Radomiak Radom – KGHM Zagłębie Lubin online za darmo. Mecz na żywo w internecie.

0 54

Radomiak Radom – KGHM Zagłębie Lubin na żywo online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV lub live stream w internecie z meczu PKO BP Ekstraklasy, w którym zmierzą się Radomiak Radom i KGHM Zagłębie Lubin?

W dniu 6 marca 2023 roku o godzinie 18:00 strefy czasowej GMT, zostanie rozegrany mecz między Radomiakiem Radom a KGHM Zagłębiem Lubin w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Transmisja tego meczu będzie dostępna na kanałach środkowoeuropejskich – Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, JOJ Šport.

Radomiak Radom po ostatnim zwycięstwie z Lechią Gdańsk z pewnością będzie starał się powtórzyć swoje dobre występy. W tym meczu ich najlepszym strzelcem będzie Maurides, który do tej pory zdobył 4 bramki. Drużyna ta grała w 22 meczach, w których wygrała 9 razy, zremisowała 5 razy i przegrała 8 razy.

KGHM Zagłębie Lubin natomiast po ostatnim zwycięstwie z Lechem Poznań chce dalej kontynuować swoją dobrą formę. Ich najlepszym strzelcem jest Kacper Chodyna, który do tej pory zdobył 3 bramki. Drużyna grała w 21 meczach, w których wygrała 6 razy, zremisowała 5 razy i przegrała 10 razy.

Ostatni mecz między tymi dwoma zespołami zakończył się zwycięstwem KGHM Zagłębie Lubin 3:1. Radomiak Radom będzie z pewnością chciał zrewanżować się w tym meczu, uzupełniając swoje statystyki zwycięstw i remisów.

Transmisja tego meczu będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz JOJ Šport. Będzie to doskonała okazja do obejrzenia emocjonującego meczu z udziałem tych dwóch drużyn i zobaczenia, kto tym razem sięgnie po zwycięstwo.

Skomentuj

Your email address will not be published.