Więzień Miłości odc. 475, 476, 477, 478, 479, 480 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku

0 55 287

Więzień Miłości odcinek 475, 476, 477, 478, 479, 480 po polsku można obejrzeć w TVP 2. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków. Serial po polsku udostępniany jest na TVP VOD.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2

Więzień Miłości po polsku emitowany jest w TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Odcinki online o tej może można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2.

Wyemitowane odcinki serialu Więzień Miłości trafiają również do internetu. Można je oglądać na platformie TVP VOD. Serial jest tam dostępny po polsku, w legalny sposób, bez rejestracji.

Więzień Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższych dniach w TVP 2 wyemitowane zostaną następujące odcinki po polsku: 476, 477, 478, 479, 480.

Serwis TVradar.pl przygotował streszczenie serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień Miłości odcinek 475 streszczenie szczegółowe

Azize przyznaje się do winy, by wyjść na wolność i odszukać Alego. Żulide odzyskuje przytomność i zaświadcza o niewinności Azize. Koraj chwilowo pozostaje w firmie. Ali w końcu ucieka Zuhre i wraca do mamy.

Więzień Miłości odc. 476 streszczenie szczegółowe

Ajsel ma wyrzuty sumienia, że nie upilnowała Alego. Azize odwiedza panią Żulide, co sprawia, że jej samopoczucie od razu się poprawia. W firmie zjawia się nowy zastępca dyrektora naczelnego, niejaki Tarik, który uratował Selin przed pobiciem.

Więzień Miłości odc. 477 streszczenie szczegółowe

Ouz proponuje Azize, by zamieszkała w rezydencji. W firmie Tarik pomaga przy naprawieniu systemu komputerowego. W domu Szukran zjawia się Zeliha. Ali wpuszcza do domu małą Hayat, która go śledziła.

Więzień Miłości odc. 478 streszczenie szczegółowe

W domu Szukran zjawia się matka Zelihy, która odradza córce zamążpójście. Ali proponuje Hayat, że pomoże jej szukać mamy. Azize odmawia Ouzowi pozostania w rezydencji, lecz Żulide udaje się nakłonić ją do pracy dla rodziny.

Więzień Miłości odc. 479 streszczenie szczegółowe

Yildiz zdobyła informacje, które mają pogrążyć Azize. Zeliha i Samet organizują ślub, a matka Zelihy ma chrapkę na pieniądze przeznaczone na weselisko. Tarik dogaduje się z przyszłym wspólnikiem firmy. Ali opiekuje się chorą Hayat.

Więzień Miłości odc. 480 streszczenie szczegółowe

W obecności Żulide, Yildiz i Ouza niejaki Czezmi oskarża Azize o napaść. Yildiz pokazuje Ouzowi zdobyte informacje na temat rzekomych przewinień Azize. Chytra na pieniądze matka Zalihy kradnie gotówkę przeznaczoną na wesele.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.