Mateusz Borek w TVP Sport? Marek Szkolnikowski zabrał głos

0 1 062

Mateusz Borek odszedł z Polsatu i obecnie skupia się na pracy w „Kanale Sportowym”. Sporo kibiców piłkarskich jest jednak rozczarowanych, że nie usłyszy jego komentarza przy meczach Ligi Mistrzów czy reprezentacji Polski. Czy Mateusz Borek może trafić do TVP Sport?

Po tym jak Marian Kmita nie zgodził się, aby Mateusz Borek prowadził „Kanał Sportowy” na Youtube, zdecydował się on na odejście z Polsatu Sport.

Wielu widzów widziałoby go w telewizji TVP Sport, gdzie mógłby komentować mecze Ligi Mistrzów, PKO Ekstraklasy i reprezentacji Polski. Czy jest szansa na takie przenosiny?

– Temat ten pojawia się od wielu miesięcy, ale ja nadal nie wiem jaki jest status Mateusza Borka w Polsacie – czy jego umowa jest rozwiązana, czy ma okres wypowiedzenia – powiedział Marek Szkolnikowski w „Kanale Sportowym”.

Nie ukrywa on, że Mateusz Borek jest jednym z najlepszych komentatorów w Polsce i chętnie widziałby go w TVP Sport. Swego czasu nawiał do tego również Tomasza Smokowsiego.

– Jesteśmy jak klub piłkarski. Wszystkie transfery są możliwe. I z klubu, jak i do klubu. Moim zadaniem jest to, aby to był jak najlepszy klub – powiedział Marek Szkolnikowski.

Gdyby Mateusz Borek przeszedł do TVP Sport musiałby się pogodzić z tym, że nie byłby największą gwiazdą. – Mateusz Borek, który był gwiazdą Polsatu musiałby się pogodzić z rolą drugą czy trzeciego komentatora. Jest Dariusz Szpakowski, którego można lubić lub nie, ale jest naszym pierwszym komentatorem. Jest również znakomity Jacek Laskowski, którego mocno cenie. Ponadto mamy młodych i zdolnych komentatorów – dodał dyrektor telewizji TVP Sport.

Leave A Reply

Your email address will not be published.