Wspaniałe Stulecie odc. 312, 313 streszczenia odcinków. Powtórki VOD online

21 711

Wspaniałe Stulecie 312, 313 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać zarówno w TVP 1, jak i TVP Kobieta. Powtórki dostępne są w TV i na TVP VOD.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie

Serial Wspaniałe Stulecie emitowany jest od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia. TVP 1 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Wspaniałe Stulecie, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

W najbliższych dniach w TVP 1 emisja odcinków 312, 313. Wspaniałe Stulecie odc. 312 wyemitowana zostanie w wtorek.

Wspaniałe Stulecie ile odcinków

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie? W Polsce jest ich 312. Wszystkie dostępne są już na TVP VOD, dlatego, że ten turecki serial był już emitowany we wcześniejszych latach. Mimo to w 2023 roku również cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie odc 310 streszczenie

Poirytowany pijaństwem Selima sułtan zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu Murat, dzięki wsparciu Mihrimah, zyskuje aprobatę Sulejmana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Nurbanu nie może zaznać spokoju przez Safiye, wybraną przez Mihrimah faworytę księcia Murata, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

Wspaniałe Stulecie odc 311 streszczenie

Sulejman na własne uszy słyszy, jak kupcy w Konstantynopolu skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy uprzedzają, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi, wciąż prześladują go wspomnienia Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Wspaniałe Stulecie odc 312 streszczenie

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.