Don Stanislao online. Oglądaj film TVN 24 w internecie

0 25 964

Don Stanislao – film TVN 24 o kardynale Dziwiszu przedstawiający jego drugą twarz wzbudził wiele kontrowersji. Reportaż w telewizji TVN 24 wyemitowany został w poniedziałek, a powtórka w czwartek w TVN. Zobacz gdzie oglądać Don Stanislao online.

Don Stanislao online

Ten reportaż miał doprowadzić do kolejnej burzy wokół kościoła i tak rzeczywiście się stało. „Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza” przedstawia wiele wzbudzających kontrowersje tematów. Kardynał Stanisław Dziwisz jawi się w reportażu jako potężny hierarcha, szara eminencja, która potrafi zadbać o – specyficznie rozumiany – interes Kościoła. Także wtedy, gdy chodzi o sprawy dotyczące ofiar pedofilii.

Kto nie obejrzał filmu w poniedziałek w TVN24 lub w czwartek w TVN może to uczynić w internecie. Don Stanislao online dostępny jest na platformie TVN24 GO oraz Player. Aby obejrzeć film należy wykupić jednak specjalny pakiet w cenie 10 zł. Co otrzymujemy oprócz dostępu do filmu „Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza”? Miesięczny dostęp do live streamu z TVN24 i TVN24 BIS lub (TTV, TVN, TVN 7), a także biblioteki programów w formie wideo i audio.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ DON STANISLAO NA TVN24 GO

Don Stanislao online za darmo nie jest dostępny na Youtube, Dailymotion, CDA.

Autorem filmu Don Stanislao jest dziennikarz “Czarno na białym” TVN24 Marcin Gutowski. Reportaż trwa 82 minuty. Emisja wywołała prawdziwą burzę.

We wtorek po emisji Don Stanislao, kardynał Stanisław Dziwisz wydał oświadczenie. Chce powołać niezależną komisję, która ma wyjaśnić poruszone w filmie wątki.

Skomentuj

Your email address will not be published.