Barwy Szczęścia online za darmo. Streszczenie odcinków 2255, 2256, 2257, 2258, 2259

0 1 325

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać zarówno w porze emisji w TVP 2, jak i powtórki. Zobacz gdzie obejrzeć odcinki oraz przeczytaj ich streszczenie.

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w telewizji TVP 2. Gdzie oglądać odcinki online za darmo?

Barwy Szczęścia na żywo w internecie można znaleźć na WP Pilot, gdzie dostępny jest za darmo live stream z TVP 2. Powtórki można włączyć w dowolnym momencie w formie VOD.

Barwy Szczęścia za darmo odcinki udostępnia na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można je tam obejrzeć za free i legalnie po emisji w TVP 2. Wcześniej dostęp do serialu Barwy Szczęścia online mają posiadacz “Strefy ABO”.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną następujące odcinki Barw Szczęścia: 2255, 2256, 2257, 2258, 2259.

Barwy Szczęścia – streszczenie odcinków online

Barwy Szczęścia 2255

Grzelakowie zastanawiają się nad przyczyną wysypki, która nadal utrzymuje się na ciele Aleksa. Przez przypadek zagadkę rozwiązuje robiąca zakupy w Zdrówku Małgorzata. Aldona spotyka się z Kacprem, który opowiada jej o nasączonych szkodliwymi substancjami ubraniach i proponuje przyłączenie się do pozwu przeciwko firmie Fashion&Life.

Dzięki znajomości z Agnes o Stańskich piszą plotkarskie media. W przeciwieństwie do Bruna Bożenie odpowiada status celebrytki. Wkrótce w hotelu pojawia się poszukujący sponsoringu młody rajdowiec. Romanowski docenia pracę Agaty i Miki, daje im wysokie premie i zaprasza na drinka. Kiedy Pyrka wraca do domu, Patryk jest zły, że narzeczona nie odbierała od niego telefonów i znowu straciła okazję poznania jego rodziców.

Barwy Szczęścia 2256

Na moment przed ślubem Reni i Helmuta w USC zjawia się nieproszony Ludwik. Sadowski ku przerażeniu zebranych gości bierze urzędniczkę na stronę, by przekazać jej ważną informację. Podczas wizyty kontrolnej Dylska otwarcie mówi Mikołajowi, żeby nie robił sobie nadziei.

Aneta wyznaje Malwinie, że marzy o kimś dojrzałym. Rozmowę przerywa przyjście Stawickiego… Doktor Kwapisz dobrze ocenia stan zdrowia Reginy, jednak zaleca jej pobyt w sanatorium. Franek popiera pomysł doktora, a Arleta deklaruje, że chętnie będzie towarzyszyć byłej uczennicy.

Barwy Szczęścia 2257

Od kilku dni Ludwik leży na kanapie w garniturze założonym na ślub Reni z Helmutem. Tak zastaje go Łukasz, który przyjechał do Otwocka zaniepokojony brakiem kontaktu. Sadowski próbuje wesprzeć ojca na duchu. Renata odkrywa, że Dominika nie mieszka u Stawickiego, tylko nocuje w Feel Good. Przyjaciółki godzą się.

Poza tym kelnerka ma coraz mniej cierpliwości do Damiana, któremu pomaga w przygotowaniach do matury z matematyki. W lokalu zjawia się też Mietek z przeprosinami za to, że ostatnio zniknął nie zapłaciwszy rachunku. Wkrótce do stolika mężczyzny dołącza Dorota Kujawiak.

Barwy Szczęścia 2258

Mimo ostrzeżeń Jerzego i Małgorzaty Kacper i Madzia szukają kolejnych osób, które dołączą do pozwu przeciwko Fashion&Life. Młodzi nie zdają sobie sprawy, z jak groźnym przeciwnikiem się mierzą.

Dziennikarz Szoku żąda dla siebie darmowego apartamentu – w przeciwnym razie grozi Stańskim, że napisze o nich niepochlebny materiał. Mężczyzna od razu zaczyna wyciągać od napotkanej w holu hotelu Amelii prywatne informacje. Teściowa jest urażona, kiedy Bożena stanowczo każe jej zakończyć rozmowę.

Do Feel Good przychodzi Stawicki, przeprasza Dominikę za długie milczenie i mówi, że chce z nią zamieszkać. W lokalu zjawia się także Mietek. Jest zakrwawiony, twierdzi, że został napadnięty i okradziony, nie chce jednak, żeby Renata wzywała pogotowie i policję. Kujawiak dowiedziawszy się, co spotkało jej znajomego ze Swatera, jest wyraźnie poruszona.

Barwy Szczęścia 2259

Józek odkrywa, że Szubert uruchomił zbiórkę pieniędzy dla fikcyjnego zawodnika Spartusiów, a jego niechęć wzmacnia się, gdy biznesmen odsuwa Władka od zajmowania się finansami fundacji i powierza obowiązki Cieślaka Idze. Stefan pokazuje Tolkowi baraki, do których mógłby przenieść budowlańców.

Tymczasem Krystyna odrzuca pomysł męża, żeby to ona zarządzała wynajmem mieszkania. W tej sytuacji Jaworski jest zmuszony nadal wynajmować lokum Koszykowi. Do Feel Good przychodzi Kujawiak z nadzieją, że dziewczyny wiedzą coś o Mietku, który nie daje znaku życia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.