Dziedzictwo odc. 1, 2, 3 streszczenia. Ile odcinków ma serial, powtórki

0 235

Dziedzictwo 1, 2, 3 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać zarówno w TVP 1, jak online. Powtórki dostępne są w TV i na TVP VOD. Ile odcinków ma Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo po polsku w TVP 1

Serial Dziedzictwo emitowany jest od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia o 6:05. Live stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Dziedzictwo, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

Dziedzictwo odc. 1 wyemitowana zostanie w czwartek. W kolejnych dniach premiera odcinków 1, 2, 3

Dziedzictwo ile odcinków

Ile odcinków ma serial Dziedzictwo? W Polsce będzie ich nawet około 1000. W Turcji obecnie emitowany jest trzeci sezon, a pierwsze dwa liczyły ponad 400 epizodów, ale każdy z nich trwał ponad godzinę.

W Polsce wszystkie odcinki liczą około 45 minut.

Dziedzictwo streszczenie odcinków

Dziedzictwo odc. 1 streszczenie

Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5 – letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze, jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc.

Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, bohaty, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.