Zapukaj do moich drzwi 158, 159, 160 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

1 199

Zapukaj do moich drzwi 158, 159, 160 strzeszczenia odcinków. Zobacz o której oglądać turecki serial po polsku w telewizji WP oraz internecie. Ile odcinków ma “Zapukaj do moich drzwi”?

Turecki serial Zapukaj do moich drzwi po polsku można oglądać cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50 w telewizji WP. Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream.

W najbliższych dniach premiera Zapukaj do moich drzwi odc. 158, 159, 160.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków ma turecki serial? W Turcji wyemitowano 52 odcinki, które trwały po ponad dwie godziny. W Polsce są krótsze. Najprawdopodobniej będzie ponad 150 odcinków. Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje powtórki serialu emitowane są następnego dnia od premiery w WP o 6:15.

Serial Zapukaj do moich drzwi VOD TVP

Wszystkie odcinki tureckiego serialu Zapukaj do moich drzwi będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD – za darmo i bez rejestracji na WP Pilot.

Streszczenia odcinków Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi odc. 156

Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Może liczyć na wsparcie męża. Wkrótce życie zakochanych, których losy obfitowały w burzliwe perypetie, znów diametralnie się zmieni. Będą musieli odnaleźć się w roli rodziców.

Zapukaj do moich drzwi odc. 157

Serkan nie może się doczekać, kiedy pozna płeć dziecka, które przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Eda prosi go jednak, by pozostało to niespodzianką.

Zapukaj do moich drzwi odc. 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Zapukaj do moich drzwi odc. 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

Zapukaj do moich drzwi odc. 160 streszczenie

Serkan i jego ukochana jadą razem do chaty w lesie. Pragną spędzić czas tylko we dwoje. Niestety, prześladuje ich pech. Para nie może kontynuować podróży.

Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie (finał)

W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.