Winnice Miłości odc. 452, 453, 454 streszczenia. Ile odcinków, powtórki?

Fot. TVP VOD
42 632

Winnice Miłości odc. 452, 453, 454 streszczenia. Ile odcinków w Polsce liczy serial?. Zobacz o której oglądać grecki serial w TVP Kobieta i gdzie znaleźć powtórki VOD.

Serial Winnice Miłości to kolejna grecka produkcja, które emitowana jest w TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:55.

W najbliższych dniach premiera Winnice Miłości odc. 452, 453, 454.

Winnice Miłości ile odcinków?

Winnice Miłości ile odcinków ma serial? W Grecji ukazały się 772 odcinki. W Polsce może być ich nawet więcej, ponieważ są nieco krótsze, ale nie ma pewności czy TVP Kobieta pokaże cały serial, ponieważ zdarzało się już kończenie emisji wcześniej niż zagranicą. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:45.

Serial Winnice Miłości VOD TVP. Kiedy lecą powtórki?

Wszystkie odcinki serialu Winnice Miłości będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Winnice Miłości po premierze w TVP Kobieta trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Winnice Miłości

Winnice Miłości odc. 450 streszczenie (sezon 3 odcinek 64)

Manolis, widząc zdenerwowaną Konstantinę, próbuje dowiedzieć się, co się stało. Kikis stara się usprawiedliwić przed Daphni. Mała Stefania skarży się Anastasii na Olgę. Kiedy do kobiety dociera wiadomość o ciąży Olgi, jest załamana. Diamantis informuje Patroklosa, że nie chce dłużej tolerować jego sporów i ostrzega go po raz ostatni.

Winnice Miłości odc. 451 streszczenie (sezon 3 odcinek 65)

Nieświadoma urodzinowej niespodzianki Anastasia spędza cały dzień wściekła na Mattheosa. Achilleas podejrzewa, że Chrysanthi i Nikiforos znają się od dawna. Stefania próbuje dowiedzieć się, czy to, co słyszała o ciąży Olgi, jest prawdą. Wieczorem, gdy wszyscy świętują urodziny Anastasii, pojawia się Sifalakis, wyciąga broń i strzela do niej na oczach wszystkich.

Winnice Miłości odc. 452 streszczenie (sezon 3 odcinek 66)

Gdy uwaga wszystkich skupia się na Anastasii, która krwawi, napastnik wykorzystuje okazję i ucieka. Chrysanthi, pewna, że to Diamantis zabrał skarb z posiadłości, naciska na niego, by się przyznał. Sifis biegnie do szpitala, by sprawdzić, jak się czuje Anastasia. Konstantina jest zszokowana kolejnymi tajemnicami Kikisa.

Winnice Miłości odc. 453 streszczenie (sezon 3 odcinek 67)

Sifalakis zostaje zatrzymany na lotnisku. Anastasia próbuje zrozumieć jego prawdziwy motyw, zastanawia ją również zachowanie Mattheosa. Patroklos po zatrzymaniu sprawcy wpada w panikę. Potwierdzają się podejrzenia Achilleasa dotyczące Chrysanthi i Nikiforosa, którzy znają się z przeszłości i mają tajny plan. Konstantina jest pogrążona w głębokiej rozpaczy po ujawnieniu tajemnic Kikisa. Manolis decyduje się pójść na policję, aby złożyć doniesienie na mężczyznę. Przesłuchanie Sifalakisa ma dramatyczny przebieg, który na zawsze zmieni życie Anastasii i Mattheosa.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.