Zakochani po uszy 201, 202, 203. Streszczenie odcinków

0 749

Zakochani po uszy odc. 200 rozpoczął czwarty sezon serialu. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Zapraszamy na streszczenie Zakochanych po uszy. Serial online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w telewizji TVN7. Odcinek 200, który był premierą sezonu 4, wyemitowany został we wtorek 1 września. Zobacz co wydarzy sie w kolejnych częściach i przeczytaj streszczenie Zakochani po uszy 201, 202 i 203.

Zakochani po uszy online za darmo można oglądać na platformie Player. Posiadacze podstawowego pakietu mają dostęp do odcinków jeszcze przed przemierą w TVN7.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Odcinek 201: Asia ma żal do Piotra, że wyjawił Marcinowi prawdę o zdradzie Wiki. Uważa, że Piotr nie powinien się do tego mieszać. Jednocześnie Marcin ma za złe Asi, że go okłamywała. Jest kompletnie załamany. Asia bardzo przeżywa rozpad małżeństwa przyjaciół, ale stara się zrozumieć Wiki, która chce być szczęśliwa. Tymczasem Marcin daje w twarz nie temu mężczyźnie, co trzeba.

Tomek ma wątpliwości, czy Tymon rzeczywiście był porwany i więziony przez Olgierda. Danuta domyśla się, że jej syn znów wpakował się w poważne kłopoty. Wkrótce Tymon odzyskuje przytomność w szpitalu. Sonia spotyka się ze swoim prawnikiem, który dotarł do nowego świadka i chce wznowienia postępowania dotyczącego jej ojca.

Odcinek 202: Janek jest zakochany w koleżance, Mai, co powoduje docinki brata i skrywaną zazdrość Izy, siostry Asi. Nieoczekiwanie w życie Asi i Piotra wkracza matka Mai, Klara. Kobieta zaczyna podrywać Piotra. Oferuje narzeczonym pomoc w zorganizowaniu ślubu, bo rozkręca swoja firmę eventową.

Ostatnie burzliwe wydarzenia między Wiki i Marcinem kończą się spokojną rozmową, ich spotkanie jest wzruszające dla obojga, a Marcin musi pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem Sylwia, która mieszka z Jackiem, ma dość zamknięcia i szuka sposobu na ucieczkę. Bartek wciąż przeżywa pocałunek z Sonią. Wciąż ma nadzieję, że mimo wszystko będą razem, jednak Sonia każe mu zapomnieć.

Odcinek 203: Tomek od pewnego czasu źle się czuje, cierpi na silne bóle głowy, ale pochłonięty sprawą Olgierda, bagatelizuje problem i zwleka z wizytą u lekarza. W śledztwie pojawiają się nowe poszlaki, w związku z którymi policja chce przesłuchać Tymona. Chłopak jest przerażony, Klaudia doradza mu, żeby udawał amnezję… Sonia kontaktuje się z matką, czuje, że chce się z nią zobaczyć. Tymczasem Klara podrywa Piotra, co coraz bardziej go denerwuje. Marcin przyjeżdża na noc do Asi i Piotra.

Zakochani po uszy 203
Fot. x-news

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.