Przysięga odc. 333, 334, 335, 336 i 337. Streszczenie szczegółowe

0 22 725

Przysięga 333, 334, 335, 336 i 337 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 333, 334, 335, 336 i 337

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

W tym tygodniu można obejrzeć Przysięga odc. 333, 334, 335, 336 i 337.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 332 streszczenie szczegółowe

Reyhan zwierza się wujowi ze swoich rozterek. Kemal, zmuszony przez terapeutkę, musi powiedzieć Narin, że już jej nie kocha. Talaz zabiera niespokojną Cemre na spacer. Zeynep pożycza do szkoły telefon Reyhan. Nigar opowiada Seferowi o dziwnym zachowaniu pani Cavidan. Sehriye odwiedza Narin w szpitalu.

Przysięga odc. 333 streszczenie szczegółowe

Reyhan w końcu domyśla się, że Emir zainstalował w jej telefonie program namierzający. Postanawia się za to zemścić i podrzuca telefon do auta, którym Sefer jedzie za miasto. Emir bardzo się martwi o Reyhan. W końcu dochodzi do konfrontacji. Masal już wie o rozwodzie ojca i okropnie rozpacza. Sehriye i Hizir postanawiają nie dopuścić do rozwodu i zawożą Masal do sądu.

Przysięga odc. 334 streszczenie szczegółowe

Narin i Kemal spotykają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Nagle pojawia się Masal i błaga Narin, żeby jej nie zostawiała. Wszyscy są wzruszeni. Ale do rozprawy dochodzi. Emir i Reyhan słyszą bicie sera dziecka podczas badania. Bardzo to przeżywają. Reyhan w związku ze świętem, podczas którego wybacza się wszystkim, postanawia pożegnać przeszłość związaną z Gulsum i zakopać naszyjnik od niej.

Przysięga odc. 335 streszczenie szczegółowe

Emir przyznaje się Reyhan, że marzy o córce. Sehriye widzi ogromne cierpienie Kemala po rozwodzie z Narin. Cavidan przypadkowo słyszy, co stało się z wisiorkiem Gulsum. Zafer namawia Emira, by odstąpili od przetargu, w którym ich firma bierze udział. Kemal próbuje porozmawiać z nieszczęśliwą Masal. Cavidan wpada na nowy pomysł, jak zniszczyć Reyhan. Narin oddaje Kemalowi pieniądze, które dostała od niego po rozwodzie.

Przysięga odc. 336 streszczenie szczegółowe

Talaz niespodziewanie przyjmuje zlecenie od Cavidan. Rozmowa Narin z Masal nie pomaga dziewczynce pogodzić się z nową sytuacją. Emir z Reyhan zawożą prezenty Meryem i małemu Hasanowi. Kemal zamawia ulubioną pizzę Masal, żeby zmusić córkę do jedzenia. Sehriye piecze obwarzanki i nie słyszy telefonu od Narin. Cemre kontaktuje się z Yoncą. Reyhan martwi się warunkami w jakich mieszka Maryem z dzieckiem.

Przysięga odc. 337 streszczenie szczegółowe

Reyhan i Emir zajmują się małym Hasanem. Martwią się, że mieszka w złych warunkach. Chcą pomóc Meryem i jej synkowi. Sehriye prosi Narin, żeby porozmawiała z Masal. Dziewczynka znów przestała mówić z rozpaczy. Cemre odzywa się do Yonki, bo potrzebuje pomocy w realizacji planowanej zemsty. Kemal sprowadza lekarza do Masal. Uważa, że wystarczy dziecku podać leki, żeby wyzdrowiało.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.