Elif 793, 794, 795, 796, 797 streszczenie po polsku. Odcinki VOD

0 30 855

Elif 793, 794, 795, 796, 797 streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – emisja w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 793, 794, 795, 796, 797.

  • Elif 793 – poniedziałek 17.08
  • Elif 794 – wtorek 18.08
  • Elif 795 – środa 19.08
  • Elif 796 – czwartek 20.08
  • Elif 797 – piątek 21.08

Powtórki serialu Elif można oglądać następnego dnia o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenia odcinków

Elif odcinek 792 streszczenie po polsku

Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to nowy amant Jülide. Dzwoni do domu, jednak Jülide jej nie wpuszcza, co utwierdza kobietę w jej przekonaniu. Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide.

Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować te oszczerstwa, grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Jej stan się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarika.

Elif odcinek 793 streszczenie po polsku

Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę.

Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Na domiar złego Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tarik obiecał jej. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarika.

Elif odcinek 794 streszczenie po polsku

Rana jest wściekła na Tarika, nie chce pogodzić się z tym, że jest tą drugą. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że chociaż tego nie planowała naprawdę się w nim zakochała. Tarik jest zły na Ranę, że odwiedziła Hümeyrę.

Na domiar złego Hümeyra jest zachwycona Raną i uważa ją za swoją nową przyjaciółkę. Birce zaprasza Yunusa na imprezę do koleżanki. Mężczyzna odmawia, uznając jej propozycję za niestosowną.

Şafak zaczyna podejrzewać, że gościem Jülide jest ojciec Emirhana. Widok Birce wyszykowanej na przyjęcie, robi na Yunusie wielkie wrażenie. Inci ponownie spotyka na ulicy Melek. Tym razem dziewczynce udaje się z nią porozmawiać, Melek jednak jej nie pamięta i ucieka przed nią.

Elif odcinek 795 streszczenie po polsku

Inci opowiada Tülay o kolejnym spotkaniu z Melek. Tülay jednak wciąż jej nie wierzy. Razem z Veyselem są bardzo zaniepokojeni stanem dziewczynki. Tymczasem Jülide, nie zastawszy Melek w domu, rusza na jej poszukiwania. Gdy zrezygnowana wraca do domu, okazuje się, że Melek już przyszła i bawi się z Emirhanem.

Şafak nabiera coraz większej pewności, że gościem Jülide jest jej mąż. Macide wciąż źle się czuje, Vildan zapewnia Tarika, że to skutek lekarstw, które podaje kobiecie. Hümeyra namawia Tarika na spotkanie z Raną. Jülide nie podoba się, że Emirhan spędza czas z Melek.

Elif odcinek 796 streszczenie po polsku

Stan psychiczny Melek sprawia, że Jülide obawia się o bezpieczeństwo Emirhana, jednocześnie nie jest w stanie wyrzucić Melek na ulicę. Postanawia więc poradzić się w tej sprawie Tülay, jednak niepokojące zachowanie İnci spycha tę kwestię na dalszy plan.

Kolejne sytuacje i niedopowiedzenia sprawiają, że Şafak jest całkowicie przekonany, że to ojciec Emirhana sprowadził się do domu Jülide i jej syna. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hümeyra namawia Tarika, aby wybrali się w odwiedziny do Rany.

Macide wciąż źle się czuje. Leman próbuje zmusić swojego najemcę Osmana do zapłacenia czynszu. Mężczyzna nie tylko odmawia, ale i grozi Leman. Kobieta postanawia posłużyć się w tej sprawie Veyselem.

Elif odcinek 797 streszczenie po polsku

Hümeyra próbuje w domu ćwiczyć jogę, jednak obecność domowników nie pozwala się jej skupić. Postanawia skorzystać z propozycji Rany i odwiedza ją w domu. Rana prosi jednak Hümeyrę, by nie wspominała o tym Tarikowi.

Leman prosi Veysela, by ten utemperował Osmana. Veysel kategorycznie się na to nie zgadza. Rana bierze kilka dni wolnego nie informując o tym Tarika. Kiedy ten już ma do niej jechać, zatrzymuje go Kerem przypominając o zebraniu. Dzwoni do Rany, ta jednak traktuje go bardzo oschle. Tymczasem Osman grozi Leman.

Elif odcinek 798 streszczenie po polsku

Leman, roztrzęsiona po spotkaniu z Osmanem, nie może dojść do siebie. Tülay zabiera kobietę do sklepu, gdzie trafia pod troskliwą opiekę Jülide. Leman opowiada, że została napadnięta przez niezrównoważonego psychicznie mężczyznę. Jülide postanawia znaleźć dla Melek klinikę psychiatryczną. Inci nadal nie chce chodzić do szkoły. Rana i Hümeyra umawiają się na kolejną lekcję jogi.

Elif odcinek 799 streszczenie po polsku

Jülide zapomina zabrać z domu ciasteczka, które upiekła Melek. Melek zanosi je więc do sklepu. Tülay jest akurat na zapleczu i nic nie wie o jej wizycie. Gdy Inci i Tülay próbują ciasteczek, nie mogą uwierzyć, że smakują jak te, które niegdyś piekła Melek.

Tarik stara się przeprosić Ranę. Kobieta mówi, że wybaczy kochankowi, jeśli ten spędzi z nią weekend poza miastem. Kerem przypadkowo dowiaduje się, że Tarik okłamał Hümeyrę co do planów na weekend. Postanawia go zdemaskować. Jedzie za szwagrem do hotelu, w którym miał on spotkać się z kochanką. Na miejscu jednak zastaje swoją siostrę.

Elif odcinek 800 streszczenie po polsku

Hümeyra i Tarik spędzają romantyczny weekend za miastem. Rana jest wściekła, że jej miejsce zajęła rywalka. Wydzwania do kochanka, a gdy to nie przynosi skutku, postanawia się zemścić. Kerem dochodzi do wniosku, że niesłusznie posądził szwagra o zdradę Hümeyry. Jülide zostawia Emirhana z Melek. Kiedy okazuje się, że chłopiec zgubił linijkę, opiekunka postanawia zadzwonić do sklepu. Telefon odbiera Tülay, jednak połączenie zostaje zerwane. Jülide wraca do domu, bojąc się, że stało się coś złego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.