Przysięga 183, 184, 185, 186, 187 – szczegółowe streszczenia odcinków

0 14 830

Przysięga 183, 184, 185, 186 – przeczytaj szczegółowe streszczenia odcinków tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD.

Przysięga po polsku w TVP 1

Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie (prócz weekendów) o godzinie 16:05 w TVP 1. Serial online na żywo znaleźć można na WP Pilot.

  • Przysięga odc. 182 – piątek 29 maja
  • Przysięga odc. 183 – poniedziałek 1 czerwca
  • Przysięga odc. 184 – wtorek 2 czerwca
  • Przysięga odc. 185 – środa 3 czerwca
  • Przysięga 186 – czwartek 4 czerwca

Wszystkie odcinki serialu Przysięga po polsku udostępniane są na TVP VOD. Powtórki w internecie po polsku można oglądać za darmo.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga odcinki 182, 183, 184, 185 szczegółowe streszczenia

Przysięga odcinek 182 streszczenie

Birce stylizuje Reyhan do pokazu. Kerem jest zaskoczony jej obecnością w firmie. Podczas prezentacji nie może oderwać od niej oczu. Rana jest wściekła, że jej plan nie wypalił. Nowi kontrahenci są zadowoleni z oferty, gratulują Keremowi nowatorskiego podejścia i potwierdzają chęć nawiązania współpracy. Tarik czuje się upokorzony. Elif wbiega w ślepą uliczkę. Gdy Cafer już ma ją dopaść, powstrzymuje go Rifki, któremu Cafer jest dłużny pieniądze. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki.

Przysięga odcinek 183 streszczenie

Cemre po raz kolejny próbuje zastraszyć Reyhan, ale tym razem napotyka opór. Kemal wychodzi ze szpitala. Narin pomaga Masal oswoić się z nową sytuacją. Emir ostrzega Reyhan, że zapłaci za swój powrót do rezydencji wysoką cenę. Kemal opowiada Narin o Talazie. Reyhan zaczyna podejrzewać, że anonimowy liścik podrzuciła jej Nigar.

Przysięga odc. 183 streszczenie Youtube

Przysięga 183 streszczenie szczegółowe

Przysięga odcinek 184 streszczenie

Reyhan próbuje namówić Nigar na zwierzenia. Kemal narzeka na kłopoty żołądkowe. Emir różnymi sposobami uprzykrza życie Reyhan. Nigar wychodzi z domu, by uniknąć kolejnej konfrontacji. Policja zatrzymuje Talaza. Dzięki Narin, Masal spędza więcej czasu z ojcem. Taci odwiedza Sunę w ośrodku.

Przysięga odc. 185 streszczenie

Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie. Cavidan je przejmuje i w złości postanawia je spalić. Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet. Postanawia poznać prawdę. Narin czyta z Kemalem wiersze. Kemal jest pod jej urokiem.

Przysięga 186 streszczenie szczegółowe

Talaz prześladuje Kemala. Grozi jemu i jego rodzinie. Kemal jest wściekły. Emir robi wszystko, żeby upokorzyć Reyhan za to, że spaliła ich pamiątki. Chce ją zranić. Cemre wykorzystuje sytuację, a Cavidan cieszy się, że Emir ma dość Reyhan. Narin bardzo się przejmuje zdrowiem Kemala. Jest zła, że nie słucha jej rad.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.