Przysięga 763, 764, 765 streszczenie szczegółowe odcinków

26 793

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 763, 764, 765 po polsku. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.

Przysięga odcinki po polsku

Serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia rano. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dzisiejszy odcinek trafia tam po emisji w TVP 1.

W najbliższych dniach emisja odcinków 763, 764, 765. Przysięga odc. 763 wyemitowana zostanie w czwartek.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 761 streszczenie szczegółowe

Kemal i Narin czekają na decyzję sądu w sprawie adopcji Merta. Koleżanka namawia Masal, żeby powiedziała ojcu prawdę o szantażyście. Masal jest przerażona groźbami i martwi się, że jej ojciec zostanie skrzywdzony. Yigit bardzo tęskni za Gulperi, nie chce jeść ani się bawić. Cavidan zaprasza ją po kryjomu, żeby ratować wnuka. Baran zawiadamia Beyhan, że chce się ożenić. Mert postanawia śledzić Masal. Odkrywa jej tajemnicę i zostaje aresztowany.

Przysięga odc. 762 streszczenie szczegółowe

Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowę w ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują się o jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Przysięga odc. 763 streszczenie szczegółowe

Gulperi pociesza smutną Fidan. Skruszona Tulay zjawia się w domu Emira. Narin i Kemal zapewniają Merta, że wierzą w jego niewinność. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan. Tulay szykuje szerbet dla gości.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.