Z dostępem do czeskiej telewizji!

0 97

Jak wiadomo, w Polsce nie brakuje wielbicieli czeskiego języka oraz kultury. Programy czeskiej telewizji pod wieloma względami różnią się poziomem od naszych polskich, zadziwiają także znacznie szerszą rozpiętością tematyczną. Wszystkim, którzy mieszkają w Polsce, ale chcieliby cieszyć się stałym dostępem do nieograniczonych zasobów czeskiej telewizji przez Internet, zaproponować można różne platformy. Mogą one funkcjonować osobno lub jako pakiety. Różnorodność kanałów tematycznych zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Do tego warto również wspomnieć o czeskim odpowiedniku Netflixa.

Internetowe oferty telewizyjne z Czech 

Jeśli interesuje Was czeska telewizja i internet, oferty znajdziecie już po wpisaniu określonych fraz do wyszukiwarek. Czeska Telewizja – ta publiczna, znana wszystkim widzom znad Wełtawy od około 70 lat, prowadzi w Internecie bogaty zasób platform, do których obok programów stosunkowo nowych trafiają przede wszystkim archiwalia. Najlepszą platformą do oglądania programów z działu kultury, sportu, publicystyki, reportaży czy koncertów jest iVysilani.cz. Każdy czechofil znajdzie tu właściwie wszystko, co może go zainteresować – od programów typowo rozrywkowych, np. kulinariów, aż po spektakle teatralne czy popularne seriale telewizyjne. Dla starszego pokolenia oferta może być szczególnie atrakcyjna, bowiem dzisiejsi sześćdziesięciolatkowie pamiętają jeszcze czasy, gdy w polskiej telewizji pojawiało się dosyć sporo filmów znad Wełtawy. Po upadku komuny wszystko się zmieniło. Dziś, wracając do filmów z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, można sobie zafundować sentymentalny powrót do przeszłości. 

Czy Czesi mają swój Netflix? 

Owszem, można powiedzieć, że Czesi mają swój własny odpowiednik Netflixa. Strona ta ma niezwykle prostą do zapamiętania nazwę – voyo.cz i jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych w Czechach oraz na Słowacji. Co na niej znajdziemy? Liczne aktualności z dziedziny filmów, seriali, dokumentów, a także nowości muzyczne. Każda premiera trafiająca na voyo.cz jest zawsze głośno promowana. W czerwcu 2022 roku ogromnym hitem stał się trzyodcinkowy serial o popularnej czeskiej piosenkarce – Ivecie Bartošovej, który przyciągnął przed ekrany monitorów kilka milionów widzów. Właśnie w takki sposób prowadzona telewizja i internet oferty przekonują młodych ludzi, przyzwyczajonych do tego, że wszystko można obejrzeć od razu po dokonaniu symbolicznej opłaty, przelewem w sieci. 

Telewizja i Internet – oferty z Czech – ile to kosztuje? 

Jeśli spodoba się Wam oferta płatnych, czeskich kanałów w sieci – możecie zdecydować się na stały abonament. Zanim się tak stanie, macie szansę poszczególne platformy przetestować przed pewien okres, najczęściej od tygodnia do miesiąca, w zależności od tego, na jakiego operatora się zdecydujecie. Testowy dostęp każdy widz otrzymuje po przelaniu symbolicznej, 1 korony czeskiej, która pozwala na dokonanie szybkiej weryfikacji. Potem wykupuje się abonament miesięczny, który w przeliczeniu do cen za korzystanie z innych platform telewizyjnych w krajach Europy mieści się w dobrze znanych normach.  

Więcej na ten temat dowiesz się z wpisu na blogu https://fastinternet.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.