Zakazany Owoc odc. 35, 36, 37 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

3 978

Zakazany Owoc 35, 36, 37 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Zakazany Owoc po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W najbliższych dniach premiera Zakazany Owoc odc. 35, 36, 37.

Zakazany Owoc ile odcinków?

Zakazany Owoc ile odcinków ma serial? Całość składa się z 223 odcinków. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TV nie są dostępne, więc jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje Wam opcja VOD lub streszczenia odcinka.

Serial Zakazany Owoc VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Zakazany Owoc będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Zakazany Owoc po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Zakazany Owoc

Zakazany owoc 33 streszczenie

Gdy Halit postanawia pogodzić się z Zehrą, ta oznajmia, że wyszła za mąż za Sinana. Halit wyrzuca ich z domu. Edner namawia Sinana, by zasiał w myślach Halita ziarno niepokoju co do uczciwości Yildiz. Z zazdrości o Zeynep Alihan postanawia wysłać Cema z powrotem do Ameryki.

Zakazany owoc 34 streszczenie

Alihan wysyła Cema do Ameryki. Ten chce zabrać ze sobą Zeynep. Ender urządza sesję zdjęciową w domu Halita. Yildiz postanawia poprowadzić kawiarnię. Hakan namawia Alihana, by w końcu powiedział Zeynep, że ją kocha.

Zakazany owoc 35 streszczenie

Yildiz wyprasza Ender z pokazu jej kolekcji mody. Ender udaje pojednanie, a w rzeczywistości szykuje kolejny atak. Caner sprowadza Sengul gotową wyjawić, jak pomogła Yidilz rozwieść Halita i Ender. Hakan namawia Alihana, by na lotnisku powstrzymał Zeynep od wyjazdu.

Zakazany owoc 36 streszczenie

Ender konfrontuje Sengul z Halitem i Yildiz. Yildiz porzuca Halita i pragnie rozwodu. Halit każe Ender się wyprowadzić. Sengul żąda od Yildiz dużej kwoty za milczenie. Yildiz prosi Zeynep, by wracała do Turcji.

Zakazany owoc 37 streszczenie

Ender namawia Zehrę, by pomogła jej przekonać Halita, że nie miała romansu z Sinanem. Przychylność Halita ma zapewnić upozorowany wypadek samochodowy Zehry. Yildiz prosi Zeynep, by wróciła z Ameryki i pomogła jej przetrwać kryzys.

Zakazany owoc 38 streszczenie

Zynep znajduje nową pracę. Rodzina Halita spotyka się na wspólnej kolacji, bez Yildiz. Ona prosi Halita o rozwód, ten się zgadza. Po podpisaniu wniosku rozwodowego, ktoś porywa Yildiz. Halit zgadza się, by Erim odwiedzał matkę.

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.