Przysięga Streszczenie szczegółowe odcinków

0 96 566

Przysięga 499, 500, 501, 502 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odc. 499, 500, 501, 502

Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Przysięga 499 w TVP 1 obejrzeć można w czwartek. W kolejnych dniach emisja odcinków 500. 501, 502.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Udostępniane są po emisji w TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 494 streszczenie odcinka

Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal. W szpitalu Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje. Wciąż pyta o swojego synka, który zaginął. Wszyscy są zaskoczeni jej stanem. Cavidan jest tak zrozpaczona zniknięciem dziecka, że sama postanawia go szukać i ucieka ze szpitala. Narin czeka na wyniki badań i wciąż ma wątpliwości, czy dobrze robi.

Przysięga 495 streszczenie odcinka

Masal bawi się z rodziną w chowanego. Kemal wpada w panikę, kiedy długo nie może znaleźć córki. Narin dostaje wynik badania, ale boi się wyznać mężowi prawdę. Feride próbuje przekonać Emira, żeby wybaczył matce. Hikmet prosi syna, by zdecydował o dalszym losie Cavidan. Songul szykuje wystawną kolację dla męża.

Przysięga 496 streszczenie odcinka

W rezydencji zjawia się Emir z matką. Wściekła Songul zapowiada, że zgotuje Cavidan piekło. Narin jest zdecydowana, by porozmawiać z Kemalem, ale przerywa im krzyk Masal. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali przyjaciółmi.

Przysięga 497 streszczenie odcinka

Kemal jest w szoku, kiedy widzi wyniki badań DNA. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła badania po kryjomu. Uważa, że nie miała prawa tego robić, bo Masal, bez względu na wszystko, jest jego córką. Odsuwa się od żony. Narin jest zrozpaczona. Feride opiekuje się Cavidan i namawia Emira, żeby zbliżył się do matki. Emir w końcu postanawia jej posłuchać.

Przysięga 498 streszczenie odcinka

Narin próbuje przekonać Kemala, że zrobiła badania DNA, żeby mu pomóc. Nie chce, żeby żył w kłamstwie. Poza tym uważa, że Masal zechce w przyszłości poznać prawdę. Do Feride przyjeżdża ciotka z Niemiec. Myśli, że Feride wyszła za mąż. Dziewczyna musi jej wszystko wyjaśnić. Songul wciąż knuje i nastawia ciotkę przeciwko Feride.

Przysięga 499 streszczenie odcinka

Ciotka Emine postanawia odmienić życie Feride. Kemal boi się, że straci Masal. Narin namawia go, by odnaleźli prawdziwych rodziców dziewczynki. Talaz wydzwania do Sungul, ale kobieta go ignoruje. Ciotka Emine umawia Feride na randkę. Songul znęca się nad Cavidan.

Przysięga 500 streszczenie odcinka

Ilyas obserwuje swoją córkę w domu Kemala. Dziewczynka namawia domowników na wspólne lepienie ravioli. Feride miło spędza czas z Umitem. Songul nie przestaje dokuczać Cavidan. Ilyas wyznaje Kemalowi, że ma córkę w wieku Masal, której długo nie widział.


Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.