Wspaniałę Stulecie odc. 202, 203, 204 streszczenia odcinków

8 720

Wspaniałe Stulecie 202, 203, 204 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać zarówno w TVP 1, jak i TVP Kobieta. Powtórki dostępne są w TV i na TVP VOD.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie

Serial Wspaniałe Stulecie emitowany jest od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia. TVP 1 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Wspaniałe Stulecie, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

W najbliższych dniach emisja odcinków 202, 203, 204. Wspaniałe Stulecie odc. 202 wyemitowana zostanie w wtorek.

Wspaniałe Stulecie ile odcinków

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie? W Polsce jest ich 312. Wszystkie dostępne są już na TVP VOD, dlatego, że ten turecki serial był już emitowany we wcześniejszych latach. Mimo to w 2022 roku również cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie 198 streszczenie

Sułtanka Hürrem po raz kolejny zadłuża się, by wypłacić wynagrodzenia w haremie. Tym razem pożycza pieniądze od pewnej Wenecjanki pod zastaw jednej z parceli, którą otrzymała od sułtana. Niestety, list dłużny, który oddaje kobiecie, wpada w niewłaściwe ręce. Hürrem domyśla się, że wszystko zostało zaaranżowane przez sułtankę Şah. Rümeysa wciąż bezskutecznie próbuje uwieść księcia Mustafę. Sułtanka Şah wyrusza na spotkanie z sułtanem, by opowiedzieć mu o długu Hürrem. Żona sułtana postanawia zorganizować atak na powóz jego siostry, aby odzyskać list dłużny, który jest jedynym dowodem w sprawie.

Wspaniałe Stulecie 199 streszczenie

Sułtanka Hatice każe śledzić Nigar – w poszukiwaniu grobu zamordowanego Ibrahima paszy. Jeden z kupców prosi księcia Mustafę, by pomógł ratować jego syna, którego porwali korsarze. Książę zamierza wypłynąć w morze, mimo surowego zakazu sułtana. Sułtanka Şah zostaje napadnięta w drodze do sułtana. Mimo to udaje jej się opowiedzieć władcy o długu i intrydze Hürrem. Rozgniewany Sulejman wzywa żonę do Edirne i postanawia ją ukarać.

Wspaniałe Stulecie 200 streszczenie

Hürrem pisze do Sulejmana, błagając o wybaczenie, lecz sułtan jest nieugięty. Sułtanka Şah coraz bardziej poniża swojego męża Lütfü paszę. Sułtan dowiaduje się, że ksiażę Mustafa bez jego zgody wznowił działalnosć stoczni w Alaiye. Nigar próbuje przekonać Rüstema, by przeszedł na stronę sułtanki Şah. Sułtanka Hatice zostaje wydana za Hüsrev paszę.

Wspaniałe Stulecie 201 streszczenie

Hürrem wzywa do siebie męża sułtanki Şah, Lütfü paszę, i zdradza mu jej sekret, licząc na to, że skłóci małżonków. Rüstem robi wszystko, żeby ożenić się z Mihrimah. Zakochana w Bali beju młoda sułtanka nawet nie chce o tym słyszeć. Błaga ojca o zgodę na wyjazd i odwiedziny u matki. Sułtanka Şah postanawia pozbyć się wielkiego wezyra, aby to jej mąż zajął jego stanowisko.

Wspaniałe Stulecie 202 streszczenie

Afife hatun wstawia się u sułtana za sułtanką Hürrem i prosi, by przez wzgląd na dzieci pozwolił żonie wrócić do Konstantynopola. Książę Mustafa wbrew zakazowi wyrusza na morze, by rozprawić się z korsarzem, synem słynnego Vasco da Gamy. Sułtan dowiaduje się, że małżeństwo Hatice jest fikcją, a jego siostra nawet nie żyje z nowym mężem pod jednym dachem. Hürrem mówi Mihrimah o swojej decyzji w sprawie Hüsreva paszy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.