Finał Ligi Mistrzów na żywo. PSG – Bayern online

0 16 492

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

PSG i Bayern Monachium zmierzą się w finale Ligi Mistrzów 2020. Transmisje przeprowadzi TVP 1 i Polsat Sport Premium. Relacja live za darmo w TVRadar.pl. Dostępny będzie również live stream online za free.

Transmisja z meczu PSG – Bayern Monachium rozpocznie się w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 21:00. Finał Ligi Mistrzów na żywo pokaże telewizja TVP 1 i Polsat Sport Premium 1.

TVRadar.pl przeprowadzi darmową relację live z meczu. Będzie to doskonała okazja dla osób, które nie mogą obejrzeć transmisji z PSG – Bayern, a jednocześnie chcą śledzić mecz na żywo w internecie.

Dobrą wiadomością jest fakt, że dostępny będzie również live stream online za darmo. Finał Ligi Mistrzów na żywo można śledzić na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 live online za darmo, oraz na sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport.

Zapraszamy w niedzielę na godzinę 21:00. Składy PSG i Bayernu podamy przed godziną 20:00.

Faworytem meczu jest Bayern Monachium, ale Sławomir Chałaśkiewicz nie odbiera szans PSG. – Ja bym nie odbierał szans paryżanom, zwłaszcza że pokazali w fazie finałowej, iż ta drużyna ma duży potencjał. Wszyscy piłkarze mają ochotę do gry, choć wcześniej bywało różnie, a zawodnicy byli chimeryczni. Teraz stanęli przed wielką szansą. Ale przewaga ofensywna jest po stronie Bayernu – powiedział Chałaśkiewicz w rozmowie z x-news.

Skomentuj

Your email address will not be published.