Przysięga odc. 266, 267, 268. Streszczenie szczegółowe

0 6 441

Przysięga 266, 267, 268 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 266, 267, 268

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot. Przed nami emisja Przysięga odc. 266, 267, 268.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 265 streszczenie szczegółowe

Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin. Postanawia to wykorzystać. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna jest rozdarta między nim a Gulsum. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć. Oya próbuje im pomóc, ale nie wie, dlaczego tak się zachowują. Gulsum zaczyna realizować plan Cavidan. Erhan namawia Narin do wyjazdu na szkolenie w Berlinie.

Przysięga 266 streszczenie szczegółowe

Gulsum zachowuje się inaczej przy Emirze i inaczej przy Reyhan. W ten sposób chce ich skłócić. Kemal przekazuje Narin wiadomość o człowieku, który ją ścigał. Kobieta jest jednocześnie szczęśliwa i smutna. Wie, że wkrótce będzie musiała opuścić dom Kemala. Oya i Sehriye postanawiają pogodzić Kemala i Narin. Organizują dla nich romantyczną kolację. A kiedy to nie działa, zamykają ich razem w pokoju.

Przysięga 267 streszczenie szczegółowe

Nigar skarży się Emirowi, że Gulsum jest bardzo wybredna. Narin prosi Kemala, by nie wyładowywał swojej złości na Oyi. Cavidan i Gulsum wszczynają kolejną awanturę. Reyhan spotyka się ze zrozpaczoną Narin. Emir przywołuje Gulsum do porządku i zarzuca jej brak szacunku dla starszych. Narin postanawia napisać list do Kemala.

Przysięga 268 streszczenie szczegółowe

Kemal wspomina szczęśliwe chwile z Narin. Cavidan różnymi metodami próbuje wzbudzić litość u syna. Erhan znajduje pretekst, by z samego rana odwiedzić dom Kemala. Taci śledzi Sunę. Reyhan, wracając z uczelni, dostaje od siostry niepokojącego SMS – a. Masal zabiera skradziony list z kieszeni marynarki Erhana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.