Przysięga odc. 262, 263, 264, 265, 266. Streszczenie szczegółowe

0 5 590

Przysięga 262, 263, 264, 265, 266 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 262, 263, 264, 265, 266

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot. Przed nami emisja Przysięga odc. 262, 263, 264, 265, 266.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 261 streszczenie szczegółowe

Kemal mówi Narin, że zna prawdę. Nie umie jej wybaczyć, że ukrywała przed nim swoją przeszłość. Postanawia też sprawdzić, czy mafiozo, który ją ściga, wciąż jej szuka. Gulsum przysparza coraz więcej kłopotów w rodzinie Reyhan. Cavidan twierdzi, że dziewczyna nie jest siostrą Reyhan i należy zrobić badanie DNA. Reyhan zgadza się na to badanie, ale w tajemnicy przed Gulsum.

Przysięga 262 streszczenie szczegółowe

Emir czeka na wynik badania DNA. Chce sprawdzić, czy Gulsum jest siostrą Reyhan. Gulsum dowiaduje się o badaniu, które zrobiono za jej plecami i odchodzi. Emir pomaga Reyhan odnaleźć siostrę, która obraziła się na nią. Narin prosi Kemala, żeby jej wysłuchał, ale on się nie zgadza. Ma żal do Narin o to, że nie powiedziała mu o sobie prawdy, choć wiele razy ją o to pytał.

Przysięga 263 streszczenie szczegółowe

Sehriye wypytuje Narin o przyczynę kłótni z Kemalem. Masal dostaje wysokiej gorączki. Emir powiadamia wszystkich domowników, że Gulsum zamieszka w rezydencji. Erhan zostaje wezwany do chorej Masal. Emir zabiera Reyhan i Gulsum to ich rodzinnej miejscowości, Erzurum. Narin przeprasza Kemala.

Przysięga 264 streszczenie szczegółowe

Gulsum bardzo dokładnie realizuje plan przygotowany przez Cavidan. Narin jest przekonana, że to Kemal zniszczył ich wspólne zdjęcie. Emir przeziębia się podczas wycieczki do Erzurum. Oya, po powrocie z wakacji, dowiaduje się o kłopotach w małżeństwie Kemala. Gulsum informuje siostrę, że pani Cavidan wyrzuciła jej ubrania do śmieci.

Przysięga 265 streszczenie szczegółowe

Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin. Postanawia to wykorzystać. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna jest rozdarta między nim a Gulsum. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć. Oya próbuje im pomóc, ale nie wie, dlaczego tak się zachowują. Gulsum zaczyna realizować plan Cavidan. Erhan namawia Narin do wyjazdu na szkolenie w Berlinie.

Przysięga 266 streszczenie szczegółowe

Gulsum zachowuje się inaczej przy Emirze i inaczej przy Reyhan. W ten sposób chce ich skłócić. Kemal przekazuje Narin wiadomość o człowieku, który ją ścigał. Kobieta jest jednocześnie szczęśliwa i smutna. Wie, że wkrótce będzie musiała opuścić dom Kemala. Oya i Sehriye postanawiają pogodzić Kemala i Narin. Organizują dla nich romantyczną kolację. A kiedy to nie działa, zamykają ich razem w pokoju.

Przysięga 267 streszczenie szczegółowe

Nigar skarży się Emirowi, że Gulsum jest bardzo wybredna. Narin prosi Kemala, by nie wyładowywał swojej złości na Oyi. Cavidan i Gulsum wszczynają kolejną awanturę. Reyhan spotyka się ze zrozpaczoną Narin. Emir przywołuje Gulsum do porządku i zarzuca jej brak szacunku dla starszych. Narin postanawia napisać list do Kemala.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.