Przysięga 178, 179, 180, 181, 182 – szczegółowe streszczenia odcinków

0 13 395

Przysięga odc.178, 179, 180, 181, 182 – przeczytaj szczegółowe streszczenia odcinków tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD.

Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie (prócz weekendów) o godzinie 15:45 w TVP 1. Serial online na żywo znaleźć można na WP Pilot.

  • Przysięga odc. 178 – poniedziałek 25 maja
  • Przysięga odc. 179 – wtorek 26 maja
  • Przysięga odc. 180 – środa 27 maja
  • Przysięga odc. 181 – czwartek 28 maja
  • Przysięga odc. 182 – piątek 29 maja

Wszystkie odcinki serialu Przysięga po polsku udostępniane są na TVP VOD. Powtórki w internecie po polsku można oglądać za darmo.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga odcinki 177, 178, 179, 180 szczegółowe streszczenia

Przysięga odcinek 178 streszczenie

Reyhan bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi. Kemal nie wie, jak powiedzieć Narin o pułapce zastawionej przez Talaza. Chce ją chronić. Reyhan modli się, żeby Hikmet szybko wyzdrowiał, bo chce odejść z domu, w którym wszyscy jej nienawidzą. Talaz jest przekonany, że pogrążając Narin, zemści się na Kemalu.

Przysięga odcinek 179 streszczenie

Reyhan ma kłopoty żołądkowe. Mimo późnej pory, Emir jedzie do apteki po rumianek. Cavidan próbuje uspokoić podejrzliwą Cemre. Taci dowiaduje się od znajomego, że Tuncer próbował kupić narkotyki. Talaz postanawia zabić Kemala i Narin. Jest przekonany, że jego plan się powiódł. Emir zasnął w gabinecie, ale przychodzi do niego Reyhan i próbuje mu coś tłumaczyć. Po upadku z dużej wysokości, Kemal jest poważnie ranny. Cemre po raz kolejny atakuje Reyhan.

Przysięga odcinek 180 streszczenie

Sema idzie na zakupy i kupuje sobie nowe ubrania za pieniądze od Vildan. Reyhan coraz częściej myśli o Elif. Yildiz i Reyhan każdego dnia odczuwają jej brak w rezydencji. Rana bardzo ozięble traktuje Tarika. Ten nie rozumie, dlaczego kobieta tak nagle zmieniła swój stosunek do niego. Keremowi udaje się zorganizować zebranie z nowym kontrahentem. Jeżeli dojdzie do podpisania umowy o współpracy, będzie to wielki sukces dla niego i całego holdingu. Yunus obiecuje Birce, że jeśli przygotuje zebranie bez zarzutu, dostanie pracę w holdingu. Cafer domyśla się, że Sema dostała pieniądze od Vildan. Podczas ich sprzeczki Elif udaje się uciec.

Przysięga odcinek 181 streszczenie

Narin zostawia rannego Kemala i wychodzi szukać pomocy. Kiedy długo nie wraca, Kemal rusza na jej poszukiwania. Nigar jest przerażona i chce komuś powiedzieć o tym, co widziała. Boi się jednak Cavidan. Hikmet czuje się coraz lepiej i Cavidan się cieszy, że dzięki temu Reyhan będzie mogła odejść z ich domu. Reyhan martwi się o Zeynep, która znów zostanie sama.

Przysięga odcinek 182 streszczenie

Birce stylizuje Reyhan do pokazu. Kerem jest zaskoczony jej obecnością w firmie. Podczas prezentacji nie może oderwać od niej oczu. Rana jest wściekła, że jej plan nie wypalił. Nowi kontrahenci są zadowoleni z oferty, gratulują Keremowi nowatorskiego podejścia i potwierdzają chęć nawiązania współpracy. Tarik czuje się upokorzony. Elif wbiega w ślepą uliczkę. Gdy Cafer już ma ją dopaść, powstrzymuje go Rifki, któremu Cafer jest dłużny pieniądze. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.