Złoty Chłopak ile odcinków. Streszczenia odc. 177, 178, 179

0 46 562

Ile odcinków ma turecki serial Złotych Chłopak? Kiedy i gdzie oglądać odcinki po polsku w TV i internecie? W serwisie TVRadar.pl znajdziesz również streszczenia Złoty Chłopak odc. 177, 178, 179.

Turecki serial Złoty Chłopak po polsku w TVP 1

Złoty Chłopak to kolejny turecki serial emitowany od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia o 6:05. Live stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Złoty Chłopak, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

Serial Złoty Chłopak odc. 177 wyemitowany zostanie w wtorek. W kolejnych dniach premiera odcinków 178, 179, 180.

Złoty Chłopak ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Złoty Chłopak? W Polsce będzie ich najprawdopodobniej 118. W Turcji całość liczyła zaledwie 36 epizodów, ale każdy odcinek trwał ponad dwie godziny. W Polsce wszystkie odcinki liczą około 40-45 minut.

Złoty Chłopak streszczenia odcinków

Złoty Chłopak odc. 175 streszczenie szczegółowe

Kazim przyjeżdża po Seyran, żeby ją zabrać do szpitala, gdzie leży Esme. Kobietę czeka operacja. Ferit prosi Abidina, żeby mu znalazł dziewczynę popularną w mediach społecznościowych. W ten sposób chce naprawić swoją reputację i zniszczyć Seyran. Ifakat sprowadza wróżkę, która ma oczyścić dom ze złej energii. Suna słyszy od niej ważne słowa. Ferit przedstawia dziadkowi swoje projekty biżuterii.

Skomentuj

Your email address will not be published.