makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

Wspaniałe Stulecie odc. 312, 313 streszczenia odcinków. Powtórki VOD online

21 080

Wspaniałe Stulecie 312, 313 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać zarówno w TVP 1, jak i TVP Kobieta. Powtórki dostępne są w TV i na TVP VOD.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie

Serial Wspaniałe Stulecie emitowany jest od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia. TVP 1 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Powtórki odcinków serialu Wspaniałe Stulecie, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Dostępne są tam już wszystkie odcinki!

W najbliższych dniach w TVP 1 emisja odcinków 312, 313. Wspaniałe Stulecie odc. 312 wyemitowana zostanie w wtorek.

Wspaniałe Stulecie ile odcinków

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie? W Polsce jest ich 312. Wszystkie dostępne są już na TVP VOD, dlatego, że ten turecki serial był już emitowany we wcześniejszych latach. Mimo to w 2023 roku również cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie odc 310 streszczenie

Poirytowany pijaństwem Selima sułtan zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu Murat, dzięki wsparciu Mihrimah, zyskuje aprobatę Sulejmana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Nurbanu nie może zaznać spokoju przez Safiye, wybraną przez Mihrimah faworytę księcia Murata, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

Wspaniałe Stulecie odc 311 streszczenie

Sulejman na własne uszy słyszy, jak kupcy w Konstantynopolu skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy uprzedzają, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi, wciąż prześladują go wspomnienia Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Wspaniałe Stulecie odc 312 streszczenie

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com