Mecz Polska Estonia online za darmo. Jak oglądać transmisję live streaming za granicą?

0 313

Transmisja z meczu Polska – Estonia online za darmo dostępna jest legalnie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gdzie oglądać live stream z TVP 1? Zobacz o której grają Polacy i kto będzie komentował mecz Polska – Estonia na żywo.

Nie zaprzepaścić szansy na Euro

Eliminacje do Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Niemczech, były w wykonaniu reprezentacji Polski katastrofalne. Pod wodzą Fernando Santosa Polacy osiągali kompromitujące wyniki i choć potem los się uśmiechnął, dając duże nadzieje na zapewnienie sobie kwalifikacji, to Michał Probierz i jego wybrańcy nie potrafili tego wykorzystać.

Na szczęście biało-czerwoni zapewnili sobie prawo gry w barażach i wciąż mogą pojechać na Euro. Muszą pokonać dziś Estonię, a potem we wtorek Finlandię lub Walię.

Polska – Estonia transmisja TV. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Polska – Estonia na żywo rozpocznie się w czwartek 21 marca 2024 roku o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowym. Gdzie oglądać transmisję? Mecz pokażą kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium. Studio można oglądać już od godziny 18:30 w TVP Sport i internecie. Poprowadzi je Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą Dariusz Szpakowski, Adrian Mierzejewski, Jakub Wawrzyniak i Rafał Ulatowski.

Spotkanie Polska – Estonia komentować będą Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Mecz Polski online za darmo. Stream na żywo w internecie również za granicą

Sporo osób mecze Polski na żywo ogląda w internecie. Gdzie obejrzeć transmisję z Polska – Estonia? Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na WP Pilot, gdzie istnieje możliwość oglądania transmisji również za granicą. Ponadto Polska – Estonia online za darmo można obejrzeć na sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport.

W internecie nie brakuje również darmowych relacji live.

Skomentuj

Your email address will not be published.