makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

KSW 83 online za darmo. Transmisja, live stream w internecie [Wyniki za free]

0 303

KSW 83 na żywo to przede wszystkim walka Szpilka vs Pudzianowski, ale podczas transmisji zobaczymy również m.in. walki Mameda Chalidowa, Michała Materli i wielu innych. Gdzie obejrzeć KSW stream online? Czy transmisja za darmo jest dostępna, czy tylko w PPV?

Transmisja z KSW 83. Gdzie oglądać na żywo?

Gala KSW 83, określana jako Colloseum 2, odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 roku na stadionie PGE Narodowym. Emocje i atmosfera będą niesamowite. Karta walk jest wypełniona znanymi nazwiskami, a KSW 83 na żywo z trybun obejrzy około 50 tysięcy widzów.

Transmisja z KSW dostępna jest w systemie PPV. Koszt dostępu do gali wynosi 40 zł.

KSW 83 online za darmo. Jak obejrzeć stream free?

Gdzie obejrzeć KSW online za darmo? Transmisji w PPV nie muszą kupować kibice, którzy posiadają dostęp do najwyższego pakietu ViaPlay. Dla nich będzie aktywny stream free z KSW 83.

Jeśli obejrzeć śledzić KSW live za darmo, możesz skorzystać również z naszej relacji live, gdzie na żywo będziemy publikować wyniki z gali. To świetna opcja dla osób, które chcą znać rozstrzygnięcia, a jednocześnie nie będą oglądać transmisji z KSW w TV lub online.

Walki na KSW Collousem 2

W walce wieczoru Mamed Chalidow po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem. Dodatkowo, najbardziej elektryzującym starciem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Mariuszem „Pudzian” Pudzianowskim a Arturem Szpilką. Całkowicie kibicom będzie dane zobaczyć aż 11 pasjonujących walk. Przyjrzyjmy się bliżej karcie walk i zawodnikom, którzy wystąpią na tej gali, uwzględniając również ostatnią chwilową zmianę.

Przy wejściu kolejnych zawodników na Stadionie Narodowym zawita duma warszawskich kibiców – Radosław Paczuski zmierzy się z legendą polskiego MMA, Michałem Materlą. Bezpośrednio po nich do klatki wejdzie kolejny warszawiak, Arkadiusz Wrzosek, który zmierzy się z debiutującym Bogdanem Stoicą.

Po odejściu Roberto Soldicia z kategorii średniej powstała wakująca pozycja mistrza. Podczas XTB KSW 83: Koloseum 2 po raz pierwszy od wielu miesięcy zostanie wyłoniony nowy mistrz w tej dywizji. O tytuł powalczą Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski. A na deser nadejdzie czas na najbardziej wyczekiwane pojedynki wieczoru. Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką, a kilka minut później Salahdine Parnasse stanie do walki o drugi pas KSW wagi lekkiej przeciwko mistrzowi Marianowi Ziółkowskiemu. W walce wieczoru natomiast Mamed Chalidow po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem.

To starcie wieczoru jest jednym z najbardziej oczekiwanych momentów wieczoru. Mamed Chalidow i Scott Askham spotkali się już dwukrotnie, dzieląc zwycięstwa. Ich pierwsza walka miała miejsce na KSW 37, gdzie Chalidow pokonał Askhama przez decyzję sędziów. Później, na KSW 52, Askham zrewanżował się i wygrał przez nokaut w drugiej rundzie. Teraz nadszedł czas na decydujące starcie, które z pewnością przyciągnie uwagę fanów mieszanych sztuk walki.

Jednak nie tylko walka wieczoru przyciąga uwagę. W pojedynku Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z Arturem Szpilką spotykają się dwie ikony polskiego sportu. Pudzianowski, wielokrotny mistrz Strongman, od dłuższego czasu bierze udział w zawodach MMA, zdobywając imponujące zwycięstwa. Szpilka z kolei to znany bokser, który również postanowił spróbować swoich sił w klatce. To starcie obiecuje emocje i widowiskowość.

Karta walk KSW 83

83,9 kg: Mamed Chalidow (36-8-2) – Scott Askham (19-5-0)

70,3 kg: Marian Ziółkowski (25-8-1) – Salahdine Parnasse (17-1-0)
120,2 kg: Artur Szpilka (2-0-0) – Mariusz Pudzianowski (17-8-0)
83,9 kg: Paweł Pawlak (21-4-1) – Tomasz Romanowski (18-8-0)
120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (2-0-0) – Bogdan Stoica (0-0-0)
83,9 kg: Michał Materla (32-9-0) – Radosław Paczuski (5-1-0)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (14-3-1) – Werlleson Martins (18-5-0)
70,3 kg: Roman Szymański (17-6-0) – Valeriu Mircea (28-8-1)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (15-3-0) – Adam Soldaev (7-1-0)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (9-2-0) – Leo Brichta (10-3-0)
120,2 kg: Krzysztof Głowacki (0-0-0) – Patryk Tołkaczewski (0-0-0)

Skomentuj

Your email address will not be published.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com