Co wydarzy się w serialu “Na Wspólnej”? Ocinki 3038-3041

0 663

Podczas, gdy większość osób zostało zmuszonych do przebywania w domach seriale cieszą się jeszcze większą oglądalnością. Nie inaczej jest z “Na Wspólnej”. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 3038, 3039, 3040 oraz 3041. Co się w nich wydarzy?

Streszczenie odcinków serialu “Na Wspólnej”

Na Wspólnej 3038: Do Jarka ponownie przychodzi Emi. Berg, widząc płaczącą dziewczynę z podsiniałym okiem, stara się ją pocieszyć i uspokoić. Niespodziewanie zjawia się ojciec Elizy – dla niego sprawa jest oczywista: Jarek zdradza jego córkę! Tymczasem Kasia radzi się Bruna w sprawie wylotu z Fabianem do USA. Krawczyk odpowiada jej… namiętnym pocałunkiem!

Ostrowski szybko wraca do zdrowia po przebytym zawale. Jednak Adamski – jako jego lekarz – zakazuje mu spieszyć się z rehabilitacją. W rozmowie z Ewą autorytarnie stwierdza, że Arek nie wróci już do zawodu! Po południu Adamski odwiedza Kleczewską – żąda, żeby zrezygnowała ze stanowiska ordynatora!

Sławek i Renata oczekują gościa – dzisiaj przyjeżdża do nich Daria, córka Dziedzica. Renata jest bardzo podenerwowana – wspomina kłopoty jakie sprawiała im dziewczyna parę lat temu. Sławek liczy na to, że Daria – jako świeżo upieczona studentka psychologii – jest mądrzejszą i dojrzalszą osobą. Jakże się rozczaruje – już sam jej wygląd wprawia go w osłupienie!

Na Wspólnej 3039: Sławek znajduje w pokoju córki torebkę z marihuaną. Zabrania jej palenia i kategorycznie zakazuje przynoszenia do domu nielegalnych substancji. Daria impertynencko odpowiada „staremu”! Idąc na uczelnię dziewczyna omal nie zostaje potrącona – wybucha i częstuje niewybrednymi epitetami nieostrożnego kierowcę. Mężczyzna okazuje się być… jej wykładowcą!

Fabian jest wściekły, kiedy Kasia odmawia mu wspólnego wyjazdu do USA. Zrywa z nią! Bergówna natychmiast umawia się na wieczór z Brunem. Ten jednak… zapomina o randce! Świetnie bawi się z dilerką Miłką… Tymczasem Jarek dochodzi do porozumienia z Elizą. Ukochana ma do niego wrócić, jednak pod wpływem ojca zmienia zdanie!

Bogdan jest bardzo zdenerwowany kiedy odkrywa, że Franek całymi nocami gra w Internecie. Ustala twarde zasady a kiedy syn nie chce się podporządkować, Berg wyłącza mu  router! Sytuacja mocno się zaognia.

Na Wspólnej 3040: Emilia wylatuje do Singapuru – Darek mówi jej, że już tęskni. Po południu Żbik z Anetą doprowadzają do porozumienia między ich klientami. Zadowolony Darek zaprasza swoją byłą na drinka. Mocno wstawieni, lądują w mieszkaniu Żbika. Aneta zaczyna go namiętnie całować…

Tania i Sławek czekają w szpitalu na informacje o stanie zdrowia Witalija. Niestety, okazuje się, że brat Ukrainki nie przeżył rozległego zawału. Roztrzęsiona Tania wtula się w Dziedzica – prosi go o zajęcie się tą sprawą. Ona absolutnie nie może pojąć dlaczego Witalij, w ubraniu roboczym, został znaleziony na przystanku autobusowym!!!

Wojtek zaprasza babcię Bronię do mieszkania i szkoli ją za pomocą… garnków i tłuczków! Żaneta ma serdecznie dość. Tymczasem Monika umieszcza plakaty reklamowe szkoły Szulca na… ogrodzeniu jego dawnej szkoły jazdy! Gniew byłego szefa jest straszny!!!

Na Wspólnej 3041: Zaspany Darek otwiera drzwi swojego mieszkania i… ledwo uchyla się przed ciosem partnera Anety! Wkurzony Michał zarzuca mu molestowanie kobiety! Później Żbik dowiaduje się, że spotka się z Anetą w sądzie! Żona mówi mu, że to dopiero początek jej zemsty za to, co spotkało ją wczoraj!!!

Załamany stanem zdrowia Dagmary, Przemek rezygnuje z pracy w filmie! Młody Smolny waruje w szpitalu – w końcu udaje mu się zmylić czujność męża Dagmary i zobaczyć się z nią. Jednak to, co słyszy od ukochanej powoduje, że ziemia usuwa mu się spod nóg!!!

Eliza mówi Jarkowi, że jej ojciec widział go całującego się z Emi. Berg przekonuje, że wcale tak nie było. Eliza proponuje konfrontację z udziałem Emi i Cieleckiego! Tymczasem Bruno znowu przyłapuje Miłkę dilującą narkotykami. W tym momencie wpadają w zasadzkę policji!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.