Przysięga 212, 213, 214, 215, 216 – szczegółowe streszczenia odcinków

0 29 045

Przysięga 212, 213, 214, 215, 216 – przeczytaj szczegółowe streszczenia odcinków tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD.

Przysięga po polsku w TVP 1

Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie (prócz weekendów) o godzinie 16:05 w TVP 1. Serial online na żywo znaleźć można na WP Pilot.

  • Przysięga 212 – poniedziałek 13.07
  • Przysięga 213 – wtorek 14.07
  • Przysięga 214 – środa 15.07
  • Przysięga 215 – czwartek 16.07
  • Przysięga 216 – piątek 17.07

Wszystkie odcinki serialu Przysięga po polsku udostępniane są na TVP VOD. Powtórki w internecie po polsku można oglądać za darmo.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 212, 213, 214, 215, 216 szczegółowe streszczenie

Przysięga odcinek 211 streszczenie

Reyhan słyszy rozmowę Cemre z Talazem i dowiaduje się o ich spisku. Kemal uważa, że z winy Narin stracił córkę. Sehriye słysząc rozmowę Kemala jest przekonana, że jej pracodawca planuje nielegalnie uciec z córką z kraju. Reyhan postanawia pomóc Cemre, ale jest zaskoczona jej reakcją. Emir, po pościgu w lesie, dopada Tuncera. Talaz postanawia zabić obie więzione kobiety.

Przysięga odcinek 212 streszczenie

Talaz próbuje zastrzelić Reyhan. Emir ratuje żonę w ostatniej chwili. Policja aresztuje Cemre. Reyhan składa zeznania w komisariacie. Kemal bardzo przeżywa rozstanie z córką. Zupełnie niespodziewanie w jego domu zjawia się Masal. Prawnik każe Talazowi unieszkodliwić Kemala. Reyhan z Emirem wracają do domu.

Przysięga odcinek 213 streszczenie

Cavidan boi się, że Cemre powiedziała całą prawdę Emirowi i teraz syn pozbędzie się jej z domu. Cemre siedzi w areszcie załamana i pokonana. Emir zbiera wszystkich domowników i mówi im o powrocie Reyhan i o tym, co im zrobiła Cemre. Ogłasza też, że wkrótce ponownie się pobiorą. Cavidan nie wie, co robić. Cemre postanawia skończyć ze wszystkim.

Przysięga odcinek 214 streszczenie

Yonca udaje, że w jej domu było włamanie. Chce zamieszkać w domu Kemala i zrealizować plan Talaza. A przy okazji zdobyć serce ukochanego. Narin zauważa, że Yonca podkochuje się w Kemalu i nie wie, jak na to zareagować. Reyhan przenosi się do niani, u której ma mieszkać do czasu swojego ślubu z Emirem. Tak nakazuje tradycja.

Przysięga odcinek 215 streszczenie

Emir bardzo tęskni za Reyhan, znajduje pretekst, by odwiedzić ją u niani. Cavidan zjawia się w szpitalu u nieprzytomnej Cemre. Narin słyszy rozmowę Yonci z Talazem. Niania zabrania Emirowi odwiedzin do czasu zaręczyn. Sultan, sąsiadka niani, jest zachwycona Reyhan i opowiada jej o swoim synu. Yonca próbuje przypodobać się Masal.

Przysięga odcinek 216 streszczenie

Narin jest zirytowana zachowaniem Yonci. Oya pomaga Reyhan przygotować się do zaręczyn. Masal, po krótkim pobycie w domu, musi wracać do dziadka. Reyhan kupuje niespodziankę zaręczynową dla Emira. Yonca w końcu znajduje sposób, żeby dostać się do sypialni Kemala i Narin. Cavidan niszczy prezent kupiony przez Reyhan. Sultan przyprowadza syna do domu niani. Kemal zaprasza Narin do kawiarni.

Serial Przysięga – zdjęcia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.