Piast Gliwice – Wisła Kraków online na żywo za darmo

0 1 465

Mecz Piast – Wisła na żywo pokaże Canal+ Sport. Transmisje oglądać można w internecie, a relację live za darmo udostępni TVRadar.pl.

Transmisja z Piast Gliwice – Wisła Kraków. Gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

Spotkanie 27. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice – Wisła Kraków odbędzie się w sobotę 30 maja 2020 o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Piast – Wisła online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Mecze PKO BP Ekstraklasy na żywo w internecie można oglądać na kilka sposobów. Transmisję można znaleźć na NC+ GO (tylko abonenci), Player (usługa płatna) oraz w nowej usłudze Canal+ przez internet. Relacja live z meczu Piast – Wisła online za darmo w TVRadar.pl.

Piast Gliwice jest wiceliderem PKO BP Ekstraklasy, a Wisła Kraków znajduje się tuż nad strefą spadkową. Przed zawieszeniem rozgrywek spisywała się jednak znakomicie i odbiła się od dna.

Wisła liczy, że podtrzyma mecze bez porażki. – Wiemy, że jest to bardzo trudny teren. Piast przed tą wymuszoną przerwą radził sobie bardzo dobrze. Oczywiście, mamy pomysł na przeciwnika i mam nadzieję, że sprawdzi się on w jutrzejszym spotkaniu. Jednak wszystko zweryfikuje boisko – powiedział na konferencji prasowej przed meczem Piast – Wisła trener Artur Skowronek cytowany przez oficjalny serwis Wisły Kraków.

Ciekawego meczu spodziewa się Waldemar Fornalik. – Zdajemy sobie sprawę z potencjału Wisły Kraków, w której występuje wielu klasowych piłkarzy, dlatego bardzo skrupulatnie przygotowujemy się do tego meczu. Wiemy także, jakie są nasze możliwości, więc zapowiada się naprawdę ciekawy mecz – mówił trener Piasta Gliwice.

Transmisja z Piast – Wisła

Data: 30 maja 2020, godzina 17:30
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: NC+ Go, Player, Canal+ przez internet
Relacja live: TVRadar.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.