Elif odcinek 769, 770, 771, 772, 773 streszczenie po polsku

0 25 109

Elif 768, 769, 770, 771, 772, 773 streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj nowe odcinki po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – emisja w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki: 769, 770, 771, 772, 773.

  • Elif 768 – piątek 10 lipca
  • Elif 769 – poniedziałek 13 lipca
  • Elif 779 – wtorek 14 lipca
  • Elif 771 – środa 15 lipca
  • Elif 772 – czwartek 16 lipca
  • Elif 773 – piątek 17 lipca

Powtórki serialu Elif można oglądać następnego dnia o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenia odcinków

Elif odcinek 770 streszczenie szczegółowe

Şafak i Jülide spotykają się na nabrzeżu, żeby porozmawiać. Niestety, rozmowa nie przebiega po ich myśli, oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Tarik informuje Vildan, że do niej jedzie. Ta jest przerażona, ponieważ wciąż nie odnalazła Elif.

Ku jej zaskoczeniu i radości, okazuje się, że Elif sama wróciła do domu i to w ostatniej chwili, zanim Tarik zdążył zauważyć jej nieobecność. Mężczyzna każe im pakować rzeczy i przygotować się na następny dzień.

Vildan jest przekonana, że wracają do rezydencji, jednak Tarik ma inne plany, o których przypadkiem dowiaduje się Elif. Zadowolony z siebie Tarik jedzie do Rany, po raz kolejny wymawiając się pracą przed Hümeyrą. Tymczasem domownicy są podekscytowani zbliżającym się przyjazdem Süreyyi, obawiają się tylko reakcji Kerema. Tülay udaje się przekonać Jülide do powrotu do pracy.

Elif odcinek 771 streszczenie po polsku

Kerem nie chce nawet słyszeć o przyjeździe Süreyyi, nieznośnej brzyduli, która swoimi psikusami i dokuczaniem mu stała się koszmarem jego dzieciństwa. Rana przyjmuje Tarika na romantycznej kolacji z deserem. Para jest ze sobą coraz bardziej związana. Tarik zwierza się Ranie, jak bardzo dość ma życia z wymagającą i rozpieszczoną Hümeyrą.

Gdy wraca wieczorem do domu, żona robi mu wymówki i między małżonkami dochodzi do kłótni. Vildan jest tak podekscytowana powrotem do rezydencji, że nawet miejsce, gdzie Tarik chce się z nimi spotkać, nie wzbudza jej podejrzeń.

Tymczasem Elif przypomina sobie podsłuchaną rozmowę Tarika i mówi Vildan, że ten zamierza wsadzić je na łódź i wysłać do Bułgarii. Tarik niecierpliwie wyczekuje Vildan i Elif w umówionym miejscu, W tym czasie kobieta wraz z dziewczynką na własną rękę wraca do rezydencji.

Elif odcinek 772 streszczenie po polsku

Macide i Yildiz bardzo cieszą się z powrotu Elif. Ku niezadowoleniu Hümeyry, Macide przyjmuje Vildan z powrotem i każe jej przenieść się wraz z Elif z oficyny do domu. Elif jest bardzo smutna na wieść, że Reyhan odeszła z rezydencji. Tymczasem do domu wraca Tarik. Jest w szoku na widok Vildan i Elif. Wściekły, próbuje zastraszyć Vildan, ale kobieta grozi mu, że jeśli spróbuje jej coś zrobić, powie Macide i Hümeyrze o Elif i ich dawnym romansie. Wieści o przyjeździe Süreyyi sprawiają, że Macide coraz częściej wspomina przeszłość. Kobieta po raz kolejny przysięga Yusufowi, że zrobi wszystko, żeby odnaleźć Elif oraz Melek, jeśli ta żyje.

Elif odcinek 773 streszczenie po polsku

Domownicy nie mogą doczekać się przyjazdu Süreyyi. Wszyscy wspominają barwne i dość burzliwe lata dzieciństwa dziewczyny i Kerema. Süreyya bowiem jako mała dziewczynka była nieznośna i porządnie dała się wszystkim we znaki. Parla kupuje bilety na koncert.

Kerem, choć niechętnie zgadza się na wyjście. W ostatniej chwili jednak przypomina sobie o przyjeździe Süreyyi i żeby zrekompensować Parli stracony koncert zaprasza dziewczynę na seans filmowy do rezydencji.

Tarik w ostatniej chwili informuje Ranę, że nie lecą do Mediolanu, zasłaniając się chorobą żony. Rana jest wściekła. Postanawia odwiedzić Hümeyrę. Şafak spotyka Jülide przed sklepem z włóczką. bardzo cieszy się, że kobieta postanowiła jednak wrócić do pracy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.