Dziedzictwo odc. 46, 47, 48 streszczenia. Ile odcinków ma serial, powtórki

0 10 306

Dziedzictwo 46, 47, 48 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać zarówno w TVP 1, jak online. Powtórki dostępne są w TV i na TVP VOD. Ile odcinków ma Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo po polsku w TVP 1

Serial Dziedzictwo emitowany jest od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia o 6:05. Live stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Dziedzictwo, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

Dziedzictwo odc. 46 wyemitowana zostanie w czwartek. W kolejnych dniach premiera odcinków 46, 47, 48

Dziedzictwo ile odcinków

Ile odcinków ma serial Dziedzictwo? W Polsce będzie ich nawet około 1000. W Turcji obecnie emitowany jest trzeci sezon, a pierwsze dwa liczyły ponad 400 epizodów, ale każdy z nich trwał ponad godzinę.

W Polsce wszystkie odcinki liczą około 45 minut.

Dziedzictwo streszczenie odcinków

Dziedzictwo odc. 44 streszczenie

Seher, Yusuf i Yaman spędzają miło czas na placu zabaw. Yamanowi coraz trudniej zaprzeczyć samemu przed sobą, że jego uczucie do Seher przybiera na sile. Żadne z nich nie ma pojęcia, że są obserwowani przez ludzi Soygiraya. Kiedy Seher udaje się sama na zakupy, porywają ją. Nieświadomy niczego Yaman szykuje dla niej małą niespodziankę. Ali i Kiraz są sobie coraz bliżsi. Młody policjant ma ponadto coraz większe wątpliwości, czy Begüm jest kobietą, którą chciałby poślubić. Tymczasem ona przygotowuje chytry plan, który ma go przy niej zatrzymać. Prosi Alego o spotkanie i zalewając się łzami wyznaje, że jej matka jest umierająca, a jej ostatnim życzeniem jest ich ślub. Gürbüz Soygiray przesyła Yamanowi zdjęcie związanej Seher.

Dziedzictwo odc. 45 streszczenie

Gürbüz Soygiray żąda od Yamana, by wycofał się z przetargu. Yaman natychmiast się zgadza. Jednak mężczyzna, w zamian za uwolnienie Seher, stawia jeszcze jeden warunek – żąda przeprosin. Seher jest przerażona, dobrze wie, że Yaman nigdy nikogo nie przeprasza. Na wieść o porwaniu Seher domownicy są w szoku. Yaman zapowiada, że Yusuf i Ziya nie mogą się o tym dowiedzieć, a sam robi wszystko, żeby odnaleźć dziewczynę. Ali jest przyparty do muru. Begüm nalega na jak najszybszy ślub. Chociaż w głębi duszy Ali wcale tego nie chce, poczucie przyzwoitości nie pozwala mu zostawić Begüm w tak trudnej sytuacji. Ziya przypadkiem dowiaduje się o porwaniu Seher i wpada w rozpacz. Yaman i Nedim docierają na miejsce, gdzie przetrzymywano Seher. Za późno. Ludziom Soygiraya udało się uciec wraz z dziewczyną.

Dziedzictwo odc. 46 streszczenie

Kiraz wysyła Begum kwiaty i liścik w imieniu Alego. Osman uświadamia jej, że nie było to rozsądne posunięcie. Ali na wieść o bukiecie wpada w szał. nie zostawia na Kiraz suchej nitki. Begum nadal stosuje szantaż emocjonalny i naciska na Alego w kwestii ślubu. Ikbal i Zuhal są przerażone. Boją się, że ich intryga może skończyć się tragicznie. Yaman przyjeżdża na spotkanie z Gürbüzem Soygirayem. W obawie o życie Seher przeprasza rywala. Soygiray nie uwalnia dziewczyny. Co więcej, każe swoim ludziom pochować ją żywcem. Yaman w ostatniej chwili ratuje Seher. Osman próbuje odwieść Alego od ślubu. Wie, że chłopak zgodził się ożenić z Begum wyłącznie z poczucia obowiązku i lojalności wobec jej ojca.

Dziedzictwo odc. 47 streszczenie

Na wieść, że Ali żeni się z Begum z poczucia obowiązku, Kiraz bardzo żałuje, że ingerowała w ich relację. Po rozmowie z Osmanem, Ali postanawia porozmawiać z Begum. Ta jednak manipuluje narzeczonym, czym potęguje jego wyrzuty sumienia. Yaman nie potrafi ukryć troski wobec Seher. W rozmowie z Arifem zaprzecza jednak jakoby Seher poruszyła wrażliwe struny jego serca. Mężczyzna poprzysięga zemstę na Soygirayach. Rozkazuje swoim ludziom spalić magazyny Gürbüza, a jemu samemu każe przeprosić Seher. Osman załamuje się na wieść, że Ali ostatecznie postanowił ożenić się z Begum.

Dziedzictwo odc. 48 streszczenie

Cała rodzina Kirimli nie może dojść do siebie po tym, co spotkało Seher. Ziya ma koszmary. Śni mu się Kevser. Ikbal jest przerażona. Boi się, że jej mąż przypomni sobie, co tak naprawdę spotkało ich szwagierkę. Ali z powodu choroby nie stawia się na spotkanie z Begum, która chce jak najszybciej zacząć przygotowania do ślubu. Tymczasem Kiraz bardzo troskliwie opiekuje się Alim. Osman, choć zna prawdziwe pobudki, jakimi kieruje się Ali w kwestii ślubu, zapewnia go, że zawsze może liczyć na jego wsparcie. Zuhal zaczyna traktować Seher jak służącą.

Skomentuj

Your email address will not be published.