Winnice Miłości odc. 381, 382, 383 streszczenia. Ile odcinków, powtórki?

37 095

Winnice Miłości odc. 381, 382, 383 streszczenia. Ile odcinków w Polsce liczy serial?. Zobacz o której oglądać grecki serial w TVP Kobieta i gdzie znaleźć powtórki VOD.

Serial Winnice Miłości to kolejna grecka produkcja, które emitowana jest w TVP Kobieta. Odcinki po polsku można oglądać pięć razy w tygodniu (Poniedziałek – piątek) o godzinie 17:55.

W najbliższych dniach premiera Winnice Miłości odc. 381, 382, 383.

Winnice Miłości ile odcinków?

Winnice Miłości ile odcinków ma serial? W Grecji ukazały się 772 odcinki. W Polsce może być ich nawet więcej, ponieważ są nieco krótsze, ale nie ma pewności czy TVP Kobieta pokaże cały serial, ponieważ zdarzało się już kończenie emisji wcześniej niż zagranicą. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu. Powtórki w TVP Kobieta ostatniego odcinka dostępne są następnego dnia o godzinie 9:45.

Serial Winnice Miłości VOD TVP. Kiedy lecą powtórki?

Wszystkie odcinki serialu Winnice Miłości będzie można oglądać w internecie jako powtórki w VOD, czyli w dowolnym momencie. Co ważne – za darmo i bez rejestracji.

Ostatni odcinek Winnice Miłości po premierze w TVP Kobieta trafi na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl), gdzie można oglądać wiele różnych seriali emitowanych w TVP.

Streszczenia odcinków Winnice Miłości

Winnice Miłości odc. 380 streszczenie (sezon 2 odcinek 187)

Mattheos i Anastasia planują się pobrać. Nie wiedzą, że obserwuje ich tajemniczy nieznajomy, a niebezpieczeństwo wisi na włosku. Lukia wyznaje Johnny’emu, że planuje zemścić się na Sifisie. Mattheos i Achilleas naciskają na Patroklosa, aby zwrócił rodzinie pieniądze, które zdefraudował, sprzedając dom Diamantisa. Choć proszą Nektariosa o zajęcie stanowiska, ten pozostaje bezstronny.

Winnice Miłości odc. 381 streszczenie (sezon 2 odcinek 188)

Wydaje się, że stan psychiczny Marty osiąga punkt krytyczny. Achilleas czuje się, jakby był w potrzasku i staje przed wielkim dylematem. Daphni, odkrywszy kolejną zdradę Markosa, podejmuje ostateczną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Patroklos próbuje wszelkich możliwych sztuczek, aby wpłynąć na Nektariosa po to, by stanął on przeciwko rodzinie Mattheou. Diamantis prosi Annę, żeby odwiedziła go w więzieniu i próbuje ją upominać groźbami. Jednocześnie szantażuje psychicznie Anastasię, aby pozostała po jego stronie.

Winnice Miłości odc. 382 streszczenie (sezon 2 odcinek 189)

Achilleas, poruszony emocjonalnie stanem psychicznym Marty, postanawia zwrócić jej dziecko, co doprowadza do konfliktu z Meliną. Wydaje się, że między Olgą i Sifisem rodzi się silna więź, przez co niektórzy źle ich rozumieją. Tymczasem psychiczny szantaż Diamantisa wobec Anastasii przynosi oczekiwane skutki. Konstantina i Manolis robią wszystko, aby powstrzymać Kikisa przed otwarciem obok nich domu pogrzebowego. Daphni, pomimo niedawnego rozstania z Markosem, wykazuje zaskakująco dziwny spokój, który niepokoi ludzi w jej otoczeniu. Przychodzi moment, w którym mała Stefania musi rozstać się z Sifisem.

Winnice Miłości odc. 383 streszczenie (sezon 2 odcinek 190)

Sifis próbuje pogodzić się ze smutkiem i rozczarowaniem po rozstaniu z córką, która będzie odtąd mieszkać z Aggeliki i Andreasem. Wydaje się, że Melinie i Achilleasowi udało się pokonać problemy biologicznej matki dziecka. Teraz przygotowują się do wyjazdu do Chanii na ślub Vasiliki. Jednocześnie Daphni stara się zachować spokój pomimo rozstania z Markosem i potajemnie namawia wszystkich, aby rozpowszechniali plotki o tym, co wydarzyło się między Markosem i Lukią. Rodzina Mattheou wzywa Patroklosa do zwrotu pieniędzy, które jest im winien. Patroklos jest przerażony, a cala sytuacja doprowadza do wściekłości Nektariosa, który nie jest w stanie wpłynąć na swoich braci. Manolis informuje Pavlosa Giannakakisa, że kobieta, która ukształtowała jego przeszłość, wróciła do Chanii. Wszystkie wydarzenia przesłania jednak wypadek samochodowy – dramatyczny w skutkach.

Winnice Miłości odc. 384 streszczenie (sezon 2 odcinek 191)

Melina spędza beztroskie chwile w Chanii obok Achilleasa i dziecka. Jednocześnie pomaga swojej ukochanej przyjaciółce Vasiliki w przygotowaniach do zbliżającego się ślubu, ignorując fakt, że Sifis przeżywa najgorszy okres w swoim życiu. Anastasia próbuje przekonać Mattheosa, aby okazał pewną pobłażliwość w sprawie spłaty długu Patroklosa wobec rodziny Mattheou. Jej starania okazują się jednak nieskuteczne. Wydaje się, że Diamantis, nawet z więziennej celi, dalej pociąga za sznurki. Konstantina otrzymuje od Kikisa szokującą propozycję, a Manolis mówi Pavlosowi o Chrysanthi – kobiecie, która była największą miłością jego życia. Zaślepiona nienawiścią do Sifisa Lukia staje przed jego drzwiami pomimo próśb Johnny’ego, by tego nie robiła. Melina nagle rozpoznaje Patroklosa jako jednego ze swoich porywaczy.

Winnice Miłości odc. 385 streszczenie (sezon 2 odcinek 192)

Johnny nie znajduje wytłumaczenia dla swojej i Lukii obecności w domu Sifisa, który żąda wyjaśnień. Po początkowych podejrzeniach dotyczących udziału Patroklosa w porwaniu Meliny Achilleas postanawia stawić czoła Diamantisowi, który mu grozi. Podekscytowana Anna ma dla Patroklosa niespodziankę. Wieści nie są dobre dla Diamantisa, gdyż wygląda na to, że pozostanie w więzieniu przez długi czas, co doprowadza go do dramatycznej decyzji. Wydaje się, że Daphni przekonała swoją przyjaciółkę, aby potajemnie spotkała się z Kikisem w hotelu, ale kiedy ten traci przytomność, Konstantina wpada w panikę. Sifis prosi Olgę, aby towarzyszyła mu na weselu Minasa i Vasiliki. Mattheos i Anastasia również mają po raz pierwszy pojawić się publicznie jako para. Podczas gdy wszyscy w kościele czekają na młodą parę, przybywa Vasiliki, ale nigdzie nie ma pana młodego.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.