makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

Winnice Miłości odc. 217, 218, 219 streszczenia. Ile odcinków, powtórki?

19 801

Winnice Miłości odc. 217, 218, 219 streszczenia. Ile odcinków w Polsce liczy serial?. Zobacz o której oglądać grecki serial w TVP Kobieta i gdzie znaleźć powtórki VOD.

Serial Winnice Miłości to kolejna grecka produkcja, które emitowana jest w TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:55.

W najbliższych dniach premiera Winnice Miłości odc. 217, 218, 219.

Winnice Miłości ile odcinków?

Winnice Miłości ile odcinków ma serial? W Grecji ukazały się 772 odcinki. W Polsce może być ich nawet więcej, ponieważ są nieco krótsze, ale nie ma pewności czy TVP Kobieta pokaże cały serial, ponieważ zdarzało się już kończenie emisji wcześniej niż zagranicą. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:45.

Serial Winnice Miłości VOD TVP. Kiedy lecą powtórki?

Wszystkie odcinki serialu Winnice Miłości będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Winnice Miłości po premierze w TVP Kobieta trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Winnice Miłości

Winnice Miłości odc. 215 streszczenie (sezon 2 odcinek 22)

Anastasia podejmuje ostatnią próbę porozmawiania z Mattheosem o swojej ciąży, ale widząc wzajemną relację Mattheosa i Olgi, utwierdza się w przekonaniu, że są oni parą. Rozczarowana i zdruzgotana wyjeżdża do Chanii. Eurydiki wykonuje desperacki ruch wobec Achilleasa. W międzyczasie Melina odwiedza lekarza, aby rozpocząć leczenie, które umożliwi jej urodzenie dziecka. Diamantis jedzie na Cypr, aby skontaktować się z Nektariosem. Chce kupić dom rodziny Mattheou w Nikozji. Sifis jest w szoku, gdy zdaje sobie sprawę, że problem z nogą jest poważny, choć nie chce się do tego przyznać. Panitsa wraca do domu Markosa i Daphni na własnych warunkach, podczas gdy Markos po raz kolejny składa Daphni propozycję małżeństwa.

Winnice Miłości odc. 216 streszczenie (sezon 2 odcinek 23)

Wizyta Achilleasa i Meliny w domu babci Andriani przynosi odwrotny skutek. Starsza pani odmawia przyjęcia Meliny. Mattheos i Dimitra ostro reagują na ofertę Diamantisa dotyczącą zakupu domu rodzinnego Mattheosa. Anastasia informuje wszystkich, że jest w ciąży, co doprowadza do wściekłości Mattheosa, który uważa, że to dziecko Antonisa i że Anastasia go okłamuje. Podsłuchując przypadkową rozmowę, Sifis dowiaduje się, że Antonis nie jest ojcem dziecka. Minas i Vasiliki podpisują dokumenty rozwodowe, a Panitsa radzi Markosowi, jak zmusić Daphni do ślubu.

Winnice Miłości odc. 217 streszczenie (sezon 2 odcinek 24)

Sifis postanawia nie mówić Antonisowi prawdy o dziecku Anastasii. Nieubłagana postawa Mattheosa rani Achilleasa, który bardzo się stara, aby to nie zrujnowało jego szczęśliwych chwil z Meliną. Oboje najbardziej marzą teraz o dziecku. Diamantis, podejrzewając, że Patroklosa coś łączy z Dimitrą, ostrzega Nektariosa. Daphni nabiera się na wersję Markosa, wedle której nie pragnie on małżeństwa. Manolis postępuje podobnie z Konstantiną. Minas i Vasiliki postanawiają podjąć ostatnią próbę powrotu do siebie. Pavlos dowiaduje się o podejrzanych działaniach jednego z kumpli Diamantisa. Tymczasem Mattheos i Olga docierają do Pafos, gdzie ich relacja staje się bliższa. Policja informuje Achilleasa, że jest na tropie jednego z porywaczy Meliny. To bardzo niepokoi Patroklosa…

Winnice Miłości odc. 217 streszczenie (sezon 2 odcinek 25)

Na wieść o tym, że policja jest bliska rozwiązania sprawy porwania Meliny, Patroklos jest tak zdenerwowany, że zwraca to uwagę wszystkich wokół. Pomimo tego, że Mattheos wydaje się być gotowy na to, by zapomnieć o miłości do Anastasii, przeżywa ciągłą wewnętrzną walkę. Podczas gdy Diamantis gratuluje Antonisowi radosnej wiadomości o ciąży Anastasii, ta wydaje się tajemniczo obojętna. To dziwne zachowanie rozwściecza Sifisa. Melina i Achilleas są szalenie szczęśliwi i wierzą, że wkrótce urodzi im się dziecko. Pavlos i Markos analizują informacje i fakty dotyczące porwania Meliny i dochodzą do przerażających wniosków. Kolejne nagłe drętwienie nogi bardzo niepokoi Sifisa, przywołując nieprzyjemne wspomnienia.

Winnice Miłości odc. 218 streszczenie (sezon 2 odcinek 26)

Mattheos budzi się w pokoju Olgi w hotelu w Pafos. Pavlos ponownie prosi Melinę, aby przekonała Sifisa do przyjęcia jego pomocy, ale Achilleas kategorycznie na to nie pozwala. Sifis, podejrzewając, że Antonis ma romans z inną kobietą, ostrzega go, by nie zdradzał Anastasii. Patroklos informuje Achilleasa, że zamierza ubiegać się o swoją część majątku rodziny Mattheou. Daphni i Konstantina dowiadują się, że to za radą Panitsy Manolis i Markos lepiej radzą sobie w związkach. Patroklos atakuje Eurydiki, gdy ta zdradza Nektariosowi, że jego brat bliźniak jest zainteresowany Dimitrą.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com