Polska – Albania online za darmo. Live stream za free za granicą

0 312

Mecz Polska – Albania na żywo online za darmo. Oglądaj legalny live stream za free, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gdzie obejrzeć dzisiaj to spotkanie? Transmisję z meczu reprezentacji Polski przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Oglądaj transmisję w internecie:
– SPORT.TVP.PL <- KLIKNIJ TUTAJ
– WP PILOT <- KLIKNIJ TUTAJ

Poniżśzy tekst dotyczy pierwszego meczu, ale linki działają również do wrześniowego spotkania.

Polska – Albania transmisja. Gdzie oglądać dzisiaj mecz na żywo?

Dzisiaj, czyli 27 marca 2023 roku, reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku. W drugiej kolejce Polacy zagrają z Albanią.

Gdzie oglądać mecz Polska – Albania dzisiaj na żywo? Początek spotkania o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowym. Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Komentatorami dzisiejszego meczu Polski będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Mecz Polska – Albania online za darmo. Live stream za free

Polska – Albania online za darmo można oglądać w legalny sposób. Bez logowania i rejestracji. Transmisja z Polska – Albania dostępna będzie również za granicą, dzięki TVP 1 online. Live stream za free udostępnia sport.tvp.pl, a także aplikacja mobilna TVP Sport i TVP Go. Za granicą można skorzystać z platformy WP Pilot.

Polacy chcą zmazać plamę po meczu z Czechami

Wydawało się, że eliminacje do Euro 2024 dla Polski będą spacerkiem i oczywiście nadal tak może być, ale zaczęło się fatalnie. Na inaugurację wybrańcy Fernando Santosa przegrali z Czechami 1:3. Już po 140 sekundach przegrywali 0:2. Teraz rywalami biało-czerwonych będzie Albania.

Polacy rywalizowali z Albańczykami również w eliminacjach do MŚ. Najpierw wygrali 4:1, choć to Albania była dużo lepszym zespołem, a potem na wyjeździe Polska wygrała 1:0.

Skomentuj

Your email address will not be published.