed rozpoczęciem pokazu, w lokalu pojawia się policja i aresztują Kerema pod zarzutem przemytu. Jego rodzina i bliscy są zrozpaczeni.

Elif 1022 – 1025

Streszczenia kolejnych odcinków nie są dostępne, ponieważ w emisji seriali następuje przerwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.