Zranione Ptaki 182, 183, 184 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

15 640

Zranione Ptaki 182, 183, 184 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Zranione Ptaki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest live stream z TVP 2 za darmo.

W najbliższych dniach premiera Zranione Ptaki odc. 182, 183, 184.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Zranione Ptaki ile odcinków ma turecki serial? Całość składa się z 201 odcinków. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w TVP 2 o 13:15.

Serial Zranione Ptaki VOD TVP

Wszystkie odcinki tureckiego serialu Zranione Ptaki będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Zranione Ptaki po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Zranione Ptaki

Zranione Ptaki odcinek 179 streszczenie

Stan Ulviye jest krytyczny. Lekarz każe szykować się domownikom na najgorsze. Melis symuluje złe samopoczucie i jedzie do rezydencji. Równocześnie z Meryem szuka notatek Ulviye. Asli nie radzi sobie z Ömerem. Chłopiec nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Yasarowi udaje się go jednak udobruchać. Dogan postanawia dowiedzieć się prawdy. Dla dobra ukochanej Ayse, chce ustalić, czy zdjęcia faktycznie są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayse przyłapuje go na przeglądaniu jej telefonu. Pokazuje Doganowi zdjęcia Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

Zranione Ptaki odcinek 180 streszczenie

Ulviye zaczyna powoli dochodzić do zdrowia, co niepokoi Hülyę i jej siostrę. Tymczasem Melis udaje się odnaleźć zapiski Ulviye. Okazuje się, że na rewersie kartki z rysunkiem kobieta spisała słowa zbrodniarek. Pomimo bezskutecznych prób, nie udaje się Melis odebrać Ömerowi szkicu. Nuri zamierza wystawić kawiarnię na sprzedaż. Zaniepokojona Safiye wybiera się do banku, by wziąć kredyt na zakup lokalu. Wniosek kobiety zostaje jednak odrzucony. Mine kontaktuje się z zaprzyjaźnionym bankierem z prośbą o wsparcie dla kobiety. Melis, bojąc się, że zostanie zdemaskowana, niszczy rysunki Ömera. Nie wie, że ten, na którym jej zależy, chłopiec przyczepić w swoim pokoju. Cemil, przybity słowami Ayşe i Dogana, zamierza przestać walczyć o ukochaną, po czym podpisuje papiery rozwodowe.

Zranione Ptaki odcinek 181 streszczenie

Ayse bardzo przeżywa sytuację pomiędzy nią a Cemilem. Najbliższym trudno patrzeć na jej cierpienie. Melis przekonuje Hülyę, że powinny zabić Ulviye, zanim obudzi się i wyjawi ich tajemnicę. Serce Ulviye na chwilę się zatrzymuje, jednak lekarzom udaje się ją uratować. Levent i Meryem wspólnie czuwają przy Ulviye, Melis nie może znieść ich widoku. Melis odbiera lek, który ma zabić Ulviye. Levent o mały włos jej nie przyłapuje. Asli wykorzystuje nieobecność Metehanoglu, żeby zbliżyć się do Yasara.

Zranione Ptaki odcinek 182 streszczenie

Przedstawiciel banku informuje Safiye, że otrzyma kredyt, o który się ubiegała. Przyjaciele nie posiadają się z radości, żadne z nich nie ma pojęcia, że to Mine jest tajemniczą osobą, która się za nimi wstawiła. Dogan stara się podnieść Ayse na duchu. Dziewczyna jest tak załamana, że gdyby nie Dogan, wpadłaby pod samochód. Bliscy Ulviye wciąż czuwają w szpitalu. Levent jest wściekły na Melis za sposób w jaki traktuje Meryem. Yasar przypadkiem zauważa leki, jakie bierze Asli i podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Ludzie ojca Mine depczą jej po piętach, dziewczyna musi coraz bardziej uważać, żeby jej nie znaleźli. Dogan uzmysławia sobie, że mimo wszystko Ayse wciąż kocha Cemila. Postanawia spotkać się z Oyą i wyciągnąć z niej prawdę. Melis w końcu udaje się dostać na salę Ulviye. Już ma podać jej lek, gdy Ulviye niespodziewanie się wybudza.

Zranione Ptaki odcinek 183 streszczenie

Ulviye wybudza się. Jej najbliżsi nie posiadają się z radości. Melis i Hülya początkowo są przerażone, szybko odczuwają ulgę, gdy okazuje się, że kobieta ma mętlik w głowie i mylą jej się wszystkie przeszłe i obecne wydarzenia. Doganowi udaje się podpuścić Oyę, która przyznaje, że to ona zainscenizowała zdjęcia z Cemilem. W pierwszym odruchu Dogan jest zdecydowany, żeby opowiedzieć wszystko Ayse, ale jednak waha się. Zdaje sobie bowiem sprawę, że w ten sposób na zawsze straci ukochaną. Asli próbuje udobruchać Yasara. Przekonuje go, że Bahadir ją wykorzystał, a teraz została całkiem sama. Cemil zamierza wyjechać za granicę, jedna z pracownic holdingu informuje o tym Ayse. Ulviye wraca do domu. Jest przekonana, że Ömer to Efe, a dla jej dobra domownicy nie wyprowadzają jej z błędu.

Zranione Ptaki odcinek 184 streszczenie

Safiye bardzo martwi się o córkę. Ayse jednak postanawia wziąć się w garść i przeprasza wszystkich za swoje zachowanie. Meryem opiekuje się panią Ulviye. Kobieta po raz kolejny próbuje porozmawiać z Meryem, jednak zaniki pamięci jej to uniemożliwiają. Dla dobra starszej pani Meryem postanawia nie poruszać tematu notatek. Melis nie może znieść obecności Meryem w rezydencji. W napadzie szału obrzuca ją wyzwiskami i każe jej się wynosić. Meryem traci panowanie nad sobą i wymierza Melis policzek. Levent, który słyszał ich kłótnię staje po stronie Meryem. Melis wyrzuca narzeczonemu brak lojalności. Yasar próbuje namówić Asli do rozmowy z Bahadirem. Dziewczyna w obawie o utratę dziecka błaga go jednak, żeby zachował milczenie. W przeddzień rozprawy rozwodowej Dogan robi wszystko, żeby Ayse uwierzyła w niewinność Cemila. Ta jednak nie chce o tym słyszeć.

Zranione Ptaki odcinek 185 streszczenie

Dogan i Mine postanawiają udowodnić Ayse niewinność Cemila. Dogan zaprasza Oyę na spotkanie, a Mine ma nagrać jej przyznanie się do zastawienia pułapki na Cemila. Ku ich zaskoczeniu Oya, świadoma podstępu, opowiada Doganowi diametralnie inną i pogrążajacą Cemila wersję zdarzeń. Hülya postanawia pozbyć się Asli. Jest przekonana, że Bahadir kupił kochance taką samą, drogą torebkę, jaką ona dostała od niego. Oskarża służącą o kradzież. Bahadir jednak ręczy za Asli. Napięciom między Meryem i Melis nie ma końca. Za namową brata Levent postanawia przyspieszyć ślub. Ku radości Melis ceremonia ma odbyć się w ciągu najbliższego tygodnia. Meryem jest załamana. Choć nie może pogodzić się z utratą ukochanego, postanawia zostać w rezydencji dla dobra Ulviye.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.