Barwy Szczęścia online za darmo. Streszczenie odcinków 2910, 2911

2 051

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać zarówno w porze emisji w TVP 2, jak i powtórki. Zobacz gdzie obejrzeć odcinki oraz przeczytaj ich streszczenie.

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w telewizji TVP 2. Gdzie oglądać odcinki online za darmo?

Barwy Szczęścia na żywo w internecie można znaleźć na WP Pilot, gdzie dostępny jest za darmo live stream z TVP 2. Powtórki można włączyć w dowolnym momencie w formie VOD.

W najbliższych dniach premiera Barwy Szczęścia 2910, 2911.

Barwy Szczęścia za darmo odcinki udostępnia na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można je tam obejrzeć za free i legalnie po emisji w TVP 2. Wcześniej dostęp do serialu Barwy Szczęścia online mają posiadacz “Strefy ABO”.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków online

Barwy Szczęścia 2908 streszczenia

Hubert wraca z Marysią do domu, a Agata wyznaje mu, że straciła pracę. Pyrka wspiera siostrę i namawia ją, by dała szansę Ignacemu. Hubert spotyka się z Natalią, decydując się nie tylko na rozwód, ale też na pozbawienie Klary praw rodzicielskich. Tymczasem Kajtek zaczyna pracę w hotelu. Justin prosi od razu Weronikę, by zrobiła koledze sesję zdjęciową na stronę internetową obiektu i wykorzystuje okazję, by z dziennikarką poflirtować. Z kolei Witek naciska na Marka, by jednak zgodził się podszkolić go w prowadzeniu auta. Gdy Złoty ulega synowi i ten siada za kierownicą, zatrzymuje go policja. W efekcie sprawa chłopaka zostaje skierowana do sądu za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Barwy Szczęścia 2909 streszczenia

Kępski odkrywa, że Kajtek pracuje w hotelu Stańskich, a chłopak wyraźnie próbuje utrudnić mu spotkanie z Oliwką. Zbrowska wieczór spędza jednak właśnie w ramionach Tomasza. Hubert wybiera się z Joasią na stand – up, a jego siostra umawia się w tym czasie z Ignacym. Przyłapuje ich Justin. Wcześniej Kieliszewski zagląda do Fit – Zdrowia po świadectwo pracy. Odkrywa wtedy, że został zwolniony dyscyplinarnie, po skardze Pitera, który złożył również na policji zawiadomienie o pobiciu. Za to Marek prosi o pomoc Marcina. Witek ma trafić przed oblicze sądu, ale policjant stanowczo odmawia interwencji. Tymczasem Sebastian i Dominika mają dla Mateuszka wzruszającą niespodziankę: list od jego mamy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.