Iga Świątek na żywo za darmo. Transmisja online. Gdzie oglądać mecz?

0 1 101

Iga Świątek dzisiaj na żywo za darmo. Eurosport, Polsat Sport czy Canal+ Sport? Gdzie oglądać mecz na żywo i transmisję w TV za darmo. Mecz Świątek live na Australian Open 2023 już dzisiaj w Eurosport 1.

Mecz Świątek na żywo. Transmisja za darmo

Przed nami kolejne emocje związane z meczami Igi Świątek na żywo. Polka rozpoczyna występ na Australian Open 2023. W środę w drugiej rundzie jej rywalką będzie Elena Rybakina. Gdzie i kiedy oglądać mecz Igi Świątek w TV i internecie?

Mecz Świątek – Rybakina na żywo pokaże telewizja Eurosport 1. Transmisja rozpocznie się około godziny 2:30.

Iga Świątek dzisiaj na żywo. Transmisja Eurosport 1 online

Nie każdy może jednak oglądać mecze Igi Świątek za darmo w TV i szuka transmisji w internecie. Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ zawsze dostępny jest legalny live streaming w wysokiej jakości.

Dzisiaj mecz Świątek stream znaleźć można na platformie Player.pl lub Canal+ Online.

Z kolei dostęp do telewizji Eurosport online (gdzie można oglądać np. US Open) kosztuje 15 zł na miesiąc lub 99 zł na rok i daje możliwość oglądania nie tylko sportu, tenisa i innych dyscyplin, ale również programy i seriale z bogatej biblioteki Playera.

Gdzie oglądać inne mecze Świątek?

Eurosport 1 na żywo pokazuje jedynie wielkie szlemy. Większość meczów Igi Swiątek live dostępnych jest w telewizji Canal+ Sport, które transmituje rozgrywki WTA.

Austrlian Open 2023 na żywo można oglądać na Eurosport.

Leave A Reply

Your email address will not be published.