Wednesday sezon 2 data premiery. Kiedy na Netflix?

0 118

Wednesday sezon 2 data premiery – to bardzo wyczekiwana informacja. Fani serialu, a jest ich mnóstwo, nie mogą doczekać się informacji kiedy na Netflixie pojawią się nowe odcinki.

Takiego szaleństwa na serial Netflixa nie było od dawna. Wednesday okazał się prawdziwym hitem i ma niezwykle wysoką oglądalność na całym świecie. Produkcja ta opowiada o losach Wednesday Adams, znanej z Rodziny Adamsów. Niesforna nastolatka trafia do Akademii Nevermore, gdzie próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw.

Kiedy sezon 2 Wednesday? Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że się ukaże, choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Rozmowy trwają, a twórcy serialu regularnie opowiadają o swoich planach na Wednesday 2. Nowe odcinki mają być mroczniejsze, co z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjni serial.

Pierwszy sezon liczy osiem odcinków. Wednesday sezon 2 kiedy się ukaże z pewnością będzie tak samo długi. Póki co pozostaje nam jednak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalną datę premiery.

Poniżej prezentujemy zwiastun pierwszego sezonu serialu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.