Cały reportaż Franciszkańska 3 online za darmo. Gdzie oglądać powtórkę filmu dokumentalnego?

0 26 360

Gdzie obejrzeć cały film Franciszkańska 3 online? Powtórka dostępna jest w formie VOD na platformie TVN24 Go. Nie jest to jednak darmowa opcja. Część reportażu za darmo można obejrzeć na Youtube, Dailymotion czy CDA.

Reportaż Franciszkańska 3 – kolejna część cyklu Bielmo w TVN24

Film dokumentalny „Franciszkańska 3” to kontrowersyjny reportaż, który wzbudził wiele emocji wśród widzów. Przez ponad dwa lata reporter „Czarno na białym” Marcin Gutowski zbierał materiały i przeprowadzał wywiady, aby odpowiedzieć na pytanie, co wiedział Jan Paweł II na temat skandali pedofilskich w Kościele.

W filmie poruszane są wrażliwe tematy dotyczące przestępstw popełnianych przez księży i ich ukrywania przez kościelną hierarchię. Gutowski rozmawiał z ofiarami księży pedofilów, ich bliskimi, świadkami i osobami, które mieli informować kardynała Wojtyłę o przestępstwach. Ostatecznie dotarł też do oficjalnych dokumentów potwierdzających działania i zaniechania Jana Pawła II.

Film wywołał wiele kontrowersji i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Oglądając „Franciszkańską 3”, widzowie mieli okazję lepiej zrozumieć skalę problemu i poznać jego historyczne tło.

Franciszkańska 3 powtórka. Gdzie obejrzeć reportaż online?

Jeśli chcesz obejrzeć powtórkę filmu dokumentalnego „Franciszkańska 3”, możesz skorzystać z oferty TVN24 GO. Jest to płatna opcja, jednak pozwala na dostęp do wielu innych programów i treści. Aby skorzystać z tej opcji, należy wykupić subskrypcję na stronie internetowej TVN24 GO.

Oprócz TVN24 GO, powtórki „Franciszkańskiej 3” można poszukać także na innych platformach wideo, takich jak YouTube, CDA czy Dailymotion. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze materiał umieszczony na tych serwisach jest legalny i może naruszać prawa autorskie.

Skomentuj

Your email address will not be published.