Skazana sezon 2 ile odcinków? Streszczenia, Kiedy w TVN?

0 2 228

Skazana 2 w TVN. KIedy i o której leci? Odcinki emitowane są we wtorki o godzinie 21:35. W naszym serwisie dowiesz się ile odcinków ma sezon 2, kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i online za darmo, a także przeczytasz streszczenie wszystkich odcinków.

Skazana 2 ile odcinków?

Serial Skazana to jedna z najpopularniejszych produkcji platformy Player. Sezon 2 ukazał się tam już w listopadzie 2022 i początkowo nie był dostępny w TVN. Ile odcinków ma Skazana 2? Całość liczy osiem odcinków.

Sporo osób obejrzało już wszystkie odcinki na Playerze, ale oczywiście nie brakuje takich, którzy zastanawiali się kiedy Skazana 2 w TVN. Odpowiedź jest już nana.

Serial Skazana sezon 2 w TVN?

Sezon 2 w telewizji TVN można oglądać od 17 kwietnia. To właśnie wtedy wyemitowano odcinek 1. Nowe odcinki emitowane są w każdy wtorek. O której? 21:35.

Skazana online za darmo dostępna jest wtedy na WP Pilot, gdzie za darmo można obejrzeć live stream z TVN. Ostatni odcinek w formie powtórki w TVN emitowany jest w środy o 0:55.

Streszczenia odcinków sezonu 2 serialu Skazana

Skazana 2 odcinek 1 streszczenie

Alicja Mazur, aby chronić córkę, bierze na siebie winę za postrzelenie Pawła. Jednocześnie, mając nagranie, w którym Paweł przyznaje się do zabicia Ludmiły, jest pewna swego uniewinnienia.

Kierownik penitencjarny – zostaje zdegradowany. Jego następca – Sylwester Hepner – wprowadza nowe zasady w zakładzie karnym. Hanka, mimo nadzoru Serafina, odwiedza nieprzytomnego Pawła w szpitalu. Dręczona wyrzutami sumienia, podejmuje dramatyczną decyzję.

Skazana 2 odcinek 2 streszczenie

Paweł po odzyskaniu przytomności zeznaje, że to Hanka go postrzeliła. Serafin robi wszystko, by jego córka dostała jak najniższy wyrok. Alicja z pomocą Basi doprowadza do odroczenia swojej rozprawy w Sądzie Najwyższym. Postanawia zostać w więzieniu, aby zaopiekować się Hanką, która po skazaniu trafia do Zabrza. Nieoczekiwanie sprawę Pawła Witkowskiego przejmuje Mariusz Piotrowski z Komendy Wojewódzkiej. Ma on dla Pawła propozycję. Będąca w zaawansowanej ciąży „Kosa” próbuje uzyskać od Basi i „Penisa” jak największą kwotę za sprzedaż dziecka. Jednocześnie, z powodu braku środków na narkotyki, narasta jej konflikt z Amfisą. Po oświadczynach Krystiana – Pati przygotowuje się do ślubu.

Skazana 2 odcinek 3 streszczenie

Alicja robi wszystko, żeby Hankę przeniesiono do jej celi. W przeciwnym razie jej córka nie przetrwa w więzieniu. Niestety Hanka, zmanipulowana przez Kosę, popada w konflikt z matką. Przed Mariką pojawia się szansa na warunkowe zwolnienie. Kosa postanawia to wykorzystać do swojej rozgrywki z Amfisą. Paweł, wchodząc w układ z policją, rozpoczyna ryzykowną, podwójną grę, w której stawką jest życie jego i Hanki. Tymczasem, odsunięty od śledztwa, Cedro jest bliski wyjaśnienia powiązań mężczyzn z nagrań z klubu „Amnezja” z handlem kobietami. Niestety jego sytuacja komplikuje się, kiedy spotyka tajemniczą Polę.

Skazana 2 odcinek 4 streszczenie

Konflikt Hanki z Alicją narasta. Nastolatka nie może pogodzić się z tym, że matka ukrywała przed nią prawdę o Serafinie. Jeżeli Alicja nie znajdzie sposobu na odroczenie rozprawy – wyjdzie na wolność – wtedy jej córka może nie przetrwać w więzieniu. Prócz Kosy, także kierownik penitencjarny Hepner, stara się złamać Hankę – ma w związku z nią swój własny plan. Paweł, dzięki Poli, poznaje skalę przestępczej działalności, której od dawna był częścią. Szykuje się wielki transport dziewczyn do zagranicznych domów publicznych. Jedną z porwanych dziewczyn jest Marika. Tymczasem na terenie więzienia trwa narkotykowa wojna Amfisy z Kosą. Hania zostaje wciągnięta w samo centrum konfliktu.

Skazana 2 odcinek 5 streszczenie

Dzięki staraniom Alicji, Hanka wreszcie trafia do jej celi. Niestety po połknięciu torebki z narkotykami, stan Hanki ulega pogorszeniu. Alicja jest przygotowana na najgorsze, jednocześnie szuka winnych. Paweł prowadzi podwójną grę pomiędzy porywaczami kobiet a policją. Żadna ze stron nie ma powodu, by mu ufać. W końcu nadchodzi czas próby dla Witkowskiego. Basia i „Penis” próbują chronić ciężarną Kosę przed Amfisą, która walczy o władzę na oddziale. Jednak zagrożenie dla Kosy przyjdzie zupełnie z innej strony i to w najgorszym momencie.

Skazana 2 odcinek 6 streszczenie

Alicja zamknięta w izolatce po pobiciu Kosy, przechodzi prawdziwe piekło – dostała gryps z informacją o śmierci jej córki. Policja co prawda rozbiła grupę handlującą kobietami, ale dla Pawła to nie koniec rozgrywki. Na wolności wciąż pozostaje ktoś, kto to wszystko zorganizował. Pola dowiedziawszy się, że Witkowski jest wtyczką policji, postanawia przekazać komisarzowi Mario broń, z której Paweł zabił Cedro. Alicja nie mając już nic do stracenia, postanawia wejść w mroczne interesy z Amfisą.

Skazana 2 odcinek 7 streszczenie

Alicja decyduje się zgłosić do prokuratury przestępstwa Hepnera wobec Hanki. Jednak jej córka boi się opowiedzieć co działo się w jego gabinecie. Hepner, widząc słabość dziewczyny, składa jej propozycję podjęcia pracy poza zakładem karnym.

Postrzelony komisarz Mario informuje Serafina, że Paweł uciekł a Wiki została poparzona kwasem. Serafin dociera do Natalii, próbuje zmusić dziewczynę do zdradzenia kto okaleczył ją i Wiki. Kosa poznaje swojego syna. Chłopiec walczy o życie na oddziale neonatologii. Basia chce, aby Kosa podpisała papiery adopcyjne, żeby zacząć rehabilitację dziecka.

Pati próbuje przetrwać swój ostatni dzień odsiadki, jednak kiedy na oddział docierają narkotyki, sytuacja wymyka się spod kontroli. Tymczasem Paweł kontaktuje się z Serafinem. Informuje go o aukcji w darknecie, na którą ma trafić Hanka. Alicja robi wszystko, żeby jej córka nie wyszła poza mury więzienia.

Skazana 2 odcinek 8 streszczenie

Bunt zainicjowany przez Alicję, przenosi się na inne oddziały więzienia w Zabrzu. Sytuacja staje się dramatyczna, kiedy samozwańcza przywódczyni Amfisa wykorzystuje powstały chaos do samosądów.

Hanka zniknęła – zdesperowana Alicja próbuje ustalić czy rzeczywiście wyszła do pracy, czy jest przetrzymywana przez buntowniczki.

Hepner, pomimo kłopotów z więźniarkami, nadal przygotowuje aukcję kobiet w darknecie. Tylko Serafin z Pawłem mogą uratować Hankę.

Skomentuj

Your email address will not be published.