Przysięga odc. 258, 259, 260, 261. Streszczenie szczegółowe

0 5 050

Przysięga 258, 259, 260, 261 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 258, 259, 260, 261

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot. Przed nami emisja Przysięga odc. 258, 259, 260, 261.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 258 streszczenie szczegółowe

Gulsum ma długi u mafii. Emir i Reyhan pomagają je spłacić, choć dziewczyna wciąż nie chce ich widzieć. Reyhan nie zamierza rezygnować z siostry, którą odnalazła po latach. Erhan płaci koleżance Narin, która pomaga mu w odzyskaniu serca Narin. Kemal bardzo serdecznie przyjmuje w domu Erhana. Narin ma wyrzuty sumienia, że źle traktuje Erhana, choć on nigdy jej nie porzucił.

Przysięga 259 streszczenie szczegółowe

Narin ulega prośbom Erhana i zgadza się na spotkanie. Cavidan jest poirytowania pytaniami Suny o remont w domu na wsi. Reyhan niepokoi się z powodu zniknięcia Gulsum. Kemal zauważa dziwne zachowanie Narin. Reyhan podchodzi do egzaminu na uczelni, ale nie może się skupić. Erhan nie tak wyobrażał sobie spotkanie z ukochaną. Kemal jest wstrząśnięty informacją o Narin.

Przysięga 260 streszczenie szczegółowe

Gulsum zjawia się w domu Emira. Aynur nie chce dłużej pomagać Erhanowi. Reyhan namawia siostrę, żeby zamieszkała w rezydencji. Kemal czuje się oszukany przez Narin. Cavidan coraz śmielej wprowadza swój plan w życie. Narin niepokoi zniknięcie męża. Emir wyznaje Reyhan, że im bardziej go kocha, tym jest silniejszy.

Przysięga 261 streszczenie szczegółowe

Kemal mówi Narin, że zna prawdę. Nie umie jej wybaczyć, że ukrywała przed nim swoją przeszłość. Postanawia też sprawdzić, czy mafiozo, który ją ściga, wciąż jej szuka. Gulsum przysparza coraz więcej kłopotów w rodzinie Reyhan. Cavidan twierdzi, że dziewczyna nie jest siostrą Reyhan i należy zrobić badanie DNA. Reyhan zgadza się na to badanie, ale w tajemnicy przed Gulsum.

Przysięga 262 streszczenie szczegółowe

Emir czeka na wynik badania DNA. Chce sprawdzić, czy Gulsum jest siostrą Reyhan. Gulsum dowiaduje się o badaniu, które zrobiono za jej plecami i odchodzi. Emir pomaga Reyhan odnaleźć siostrę, która obraziła się na nią. Narin prosi Kemala, żeby jej wysłuchał, ale on się nie zgadza. Ma żal do Narin o to, że nie powiedziała mu o sobie prawdy, choć wiele razy ją o to pytał.

Przysięga 263 streszczenie szczegółowe

Sehriye wypytuje Narin o przyczynę kłótni z Kemalem. Masal dostaje wysokiej gorączki. Emir powiadamia wszystkich domowników, że Gulsum zamieszka w rezydencji. Erhan zostaje wezwany do chorej Masal. Emir zabiera Reyhan i Gulsum to ich rodzinnej miejscowości, Erzurum. Narin przeprasza Kemala.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.