Elif streszczenie odcinków po polsku. Powtórki VOD

0 111 689

Elif streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki serialu po polsku w TVP 1 lub powtórki online na TVP VOD.

Elif po polsku – wszystkie odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie. Będzie to Elif odc. 1138, 1139, 1140, 1141.

Dzisiejszy odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenia odcinków po polsku

Elif 1138 streszczenie odcinka

Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża ją o zabicie mecenas Fikret. Mimo dramatycznych próśb matki, mężczyzna oddaje bluzkę do analizy. Jest pewny, że krew na bluzce należy do Fikret. Levent jest zawiedziony faktem, że Hümeyra uwierzyła w pogłoski, tym samym oskarżając go o zdradę. Kobieta postanawia zrobić wszystko, żeby odzyskać zaufanie Leventa, który składa oficjalne oświadczenie w mediach i zadaje kłam plotkom. Mahir dowiaduje się od laboranta, że krew na bluzce nie należy do Fikret. Teraz ma poczucie winy, że niesłusznie oskarżał matkę o morderstwo. Tymczasem Melek spotyka się z Kiymet i prowokuje do przyznania się do winy. Kobieta nie wie, że Melek nagrała jej wyznania.

Elif 1139 streszczenie odcinka

Kerem otrzymuje potwierdzenie z laboratorium, że Melek już dawno temu oddała leki Macide do analizy. To potęguje jeszcze jego wyrzuty sumienia. Mahir błaga matkę o wybaczenie. Kiymet triumfuje kolejne zwycięstwo. Okazuje się, że kobieta podmieniła bluzki, a krew poddana analizie należała do Gulsium. Kiymet jest zaniepokojona słowami Melek. Jest przekonana, że kobieta coś planuje. Korzystając z okazji, że Macide chce odwiedzić Melek wyraża chęć towarzyszenia siostrze, by zorientować się, jakie zamiary wobec niej ma Melek. W dniu wizyty Kiymet w obecności Macide i Asli prosi Melek o wybaczenie.

Elif 1140 streszczenie odcinka

Kerem jest bardzo podekscytowany myślą o współpracy z firmą odzieżową Dream-Tex. Inwestycja ta wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych. Rana sprzeciwia się podejmowaniu ryzyka, co ma odwrotny skutek i wręcz zachęca rodzinę Haktanirów do zawarcia umowy o współpracy. Nikt nie ma pojęcia, że to Rana stoi za całym przedsięwzięciem. Kiedy Melek również wyraża chęć zakończenia sporu z Kiymet, Macide nie posiada się z radości. Tymczasem Kiymet znajduje nagranie w telefonie Melek. Zostaje przyłapana na szperaniu w torebce Melek i nie udaje jej się go usunąć. Hümeyra podstępem zwabia Leventa do chatki w lesie. Ten nie ukrywa swojego zdziwienia, gdy zastaje tam ukochaną. Hümeyra prosi go o drugą szansę i ku jego zaskoczeniu oświadcza mu się. Zapędzona w kozi róg Kiymet porywa Elif. Gdy Melek ma właśnie zanieść nagranie na policję dowiaduje się, że jej córka jest w rękach Kiymet.

Elif 1141 streszczenie odcinka

Tufan nieustannie prowokuje Şafaka. Jego złe samopoczucie boleśnie odbija się na relacji z żoną. Leman tylko dolewa oliwy do ognia, dręcząc Jülide, kiedy tylko ma taką sposobność. Melek informuje Mahira, że Kiymet porwała Elif. Prosi go o pomoc w odnalezieniu córki. Zdesperowany Mahir przyjeżdża do rezydencji. Oskarża matke o porwanie Elif, ta jednak wszystkiego się wypiera. W końcu, przyparta do muru, oświadcza, że odda dziewczynkę, jeżeli zniszczy nagrania w telefonie Melek. Mahir nie ustaje w poszukiwaniach Elif, jednocześnie bezskutecznie stara się namówić Melek, żeby poszła na policję. Mahirowi udaje się namierzyć sygnał z telefonu Kiymet, a tym samym miejsce, w którym ta przetrzymuje Elif. Tymczasem dziewczynka próbuje uciec. Kiymet rusza za nią. Udaje jej się ją złapać. Zostają jednak zauważone przez jakiegoś mężczyznę. Kiedy Mahir dociera na miejsce, Elif i Kiymet już tam nie ma.

Elif 1142 streszczenie odcinka

Melek coraz trudniej znosi czekanie na dobre wiadomości od Mahira. Tymczasem mężczyzna czeka pod rezydencją. Gdy Kiymet wychodzi z domu, rusza jej śladem w nadziei, że matka jedzie do Elif. Kiymet jednak orientuje się, że Mahir ją śledzi i udaje się jej go zgubić. Levent zaprasza Hümeyrę na kolację. Ta z zawstydzeniem przyznaje, że nie poinformowała jeszcze rodziny o ich zaręczynach. Zdesperowana Melek postanawia spotkać się z Kiymet. Pod jej nieobecność pojawia się Kerem i po raz kolejny próbuje przebłagać Asli. Kiymet zmusza Melek do usunięcia nagrania i niszczy jej telefon. W zamian za to Melek każe jej zawieźć się do Elif. W tym czasie Mahir odnajduje dziewczynkę i zabiera ją do domu, nie może jednak skontaktować się z Melek.

Elif 1143 streszczenie odcinka

Rana spotyka się z pośrednikiem w sprawie współpracy holdingu Haktanir z firmą Dream – Tex. Zapewnia go, że skłoni Haktanirów do podpisania umowy. Ich spotkanie przerywa pojawienie się w restauracji Hümeyry i Leventa. Pomimo niemiłego spotkania udaje im się ocalić dobrą atmosferę. Ku zaskoczeniu Hümeyry, do lokalu przybywa również Macide, zaproszona przez Leventa. Okazuje się, że Levent już wcześniej spotkał się z Macide, żeby porozmawiać o swoich planach względem jej córki. Hümeyra nie posiada się z radości, kiedy matka wyraża zgodę na ich ślub. Kiymet przywozi Melek do magazynu, w którym przetrzymywała Elif.

Gdy okazuje się, że dziewczynki tam nie ma, Melek wpada w szał i atakuje Kiymet. Kobiecie udaje się jednak uciec. Melek rusza za nią do rezydencji. W ostatniej chwili zatrzymuje ją Mahir i informuje, że odnalazł Elif. Tymczasem Kiymet okłamuje domowników, mówiąc, że została napadnięta. Odmawia jednak pójścia na policję. Elif i Melek znów są razem. Dziewczynka przekonuje matkę, że powinny wyjechać. Asli popiera ten pomysł. Macide informuje rodzinę o zaręczynach córki, Kiymet nie może powstrzymać się od krytyki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.