Winnice Miłości odc. 15, 16, 17 streszczenia. Ile odcinków, powtórki?

2 141

Winnice Miłości odc. 15, 16, 17 streszczenia. Ile odcinków w Polsce liczy serial?. Zobacz o której oglądać grecki serial w TVP Kobieta i gdzie znaleźć powtórki VOD.

Serial Winnice Miłości to kolejna grecka produkcja, które emitowana jest w TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:55.

W najbliższych dniach premiera Winnice Miłości odc. 15, 16, 17.

Winnice Miłości ile odcinków?

Winnice Miłości ile odcinków ma serial? W Grecji ukazały się 772 odcinki. W Polsce może być ich nawet więcej, ponieważ są nieco krótsze, ale nie ma pewności czy TVP Kobieta pokaże cały serial, ponieważ zdarzało się już kończenie emisji wcześniej niż zagranicą. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:45.

Serial Winnice Miłości VOD TVP. Kiedy lecą powtórki?

Wszystkie odcinki serialu Winnice Miłości będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Winnice Miłości po premierze w TVP Kobieta trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Winnice Miłości

Winnice Miłości odc. 13 streszczenie

Kiedy Mattheos zdaje sobie sprawę, że Achilleas jest zdeterminowany, by zdobyć Melinę, między braćmi dochodzi do konfliktu. Zagraża to nie tylko ich wspólnym interesom z rodziną Giannakakis, ale może spowodować inne, tragiczne skutki. Achilleas jednak nie poddaje się i dalej próbuje zbliżyć się do Meliny, mimo że ta zachowuje się wobec niego chłodno. Kiedy Anastasia dowiaduje się, że Mattheos wrócił na Kretę, wpada w furię i prosi Minasa, by znalazł jej broń. Konstantina boi się, gdy Diamantis odwiedza ją wcześnie rano w jej stołówce, aby powiedzieć, że zna całą prawdę. Christina szantażuje Nektariosa, by zmusić go do podtrzymania romansu. Zupełnie nie liczy się z ciążą Dimitry i odmową Nektariosa. Melina jest oszołomiona, gdy Wasiliki mówi jej, że widziała Sifisa i Aggeliki przytulających się w jego samochodzie.

Winnice Miłości odc. 14 streszczenie

Melina jest wściekła na Sifisa, gdy dowiaduje się, że miał kolejne tajne spotkanie z Aggeliki. Diamantis próbuje powstrzymać Mattheosa przed ujawnieniem Anastasii prawdziwego powodu jego decyzji o odwołaniu kilku lat wcześniej ich ślubu. Dzięki nieoczekiwanemu zbiegowi okoliczności, Mattheos dowiaduje się, że śmierć jego rodziców mogła być wynikiem przestępstwa. Vasiliki wraca do Minasa. Christina grozi Nektariosowi i zmusza go do pozostania z nią. Tymczasem Achilleas wciąż myśli o Melinie, nie wiedząc, że Eurydiki podejrzewa, że Melina jest trzecią osobą w ich małżeństwie!

Winnice Miłości odc. 15 streszczenie

Eurydiki podejrzewa, że Melina jest dziewczyną, w której potajemnie kocha się Achilleas i próbując się zemścić, znajduje nieoczekiwanego sojusznika. Achilleas mówi, że podjął decyzję o rozwodzie z Eurydiki. Anastasia po raz kolejny ściera się z Mattheosem, który oskarża rodzinę Giannakakis o współudział w wypadku, w którym zginęli jego rodzice. Pomiędzy Achilleasem i Mattheosem dochodzi do pierwszej poważnej kłótni, którą próbuje zażegnać Nektarios. Wynik badań DNA ma dowieść, czy córka Aggeliki jest dzieckiem Sifisa, czy też nie, a to przywołuje w Melinie bolesne wspomnienia z przeszłości. Małżeństwo Meliny i Sifisa przechodzi poważny, jak nigdy wcześniej, kryzys.

Winnice Miłości odc. 16 streszczenie

Melina stara się zapomnieć o Achilleasie, ale on nie może przestać myśleć o niej. W tym samym czasie Eurydiki i Antonis stają się sojusznikami i zaczynają knuć spiski. Eurydiki szuka informacji u Nektariosa, który wpada w jej sidła i opowiada jej wszystko o Achilleasie i Melinie. Markos infiltruje dom Diamantisa z pomocą Anastasii i Sifisa, a Daphni ponownie musi stawić czoła swojej przeszłości. Christina jest zaślepiona zazdrością o Nektariosa i chce skrzywdzić Dimitrę. Mattheos próbuje dowiedzieć się, jak zginęli jego rodzice i wpada na trop w tej sprawie. Sifis potajemnie próbuje pomóc Aggeliki w zamieszkaniu na Krecie, ale wkrótce dowiaduje się o tym Melina.

Winnice Miłości odc. 17 streszczenie

Rodzina Mattheou organizuje przyjęcie, na które zaproszone są wysoko postawione osoby. Wszyscy degustują młode wino i świętują jego butelkowanie. Nie wiedzą jeszcze o niemiłej niespodziance, która zburzy ich współpracę z rodziną Giannakakis. Sommelierzy odkrywają, że cała uprawa jest zniszczona. Daphni znów dręczą wspomnienia z przeszłości, a Eurydiki i Antonis zbliżają się do siebie. Po serii zbiegów okoliczności Melina ma zamiar podsłuchać sekretne rozmowy między Anastasią, Sifisem i Antonisem. Będzie naprawdę zdenerwowana, straci zaufanie do Sifisa i zda sobie sprawę, że nie jest on tym, za kogo go uważała. Przerażona zniknie z domu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.