Co wydarzy się w serialu „Na Wspólnej”? Ocinki 3384, 3385, 3386

0 1 231

Podczas, gdy większość osób zostało zmuszonych do przebywania w domach seriale cieszą się jeszcze większą oglądalnością. Nie inaczej jest z „Na Wspólnej”. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 3384, 3385, 3386. Co się w nich wydarzy?

Streszczenie odcinków serialu „Na Wspólnej”

Na Wspólnej 3384 streszczenie

Ewa jest bardzo podenerwowana przed balem charytatywnym – marzy o tym by zatańczyć na nim z mężem, a nie zwycięzcą licytacji. Arek uszczypliwie stwierdza, że zawsze może liczyć na Nalepę… Ostrowski robi jednak żonie wielką niespodziankę! Tymczasem Julkę, która bardzo przeżywa chorobę mamy, zaskakuje Mike – chłopak próbuje ją pocałować!

Bergówna przeprasza Bednarczuk i oznajmia, że rezygnuje z pracy. Czołobitnie stwierdza, że nie nadaje się na pedagoga – Teresa triumfuje! To jednak nie koniec rozgrywki – Kasia sprytnie podchodzi Bednarczuk. W efekcie zostają przyjaciółkami, imprezują i… zgarnia je policja!

Producent jest wściekły na Martę – prawdopodobnie stracą sponsora, prezesa firmy, z którym wczoraj starła się podczas wywiadu. Nieoczekiwanie mężczyzna pojawia się w stacji z… kwiatami dla Konarskiej! Wieczorem Mikołaj robi ukochanej niespodziankę – wreszcie są sami. Z romantycznego wieczoru jednak nic nie wychodzi – Stefanek nie chce zostać u dziadków…

Na Wspólnej 3385 streszczenie

Zdesperowany Mike klęka przed Julką i przeprasza ją za swoje zachowanie. Czy Nowakówna mu wybaczy? Tymczasem z Elżbietą jest coraz gorzej – nie ma siły nawet wstać z łóżka. Wszystko wyjaśnia się z nadejściem wyników biopsji – jej serce jest w takim stanie, że konieczny jest przeszczep! Igor z przerażeniem wypytuje Kamila, czy Ela przeżyje. Najgorsze, że ona przypadkiem to słyszy…

Renata i Sławek oznajmiają Ninie, że chcą być rodziną zastępczą również dla niej. Dziewczyna jest oszołomiona ze szczęścia. Jednak gdy w domu dziecka młodsza koleżanka mówi, że z Niną nikt długo nie wytrzyma, wpada w popłoch. Przybiega roztrzęsiona do Renaty – chce wiedzieć, czy jej nie oddadzą, gdy stwierdzą jaka jest beznadziejna…

Pijany ojciec Sylwka awanturuje się z nim, a w końcu wyrzuca syna z domu! Chłopak umówiony na korepetycje z Antosią przychodzi z plecakiem do kancelarii. Okazuje się, że dziewczyna nie przyjdzie, bo… nie zamierza zdawać poprawkowej matury! Roztocka jest załamana… Tymczasem Agnieszka zabiera Sylwka do siebie i razem z Ryszardem proponują chłopcu, by został u nich – bezterminowo!

Na Wspólnej 3386 streszczenie

Młody Berg walczy o nową pracę – prezeska dużej firmy jest oczarowana i niezwykle rozbawiona jego pokazem. Daje Jarkowi pracę, po czym… na parkingu rozbija mu auto! Kobieta zachowuje się dziwnie, jakby była pijana – ale nie czuć od niej alkoholu. Zdenerwowana, daje Bergowi pieniądze na naprawę pojazdu i prosi, żeby nie wzywał policji. Co zrobi Jarek?

Julka czuje, że dorośli ukrywają przed nią prawdę o chorobie mamy – prosi o szczerość… Tymczasem Elżbieta jest w ciężkim szoku, gdy dociera do niej, że czeka ją przeszczep serca. Stwierdza, że to pomyłka – chce wypisać się ze szpitala! Igor próbuje uspokoić ukochaną i błaga, żeby zaufała lekarzom!

Daria tłumaczy Ninie, że Renata i Sławek nie oddadzą jej, jak zrobiła to kiedyś inna rodzina… Jakiś czas później Kraszewska staje w obronie Niny, odstraszając chłopaków z jej szkoły, którzy ją prześladują. Renata nazywa wówczas dziewczynę córką. Sławek słysząc, jak Nina traktowana jest w szkole, proponuje jej zmianę liceum. Dziewczyna jest przeszczęśliwa!

Na Wspólnej 3387 streszczenie

Igor mówi Julce o konieczności przeszczepu serca Eli – dziewczynka wierzy, że wszystko się uda i mama szybko wróci do normalnego życia. Jednak Nowak słyszy od Kamila, że stan Elżbiety jest na tyle stabilny, że na przeszczep może czekać nawet rok! Igor jest załamany… Odciąga go na bok dr Nalepa – obiecuje,  że zrobi wszystko, żeby Ela tyle nie czekała!

Jarek ma dziś podpisać umowę o pracę. Okazuje się jednak, że to niemożliwe – pani prezes potraciła człowieka! Berg wyrzuca sobie, że nie wezwał wczoraj policji, gdy rozbiła mu auto… Tymczasem Junior podkrada 50 złotych Elizie i Jarkowi. Potem prosi dziadka Cieleckiego o pieniądze na wycieczkę. Wszystko przeznacza na… doładowanie do gry internetowej!

Ktoś kradnie rower Franka sprzed drzwi mieszkania Bergów. Jeszcze tego samego dnia… zostaje on zwrócony z przeprosinami! W dołączonej kopercie są 4 bilety do teatru – Joannie i Bogdanowi wraca wiara w ludzi… Tymczasem w firmie przewozowej Zuzy zamieszanie – Jagoda znajduje maleńkie kocięta wyrzucone na śmietnik. Szark z Bogdanem rozpętują piekło, gdy odkrywają czyja to sprawka!

Skomentuj

Your email address will not be published.