Bodo – Lech online za darmo. Mecz na żywo w internecie za free

0 731

Mecz Bodo – Lech online za darmo. Transmisja z meczu Ligi Konferencji UEFA Bodo/Glimt – Lech Poznań na żywo w internecie dostępna będzie na ViaPlay. Relacja live za free w TVRadar.PL.

Bodo/Glimt – Lech Poznań w TV. Gdzie oglądać transmisję?

Po emocjach związanych z kilkoma kolejkami PKO BP Ekstraklasy czas na europejskie przygody Lecha Poznań. To rzadkość oglądać polskie drużyny na wiosnę w Europie, dlatego meczu Bodo – Lech będzie cieszył się dużym zainteresowaniem.

Spotkanie 1/8 finału Ligi Konferencji UEFA Bodo/Glimt – Lech Poznań na żywo oglądać można w czwartek 16 lutego 2023 roku od godziny 18:45. Transmisja w TV nie będzie dostępna, a jedynie w internecie.

Bodo – Lech online na żywo za free

Kibice mecz na żywo obejrzeć muszą w internecie. Mecz Bodo/Glimt – Lech online stream udostępnia ViaPlay. Transmisja nie jest jednak darmowa. Miesięczny dostęp do platformy kosztuje obecnie 34 zł i warto rozważyć jej wykup, ponieważ wkrótce ceny wzrosną, a ViaPlay posiada m.in. prawa do transmisji Premier League, Bundesligi, KSW oraz od tego roku do Formuły 1.

Transmisja z meczu Bodo/Glimt – Lech Poznań wystartuje już o godzinie 17:00. Studio poprowadzi Rafał Kędzior, a jego gośćmi będą Łukasz Piszczek i Michał Zachodny. Mecz Bodo – Lech na żywo skomentują Rafał Wolski oraz Łukasz Trałka.

Bodo – Lech online za darmo można śledzić w relacji live, która dostępna będzie w TVRadar.pl. Zapraszamy do śledzenia meczu w internecie.

Skomentuj

Your email address will not be published.