Przysięga odc. 392, 393, 394, 395, 396. Streszczenie szczegółowe

0 40 461

Przysięga 392, 393, 394, 395, 396 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 392, 393, 394, 395, 396

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 392, 393, 394, 395, 396

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 390

Emir chce odnaleźć Resita. Widzi go pod domem, kiedy ten rozmawia z Feridem. Znów dochodzi do bijatyki. Ale tym razem Resit mówi, że Feride jest jego ukochaną. Matka czesze włosy Narin udając Sehriye. W tym czasie Narin zwierza się myśląc, że rozmawia z Sehriye. Kiedy dowiaduje się prawdy, jest wściekła. Kemal nie chce odwołać ślubu i kontynuuje przygotowania. Dowiaduje się też, że lekarz nie przeprowadzi operacji Narin.

Przysięga odc. 391 streszczenie

Resit szantażuje Feride. Kumru podsłuchuje rozmowę Kemala z Emirem. Sehriye zarządza przygotowania do ślubu. Munevver zobowiązuje się odprasować i odświeżyć suknię panny młodej. Feride pociesza zapłakaną Melike. Kumru znajduje dokument potwierdzający, że jej siostra nie odzyska wzroku. Melike wręcza Emirowi zieloną kopertę, którą rzekomo wysłał Resit.

Przysięga odc. 392 streszczenie

Narin czuje się oszukana przez Kemala, który zataił przed nią przykrą informację. Za wszystkim stoi Kumru. Munevver próbuje rozmówić się z córką, ale ta wpada w histerię. Kemalowi udaje się pogodzić z ukochaną. Feride dostaje w prezencie nowe ubrania. Melike tłumaczy dziewczynie, że dołączyła do rodziny. Kumru zastawia na Narin pułapkę. Resit sugeruje Feride, że da jej spokój.

Przysięga odc. 393 streszczenie

Masal prosi Narin, żeby razem upiekły ciasto. Narin sobie nie radzi, ale z pomocą przychodzi Kemal. Feride wychodzi na chwilę z domu i wpada w ręce Resita, który ją porywa. Zawozi ją na pustkowie, gdzie w drewnianej chacie czekają na nią ulubione dania i słodycze, a także małżeńskie łoże. Dziewczyna próbuje uciec. Kumru jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że ślub Kemala i Narin jednak odbędzie się wkrótce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.