Zakochani po uszy 395 i 396 ostatni. Streszczenie odcinków

0 1 426

Zakochani po uszy odc. 395 i 396 to ostatnie odcinki serialu. Kiedy koniec? Niestety już 2 września. Co wydarzy się w odcinkach 395 i 396? Zapraszamy na streszczenie Zakochanych po uszy. Serial online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w telewizji TVN7. Odcinek 395 ukaże się 1 września, a dzień później wyemitowany zostanie ostatni odcinek 396.

Zakochani po uszy online za darmo można oglądać na platformie Player. Posiadacze podstawowego pakietu mają dostęp do odcinków jeszcze przed przemierą w TVN7.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 395 streszczenie

Adrianna i Michał dopełniają w kancelarii Dariusza formalności związanych z inwestowaniem w firmę kosmetyczną. Tymczasem zbliża się ślub Pauli i Kuby, Paula jest bardzo podekscytowana. Otrzymuje tajemniczą paczkę z Włoch, czuje, że to od Sylwii. Wiki postanawia pomóc Michałowi odnaleźć ukochaną, trop prowadzi ją do małego włoskiego miasteczka… Bartek planuje oświadczyć się Tamarze podczas ślubu przyjaciół. Tymon proponuje bratu inny moment i inne rozwiązanie.

Zakochani po uszy 396 ostatni odcinek streszczenie

Ostatni odcinek Zakochanych po uszy to dzień ślubu Pauli i Kuby! Tymon, mimo sprzeciwu Bartka, organizuje zaręczyny brata i Tamary, których z pewnością nigdy nie zapomną. Paula tuż przed ślubem dowiaduje się, że jest w ciąży; młoda para nie posiada się ze szczęścia. Wszyscy bliscy i przyjaciele są świadkami ich ślubu. Na Michała czeka niespodzianka. Sylwia z córeczką wracają.

Fot. x-news

Skomentuj

Your email address will not be published.