Zakazany Owoc odc. 110, 111, 112 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

22 458

Zakazany Owoc 110, 111, 112 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Zakazany Owoc po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W najbliższych dniach premiera Zakazany Owoc odc. 110, 111, 112.

Zakazany Owoc ile odcinków?

Zakazany Owoc ile odcinków ma serial? Całość składa się z 223 odcinków. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TV nie są dostępne, więc jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje Wam opcja VOD lub streszczenia odcinka.

Serial Zakazany Owoc VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Zakazany Owoc będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Zakazany Owoc po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Zakazany Owoc

Zakazany owoc 107 streszczenie

Erim chce wracać z Londynu do domu. Alihan spotyka Elif, dawną przyjaciółkę. Kemal namawia Zehrę, by zaczęła z nim nowe życie. Alihan oznajmia Zeynep, że wyjeżdża do Ameryki. Yildiz znowu oszukuje Halita na finansach.

Zakazany owoc 108 streszczenie

Halit dowiaduje się, że Yildiz dała jego przyjaciołom zbyt skromny prezent. Zehra rozwodzi się z Kemalem. Yildiz kupuje Zeynep drogą biżuterię, co irytuje Halita. Na wieczorze panieńskim Zeynep dochodzi do skandalu.

Zakazany owoc 109 streszczenie

Podczas wieczoru kawalerskiego Dündara dochodzi do bójki. Asuman usiłuje zabić Mustafę, gdy ten chce jechać do Yildiz. Erim wraca z Londynu z Kają, nowym dyrektorem firmy, dawnym kochankiem Ender. Mustafa chce wykorzystać Halita finansowo.

Zakazany owoc 110 streszczenie

Alihan i Zeynep mają okazję do szczerej rozmowy. Zeynep dowiaduje się, że intymne zdjęcia Ender z Alihanem stanowiły podstęp. Ender wprowadza zamieszanie na zebraniu zarządu firmy. Zeynep mdleje podczas przymiarki sukni ślubnej.

Zakazany owoc 111 streszczenie

Ender jest rozdrażniona tym, że Kaya wrócił do firmy Halita. Alihan oznajmia Zerrin, że chce wyjechać. Zeynep kupuje suknię ślubną, ale nie wydaje się szczęśliwa. Kaya i Erim świetnie się dogadują, co działa na nerwy Ender. Zeynep i Asuman nie podobają się matce Dundara.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.