Wywiad z Meghan i Harrym online. Powtórka – kiedy i gdzie oglądać?

0 25 373

Meghan i Książe Harry udzielili wywiadu, który po polsku pokaże telewizja TVN24. Kiedy i gdzie oglądać wywiad z Meghan i Harrym online oraz powtórki?

Wywiad z Meghan i Harrym w TVN24

Meghan i Książe Harry udzielili Oprah Winfrey dwugodzinnego wywiadu, który w niedzielny wieczór wyemitowała telewizja CBS. Obił się on szerokim echem. Premiera wywiadu została obejrzana przez blisko 20 milionów osób.

W poniedziałek 8 marca Wywiad z Meghan i Harrym pokaże telewizja TVN24. Kiedy i gdzie oglądać powtórki oraz wywiad online? Początek wywiadu w TVN24 o godzinie 20:30.

Gdzie oglądać wywiad z Meghan i Harrym w internecie? Telewizja TVN24 online dostępna jest na TVN24 Go, Player i WP Pilot. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Kiedy powtórki wywiadu? Jak na razie nie wiadomo czy powtórka będzie dostępna w telewizji. Z pewnością trafi jednak do internetu. Najprawdopodobniej w VOD wywiad z Meghan i Harry będzie dostępny na Player.PL, lecz nie za darmo. Sporo osób szukać będzie również wywiadu na CDA, Dailymotion i Yourube. Można jednak się spodziewać, że wszystkie nielegalne kopie będą usuwane,.

Leave A Reply

Your email address will not be published.