Więzień Miłości odc. 471, 472, 473, 474, 475 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku

0 53 787

Więzień Miłości odcinek 71, 472, 473, 474, 475 po polsku można obejrzeć w TVP 2. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków. Serial po polsku udostępniany jest na TVP VOD.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2

Więzień Miłości po polsku emitowany jest w TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Odcinki online o tej może można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2.

Wyemitowane odcinki serialu Więzień Miłości trafiają również do internetu. Można je oglądać na platformie TVP VOD. Serial jest tam dostępny po polsku, w legalny sposób, bez rejestracji.

Więzień Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższych dniach w TVP 2 wyemitowane zostaną następujące odcinki po polsku: 471, 472, 473, 474, 475.

Serwis TVradar.pl przygotował streszczenie serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień Miłości odcinek 470 streszczenie

Kylycz szantażuje Azize, by w końcu ją zdobyć. W trosce o syna Azize zgadza się, lecz Kylycza czeka przykra niespodzianka. Azize odnosi wisiorek do posiadłości. Ouz nadal podejrzewa ją o kradzież.

Więzień Miłości odcinek 471 streszczenie

Kylycz wciąż nachodzi Azize. Azize zabiera Alego do pracy i każe mu się ukryć. Zbuntowana Asja szuka zrozumienia u Yildiz. Kylycz odwiedza Zuhre, kobietę, która go wychowała. Oouz na nagraniu z kamery przemysłowej widzi Alego i nabiera podejrzeń.

Więzień Miłości odcinek 472 streszczenie

Koraj odchodzi do innej firmy. Behdżet blefuje, że ma w swoich rękach Emira i żąda od Żulide okupu. Żulide nie może skontaktować się z Oouzem, bo Yildiz wyłącza mu telefon. Zuhre i Kylycz usiłują porwać Alego.

Więzień Miłości odcinek 473 streszczenie

Azize przynosi okup, jednak policja i Oouz uznają, że ona także brała udział w oszustwie. Zostaje aresztowana. Zuhre i Kylycz porywają Alego. Asja czyni szczere wyznania pozostającej w śpiączce Żulide.

Więzień Miłości odcinek 474 streszczenie

Żulide pozostaje w śpiączce. Azize bezskutecznie usiłuje wydostać się z aresztu. Oouz pozostaje nieczuły na jej argumenty. Alemu udaje się wymknąć porywaczom.

Więzień Miłości odcinek 475 streszczenie

Azize przyznaje się do winy, by wyjść na wolność i odszukać Alego. Żulide odzyskuje przytomność i zaświadcza o niewinności Azize. Koraj chwilowo pozostaje w firmie. Ali w końcu ucieka Zuhre i wraca do mamy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.