Zakazany Owoc odc. 446, 447, 448 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

238 130

Zakazany Owoc 446, 447, 448 strzeszczenie odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Zakazany Owoc po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W najbliższych dniach premiera Zakazany Owoc odc. 446, 447, 448.

Zakazany Owoc ile odcinków?

Zakazany Owoc ile odcinków ma serial? Całość składa się mniej więcej z pół tysiąca odcinków. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TV nie są dostępne, więc jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje Wam opcja VOD lub streszczenia odcinka.

Serial Zakazany Owoc VOD TVP

Wszystkie odcinki serialu Zakazany Owoc będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Zakazany Owoc po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Zakazany Owoc

Zakazany Owoc odc. 444 streszczenie szczegółowe

Yildiz postanawia zadbać o zdrowie i zatrudnia trenerkę. Spisek Ender i Handan nie wypala. Asuman chce wyswatać Zeynep z Enginem. Kierownik restauracji wyrzuca Kumru z pracy. Selim jest w szoku. Psycholog zaproszony przez Canera dogaduje się z Kumru i sytuacja przybiera dziwny obrót.

Zakazany Owoc odc. 445 streszczenie szczegółowe

Caner towarzyszy Kumru w czasie wizyty u psychologa. Yildiz przesadza z edycją zdjęć do mediów. Selim znajduje Kumru pracę. Yildiz proponuje Zeynep udawane poślubienie Engina. Yildiz odkrywa kolejny spisek Ender i Handan.

Zakazany Owoc odc. 446 streszczenie szczegółowe

Trwają przygotowania do „fałszywego” ślubu Zeynep i Engina. Emir podstępem uzyskuje świadectwo zdrowia Zeynep. Kumru podejmuje pracę w kwiaciarni. Caner przygotowuje Ender urodzinowe przyjęcie niespodziankę.

Zakazany Owoc odc. 447 streszczenie szczegółowe

Handan zabiera Zeynep do tandetnego sklepu z sukniami. Yildiz psuje przyjęcie urodzinowe Ender. Kumru wynajmuje dom od Ezgi. Zeynep zawiera ślub z Enginem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.