Przysięga odc. 279, 280, 281, 282, 283. Streszczenie szczegółowe

0 8 037

Przysięga 278, 279, 280, 281, 282, 283 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 278, 279, 280, 281, 282, 283

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot. Przed nami emisja Przysięga odc. 278, 279, 280, 281, 282, 283.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 278 streszczenie szczegółowe

Reyhan postanawia naprawić swój błąd. Zaprasza do domu Nigar i Sefera. Cavidan jest zaskoczona i wściekła. Wie, że jej plan się nie powiódł. Nie udało jej się skłócić Emira i Reyhan. Gulsum jest zaskoczona nienawiścią, z jaką Cavidan mówi o Reyhan. Oya mówi Kemalowi, że będzie żałował, że nie wybacza Narin, bo w końcu zostanie sam. Erhan nie zamierza rezygnować z ukochanej. Obmyśla podstępny plan, który pomoże mu się do niej zbliżyć.

Przysięga odc. 279 streszczenie szczegółowe

Emir spędza z Reyhan romantyczny wieczór. Cavidan zdaje sobie sprawę, że mimo jej intryg, nie jest stanie rozbić małżeństwa syna. Narin decyduje się opowiedzieć Kemalowi o swojej przeszłości. Cavidan każe Gulsum odzyskać względy siostry. Narin udziela pomocy ofierze wypadku.

Przysięga odc. 280 streszczenie szczegółowe

Kemal zaprasza Narin na kawę. Oya i Sehriye doradzają jej, jak się ubrać na randkę z mężem. Reyhan zaczyna pracę nad makietą. Emir oferuje pomoc, ale spotyka się z odmową. Sefer chce pogodzić się z żoną i kupuje jej prezent. Cavidan jest wściekła widząc Reyhan w objęciach Emira. Wspólnie z Talazem obmyślają kolejny plan. Narin jest zaskoczona niespodzianką, jaką przygotował dla niej Kemal.

Przysięga odc. 281 streszczenie szczegółowe

Narin bardzo przeżywa to, że wróci do pracy jako lekarz. Kemal jest z niej dumny. Gulsum i Cavidan knują przeciwko Reyhan. Emir w tajemnicy poprawia makietę Reyhan, którą dziewczyna ma zanieść na zajęcia. Narin zostaje wezwana do szpitala w środku nocy. Kemal ją zawozi i czeka na nią, a potem organizuje jej w domu uroczysty obiad.

Przysięga odc. 282 streszczenie szczegółowe

Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik. Reyhan nie wie, że to pułapka na nią. Nagle Gulsum ma atak epilepsji. Cavidan jest wściekła, bo liczyła, że wreszcie pozbędzie się znienawidzonej synowej. Reyhan przygotowuje nową makietę na zajęcia i to bez pomocy Emira. Reyhan zabiera siostrę do szpitala do Narin, gdzie robią jej badania.

Przysięga odc. 283 streszczenie szczegółowe

Reyhan, dzięki dyskretnym wskazówkom Emira, udaje się wykonać makietę. Kemal zjawia się w gabinecie Narin, narzeka na ból serca i prosi o wykonanie badań. Gulsum ma wyrzuty sumienia wobec Reyhan. Erhan zdobywa adres nowego miejsca pracy Narin. Jubiler zauważa zniknięcie pierścionka, zamyka sklep i wzywa policję.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.