Elif streszczenie odcinków po polsku. Powtórki VOD

0 107 473

Elif streszczenie szczegółowe odcinków. Oglądaj wszystkie odcinki serialu po polsku w TVP 1 lub online na TVP VOD.

Elif po polsku – wszystkie odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 1071, 1072, 1073. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Ostatni odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenia odcinków po polsku

Elif 1069 streszczenie odcinka

Kiymet w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Rodzina Haktanirów, a szczególnie Macide, są zdruzgotani. Pielęgniarka wspomina im o mężczyźnie, który pojawił się w szpitalu zaraz po wypadku i odebrał telefon Kiymet. Emirhan opowiada Tufanowi o meczu ojców i synów, w którym chłopiec ma wziąć udział z Şafakiem. Tufanowi zdecydowanie nie podoba się ta sytuacja.

Tymczasem Jülide i Şafak niepokoją się, że Tufan może mieć na chłopca zły wpływ. Şafak po raz kolejny konfrontuje się Tufanem i każe mu trzymać się z dala od Emirhana, jednak Tufan zmiękcza jego serce, udając ojca pragnącego być blisko ukochanego syna. Mahir bardzo niepokoi się o matkę. Przyjeżdża do szpitala pod pretekstem wsparcia Haktanirów.

Melek zaprzyjaźnia się z Gwiazdą, która wraz z nią przebywa w areszcie. Podczas przesłuchania Melek jest zmuszona ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Adwokat Haktanirów informuje o tym Kerema, który przekonany, że Melek celowo od początku ich okłamywała, odwiedza ją w areszcie i robi jej awanturę.

Elif 1070 streszczenie odcinka

Gwiazda wierzy w niewinność Melek i jest oburzona zachowaniem Kerema. Asli trudno jest pogodzić pracę z opieką nad Elif. Wspólnie z Melek postanawiają, że dziewczynce będzie lepiej w rezydencji. Stan Kiymet się poprawia, ale czeka ją skomplikowana operacja. W szpitalu pojawia się również Levent, chcąc wesprzeć na duchu Hümeyrę.

Udaje mu się w końcu ją przekonać, że to Rana ich ze sobą skłóciła. Emirhan nie może doczekać się meczu ojców i synów, w którym mają zagrać z Şafakiem. Leman testuje synową. Ku jej niezadowoleniu, Jülide z cierpliwością i bez zarzutu wywiązuje się ze wszystkich obowiązków. Mahir odwiedza Kiymet przed operacją. Kobieta robi wszystko, żeby wzbudzić w synu poczucie winy.

Elif 1071 streszczenie odcinka

Mahir odwiedza Kiymet w szpitalu. Kobieta robi mu wyrzuty z powodu Melek. W tym samym czasie w szpitalu pojawiają się też Macide i Hümeyra. Mahir o mały włos nie zostaje przyłapany. Tymczasem Hümeyra znajduje telefon ciotki, który Mahir pozostawił w łazience w sali matki. Haktanirowie wciąż nie mają pojęcia, kim jest tajemniczy mężczyzna odwiedzający ciotkę.

Na szpitalnym korytarzu Mahir wpada na Leventa. Wszyscy razem czekają na zakończenie operacji Kiymet. Mimo komplikacji zabieg się udaje. Mahirowi trudno jest ukryć wzruszenie. Leman wykorzystuje każdą okazję, żeby podważyć autorytet Jülide i dopiec jej. Macide próbuje znaleźć w pamięci dowody niewinności Sere.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.