Narzeczona ze Stambułu 117 i 118.Streszczenie odcinków

0 1 313

Narzeczona ze Stambułu. odc. 117 i 118 – streszczenie odcinków, które Zoom TV po polsku wyemituje w poniedziałek i wtorek.

Narzeczona ze Stambułu odc. 117 streszczenie

W radosnej atmosferze upływa wieczór zaręczynowy Senem i Akifa. Fikret przychodzi do Esry z propozycją, która stawia ją w bardzo trudnej sytuacji… Faruk próbuje dowiedzieć się od Osmana, dlaczego opuszcza rezydencję, a Sureyyę przepełnia gorycz z powodu odejścia przyjaciela.

Najstarszy z Boranów, chcąc ratować rodzinę przed rozpadem, stara się przekonać Garipa do zakończenia związku z Esmą. Begum ma w szpitalu mały wypadek, który może zwiastować duże problemy.

Can zdradza Ademowi, że jego niechęć do Faruka ma jeszcze drugie dno i wiąże się z tajemniczą przeszłością adwokata. Kiymet martwi się, że jej córka zaniedbuje męża, ale Ipek jest absolutnie pewna miłości Fikreta. Sureyya prosi Cana, żeby zrezygnował ze współpracy z Ademem. 

Narzeczona ze Stambułu odc. 118 streszczenie

Faruk szuka sposobu na usunięcie Adema z zarządu firmy. Kiymet zapewnia Esmę o swoim poparciu dla niej i jej ukochanego. Senem i Akif po raz pierwszy słyszą bicie serca swojego dziecka.

Esma, która kiedyś zleciła śledzenie Sureyyi, teraz konsekwentnie zmienia swoją postawę wobec synowej. Begum otrzymuje od swojego lekarza druzgocącą wiadomość.

Murat używa podstępu, żeby wyciągnąć Bade z rezydencji i porozmawiać z nią o bardzo ważnej sprawie. Sureyya i Faruk, aby się zrelaksować, wybierają się do lokalu, w którym niespodziewanie spotykają Dilarę z Ademem, a Burcu przygtowuje dla Osmana pierwszy posiłek w jego nowym mieszkaniu. Fikret oznajmia zaskoczonej Ipek, jaką decyzję podjął odnośnie ich przyszłości. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.