Barwy Szczęścia online za darmo. Streszczenie odcinków 2742, 2743, 2744

1 118

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać zarówno w porze emisji w TVP 2, jak i powtórki. Zobacz gdzie obejrzeć odcinki oraz przeczytaj ich streszczenie.

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w telewizji TVP 2. Gdzie oglądać odcinki online za darmo?

Barwy Szczęścia na żywo w internecie można znaleźć na WP Pilot, gdzie dostępny jest za darmo live stream z TVP 2. Powtórki można włączyć w dowolnym momencie w formie VOD.

W najbliższych dniach premiera Barwy Szczęścia 2742, 2743, 2744.

Barwy Szczęścia za darmo odcinki udostępnia na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można je tam obejrzeć za free i legalnie po emisji w TVP 2. Wcześniej dostęp do serialu Barwy Szczęścia online mają posiadacz “Strefy ABO”.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków online

Barwy Szczęścia 2741 streszczenia

Elżbieta zaniepokojona po szkolnej aferze z alkoholem – wyznaje Alicji, że Ewa coraz bardziej się od niej oddala. Nastolatka odwiedza w tym czasie w squacie Chowańskiego. Jest gotowa, by w końcu szczerze porozmawiać z ojczymem o swoich uczuciach. Na stronie Szoku ukazuje się reportaż o zemście Doleckiego i Kolarowa. A wściekły Koralow zaczyna grozić nie tylko Damianowi, ale też Sadowskiemu oraz Żabci, która nagrała ich rozmowę, co nie podoba się Vincenzo. Kilka godzin później związek Włocha z Anią staje pod znakiem zapytania, gdy kobieta odkrywa, że jej ukochany pragnie mieć dzieci. Luiza nadal okazuje Renacie niechęć. W pracy ostentacyjnie nie odzywa się do szefowej. A gdy dowiaduje się, że Dolecki szkodzi jej ojcu, postanawia ruszyć do akcji ku przerażeniu Aro. Z kolei Renata prosi o pomoc Marcina w sprawie Wójcika.

Barwy Szczęścia 2742 streszczenia

Renata nadal jest zachwycona policjantem Marcinem i próbuje go bliżej poznać. Gdy jednak zaczyna zadawać pytania, jej ukochany szybko znika, tłumacząc się pracą. Dziewczyna postanawia go śledzić i odkrywa, że Kodur ją okłamał. Wcale nie pojechał na komisariat, tylko na cmentarz. Małgorzata jedzie na spotkanie z Rawiczową i zabiera na wycieczkę do stadniny także Natalię z Leą. Gdy prawniczka poznaje Cezarego, ten od razu proponuje, że da jej prywatne lekcje jazdy konnej, wyraźnie próbując panią mecenas oczarować. Anita spotyka się z inwestorami, których wyszukał dla niej Justin, a Sadowscy dodatkowo polecają jej inwestycję także Marioli, Wangelowi oraz Izie Małek.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.