Zranione Ptakie 101, 102, 103 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

1 402

Zranione Ptaki 101, 102, 103 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w TVP 2 i gdzie znaleźć powtórki VOD. Ile odcinków ma serial?

Serial Zranione Ptaki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest live stream z TVP 2 za darmo.

W najbliższych dniach premiera Zranione Ptaki odc. 101, 102, 103.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Zranione Ptaki ile odcinków ma turecki serial? Całość składa się z 201 odcinków. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w TVP 2 o 13:15.

Serial Zranione Ptaki VOD TVP

Wszystkie odcinki tureckiego serialu Zranione Ptaki będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Zranione Ptaki po premierze w TVP 2 trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Zranione Ptaki

Zranione Ptaki odc. 99 streszczenie

Levent chce jak najmilej spędzić z Ömerem dzień, zanim Meryem wyzna mu prawdę o jego matce. Na życzenie chłopca organizują w ogrodzie biwak. Nurgül podejrzewa, że Ömer jest kimś więcej niż tylko chłopcem, którego polubiła rodzina Metehanoglu. Cemil udaje się na służbową kolację, ku jego zaskoczeniu w restauracji czeka na niego Oya. Cemil cieszy się ze spotkania z koleżanką ze studiów, nie ma jednak pojęcia, że jest obserwowany przez Dogana. Meryem wyznaje Ömerowi, że Nurgül jest jego matką i będzie musiał z nią odejść. Chłopiec jest skołowany, nie chce zostawiać Meryem i Leventa.

Zranione Ptaki odc. 100 streszczenie

Bedriye nieustannie dogryza Ayse. Dziewczyna jednak – na przekór babci Cemila – stara się nie reagować na jej docinki. Dogan pokazuje Ayse zdjęcie Cemila i Oyi. Ayse nie potrafi pozostać na nie obojętna. Staje się niemiła wobec Cemila. Nurgül bez zapowiedzi idzie do rezydencji. Przynosi prezenty dla Ömera i prosi o spotkanie z chłopcem. Mały jednak nie chce nawet na nią spojrzeć. Nurgül informuje domowników, że chce jak najszybciej wrócić z synem do Niemiec. Neriman ma już dosyć przedłużającej się wizyty Nurgül i tego, że Durmus nieustannie próbuje jej dogodzić. Na prośbę Tekina przeszukuje jej telefon i znajduje numer, z którym kontaktuje się najczęściej.

Zranione Ptaki odc. 101 streszczenie

Dogan ustala, że Nurgül ma siostrę i syna. Podejrzenia Neriman okazały się słuszne. Levent postanawia wykonać test DNA. Jest przekonany, że Nurgül nie jest matką Omera i postanawia to udowodnić. Zabiera Meryem, Ömera i Nurgül do polikliniki. Tekin każe Melis ustalić, gdzie dokładnie Levent planuje wykonać badanie. Wykorzystuje fakt, że Nurgül ma syna i przy pomocy Melis udaje mu się podmienić próbki krwi. Ayse, choć niczego nieświadoma, z każdym dniem coraz bardziej imponuje Cemilowi. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Ayse uszyje dla niego koszulę. Ku niezadowoleniu Bedriye, mężczyzna zaprasza swoją „żonę” do kina. Meryem nie wytrzymuje nadmiaru zmartwień i emocji. Dziewczyna mdleje w ramionach Leventa. Levent otacza dziewczynę czułą opieką. Oboje nie mogą sobie wybaczyć, że wszystko potoczyło się w ten sposób.

Zranione Ptaki odc. 102 streszczenie

Selma, siostra Nurgül, nie potrafi zrozumieć zaistniałej sytuacji. Obie kobiety coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jak niebezpieczny układ są uwikłane. Ömer, ku rozpaczy Meryem i Leventa, nieustannie powtarza, że nie chce wyjechać. Tekin każe Neriman wysprzątać dom wynajęty dla Nurgül. Mężczyzna ma nadzieję, że gdy kobieta odbierze „syna”, również Meryem w nim zamieszka. Bahadir kupuje dla Asli kolekcję filmów. Dziewczyna cieszy się, że jej intryga zaczyna przynosić spodziewane efekty. Levent i Ömer spędzają ostatnie radosne i beztroskie chwile razem. Safiye odwiedza córkę i „zięcia”. Okazuje się, że deweloper chce kupić jej dom i w jego miejsce wybudować apartamentowiec. Safiye w rozliczeniu miałaby otrzymać kilka mieszkań. Nieświadoma rozpaczy Ayse, kobieta cieszy się, że być może w niedalekiej przyszłości córka z rodziną zamieszka w mieszkaniu obok.

Zranione Ptaki odc. 103 streszczenie

Levent jest przekonany, że badanie DNA wykaże, że Nurgül nie jest matką Ömera. Jego zachowanie sprawia, że kobieta zaczyna panikować. Hülya zdaje sobie sprawę, że Asli jest coraz bliższa osiągnięcia celu i uwiedzenia Bahadira, ale jedyne co może zrobić to bezradnie się temu przyglądać. Sytuacja między Asli a Bahadirem coraz bardziej niepokoi także nieszczęśliwie zakochanego w dziewczynie Yasara. Dogan dzieli się z Neriman swoimi podejrzeniami, że Cemil zdradza Ayse. Nie zamierza tego zostawić. Tymczasem ku zaskoczeniu Ayse kobieta ze zdjęć Dogana pojawia się w firmie i okazuje się, że to Oya, przyjaciółka Cemila ze przeszłości, która od teraz będzie tam pracować. Oyę zauważa także Dogan. Gdy Nurgül jest gotowa wyjawić Leventowi prawdę, przychodzą wyniki testu DNA, potwierdzające wersję Nurgül. Levent jest zdruzgotany.

Zranione Ptaki odc. 104 streszczenie

Ömer opuszcza rezydencję. Wszyscy, na czele z Leventem, są zrozpaczeni z powodu tego rozstania. Levent traci nadzieję na szczęście i nową rodzinę. Jakby tego było mało także Meryem oświadcza, że wraca do domu ojca. Tymczasem Tekin i Melis triumfują. Hülya stara się zwrócić uwagę Melis na Asli. Meryem próbuje namówić Nurgül na pozostanie w kraju, jednak kobieta jest nieprzejednana. Ku satysfakcji Cemila, Ayse nie jest w stanie ukryć swojej zazdrości o Oyę. Meryem i Ömer spędzają ostatnie wspólne chwile przed rozstaniem.

Zranione Ptaki odc. 105 streszczenie

Tekin zawiozi Nurgül i Ömera na lotnisko, Meryem jest zrozpaczona. Także Levent cierpi po utracie Meryem i Ömera. Boli go fakt, że Meryem go okłamała, ale dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie jej zostawić. Ayse i Cemil bardzo przeżywają cierpienie swoich najbliższych przyjaciół, jednocześnie coraz bardziej się do siebie zbliżają. Cemil proponuje Ayse, żeby Safiye zamieszkała razem z nimi. Tekin wdraża ostatni etap swojego planu. Niespodziewanie Nurgül rezygnuje z wyjazdu do Niemiec i razem z Ömerem wracają do domu Durmusa. Meryem nie posiada się z radości, chociaż czuje się niezręcznie, mając świadomość, że to Tekin przekonał kobietę do zmiany zdania. Nie mogąc dodzwonić się do Leventa, Meryem wysyła do niego wiadomość z informacją, że chłopiec nie wyjechał. Melis usuwa ją jednak, sama również nie poznaje treści. Następnego ranka Tekin pojawia się na śniadaniu w domu Durmusa i dalej udaje przed Meryem odmienionego, dobrego człowieka. W tym samym czasie do domu Durmusa przyjeżdża Levent z zamiarem przeproszenia Meryem. Jest w szoku na widok Ömera i obrazka szczęśliwej rodziny z Tekinem czuwającym nad Meryem i Ömerem. Tymczasem Meryem wciąż czeka, aż Levent odpisze na jej wiadomość.

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.