Elif 843, 844, 845, 846, 847 streszczenie po polsku. Odcinki VOD

0 45 339

Elif 843, 844, 845, 846, 847 streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 843, 844, 845, 846, 847.

Powtórki serialu Elif można oglądać następnego dnia o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenia odcinków

Elif 843 streszczenie po polsku

Alev próbuje za wszelką cenę przypodobać się Leman. Şafak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Jülide. Jülide zaś nie może uwierzyć, że zdobyła się na taką śmiałość. Jej stan zwraca uwagę Tülay i Melek. Hümeyra szykuje się na baby shower, nieźle dając się we znaki krawcowej. W domu trwają przygotowania do święta Nocy Życzeń. Hümeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu.

Elif 844 streszczenie po polsku

Keremowi udaje się przekonać Hümeyrę do swoich racji. Süreyya zauważa dziwny nastrój Kerema. Kiedy dowiaduje się od niego, co jest tego przyczyną, próbuje nakłonić go, żeby nie rezygnował z wymarzonego projektu. Również Rana dowiaduje się o prośbie Hümeyry. Jest zadowolona, że wszystko układa się po jej myśli. Cem bezskutecznie stara się przetłumaczyć Ranie, że to nie miłość do Tarika nią kieruje, ale gniew i że powinna skończyć swoją grę.

Elif 845 streszczenie po polsku

Pracownicy holdingu nie mogą doczekać się zebrania z panem Ruhatem. Załamują się jednak na wieść, że klient odwołał spotkanie. Okazuje się, że to Tarik celowo wprowadził w błąd nowego kontrahenta i anulował zebranie. Kerem zadręcza się próbując zrozumieć, dlaczego klient zrezygnował. Yunus ma poczucie winy. Sądzi, że powinien był poczekać na oficjalne ustalenia. Rana jest przekonana, że to Tarik za wszystko odpowiada. Kobieta postanawia udowodnić, że to on sabotuje projekt.

Elif 846 streszczenie po polsku

Hümeyra jest pochłonięta przygotowaniami do przyjęcia. Pomaga jej w tym Parla. Elif również ekscytuje się wydarzeniem i chętnie pomaga Vildan w przygotowaniach. Jülide w końcu wyłącza muzykę. Uświadamia sobie, że gdy ona sprzątała, Melek wielokrotnie pukała i dzwoniła do drzwi próbując wejść do domu. Leman coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Alev nie ma zamiaru się od niej wyprowadzić.

Wspierany przez Süreyyę Kerem ogłasza zespołowi, że nie wycofa się z realizacji nowego projektu. Rana odnajduje mail od Ruhata, z którego wynika, że to Tarik odwołał zebranie. Kobieta drwi z niego, mówiąc, że wykorzystuje żonę, by umocnić swoją pozycję w firmie. Tarik wpada w szał i wściekły jedzie do rezydencji, gdzie na oczach wszystkich napada na Hümeyrę.

Elif 847 streszczenie po polsku

Hümeyra jest przerażona atakiem Tarika. Mężczyzna oskarża ją o zniewagę i publiczne upokorzenie. Roztrzęsiona Hümeyra odwołuje przyjęcie i w gniewie niszczy dekoracje. Parla i Macide są bardzo zaniepokojone jej stanem. Tymczasem Tarik upija się i jedzie do domu Rany.

Kobieta postanawia wykorzystać sytuację i sprawić, by Hümeyra dowiedziała się o ich romansie. Elif pragnąc pocieszyć Hümeyrę wręczą jej samodzielnie wykonane bransoletki. Choć w pierwszej chwili kobieta odrzuca prezent sprawiając dziewczynce przykrość, po namyśle docenia gest i przeprasza Elif. Widząc stan siostry, Kerem postanawia ostatecznie zrezygnować z projektu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.