makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

Przysięga 59, 60, 61 streszczenie szczegółowe odcinków

37 819

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 59, 60, 61 po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odcinki po polsku

Serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia rano. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dzisiejszy odcinek trafia tam po emisji w TVP 1.

W najbliższych dniach emisja odcinków 59, 60, 61. Przysięga odc. 59 wyemitowana zostanie w czwartek.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 58 streszczenie szczegółowe

Soner dzwoni do Leyli z propozycją pracy, jej rozmowę słyszy Kemal. Cemre i Cavidan są wściekłe, widząc, że ich intryga na niewiele się zdała. Emir zabiera Reyhan nad brzeg morza, gdzie para spędza czas tylko we dwoje. Kemal jest zaskoczony, widząc Leylę w swojej firmie. Nigar odkrywa, że Sefer ją okłamuje.

Przysięga odc. 59 streszczenie szczegółowe

Emir wręcza Reyhan czek w zamian za dotrzymanie mu towarzystwa. Dziewczyna jest zdezorientowana, szofer odwozi ją do domu. Nigar i Sheriye udaje się przyłapać Sefera na gorącym uczynku. Na ulicy dochodzi do awantury. Cemre próbuje namówić Emira na zwierzenia. Reyhan postanawia wyprowadzić się z rezydencji. Leyla umawia się z Sonerem na spotkanie.

Przysięga odc. 60 streszczenie szczegółowe

Cavidan z radością patrzy, jak Reyhan opuszcza jej dom. Zafer opowiada Kemalowi, jakie plotki słyszał o Sonerze. Kemal w ostatniej chwili ratuje Leylę. Reyhan niespodziewanie wraca do rezydencji. Emir utwierdza się w przekonaniu, że żona jest z nim tylko dla pieniędzy. Taci, z rozkazu Talaza, śledzi Leylę.

Przysięga odc. 61 streszczenie szczegółowe

Cemre jest przekonana, że Reyhan nie ma już w domu Tarhunów. Jest rozczarowana, kiedy dowiaduje się, że Reyhan jednak została. Razem z Cavidan spiskuje, żeby się jej pozbyć. Talaz idzie do Sonera, żeby go nastraszyć. Dowiaduje się od niego, że to Kemal jest zagrożeniem, nie Soner. Reyhan gubi portmonetkę. Znajduje ją bezdomna dziewczynka Zeynep. Reyhan martwi się o nią i postanawia sprawdzić, gdzie Zeynep mieszka.

Przysięga odc. 62 streszczenie szczegółowe

Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie powiedziała mu o nowej pracy. Sefer ma kłopoty. Postanawia spłacić zaciągnięty dług, ale odsetki wciąż rosną. Yonca jest zazdrosna o Leylę, bo liczy, że w końcu zdobędzie serce Kemala.

Przysięga odc. 63 streszczenie szczegółowe

Nigar szuka domu. Nie zwraca uwagi na cenę, a Sefer jest przerażony i nic nie mówi żonie o swoich kłopotach finansowych. Yonca zawozi dokumenty do domu Kemala. Udaje, że ma skręconą nogę, żeby zostać na noc. Suna broni Reyhan przed Cavidan, a Reyhan opowiada jej o Zeynep. Obie postanawiają pomóc dziewczynce, ale po kryjomu. Reyhan przyprowadza Zeynep do domu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com