Elif po polsku: ostatni odcinek, streszczenie, powtórki VOD

0 116 674

Elif wszystkie odcinki po polsku można oglądać na VOD TVP. Ostatni odcinek (1165) w TVP 1 wyemitowany został 18 marca. Czy będzie Elif 1166?

Elif po polsku – wszystkie odcinki w TVP 1

Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie. Już 18 marca finał serialu – ostatni odcinek 1165. Niestety na emisję Elif 1166 nie ma co liczyć.

Dzisiejszy odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD udostępniane są na platformie TVP VOD. Telewizja TVP 1 live dostępna jest w internecie na WP Pilot za darmo.

Oglądaj wszystkie odcinki Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenia odcinków po polsku

Elif odc. 1165 streszczenie po polsku

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni.

Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem.

Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Elif 1166 streszczenie po polsku

Elif 1166 nie zostanie wyemitowany. Ostatni odcinek serialu to 1165.

Leave A Reply

Your email address will not be published.