Przysięga odcinek 450, 451. Streszczenie szczegółowe

0 65 327

Przysięga 450, 451 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 450, 451

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Daty emisji będą nieregularne w związku z piłkarskimi mistrzostwami Europy. Przysięga 450 w TVP 1 obejrzeć można w czwartek 22 lipca, a potem nastąpi przerwa w emisji serialu. W sierpniu ukażą się odcinki 451, 452, 453 i kolejne.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 449 streszczenie szczegółowe

Feride wspomina dzieciństwo. Nie ma dobrych momentów związanych z ojcem. Jest załamana, bo razem z nim wróciła przeszłość. Kemal przychodzi do Narin. Choć ona go wyprasza, zostaje na całą noc. Kumru postanawia wziąć go na litość. Seyfi budzi się w domu Hikmeta. Czeka go nieprzyjemna rozmowa z właścicielem. W końcu jednak ma zostać do ślubu Feride. Cemre i Talaz sprawdzają, kim jest nowa żona Hikmeta. Talaz jest pod wrażeniem, bo Songul bardzo mu kogoś przypomina.

Przysięga 450 streszczenie szczegółowe

Feride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem. Emir sprawdza Seyfiego. Okazuje się, że to przestępca. Emir zaczyna mieć wątpliwośc, i co do tego, jak ocenił Feride. Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał. Songul rządzi się w domu i bardzo źle traktuje Melike i Sefera.


Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.