Więzień Miłości odc. 514 i 515 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku, ostatni odcinek

0 88 134

Więzień Miłości odcinek 514 po polsku można obejrzeć w TVP 2. Czy będzie odc. 515? Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków. Serial po polsku udostępniany jest na TVP VOD.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2

Więzień Miłości po polsku emitowany jest w TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Odcinki online o tej może można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2.

Wyemitowane odcinki serialu Więzień Miłości trafiają również do internetu. Można je oglądać na platformie TVP VOD. Serial jest tam dostępny po polsku, w legalny sposób, bez rejestracji.

Więzień Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższych dniach w TVP 2 wyemitowane zostaną następujące odcinki po polsku: 511, 512, 513 514. Odc. 515 nie zostanie wyemitowany, ponieważ 514 to ostatni odcinek.

Serwis TVradar.pl przygotował streszczenie serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 511 streszczenie szczegółowe

Elmas wyznaje córce, że podpisała Vakkasowi weksel. Pragnie też oskarżyć Tarika o gwałt na Zelisze. Postawiona w sytuacji bez wyjścia, Zeliha godzi się wyjść za Vakkasa. Yildiz przesyła Oouzowi miłosny list Kylycza do Azize.

Więzień Miłości odc. 512 streszczenie szczegółowe

Ostatni odcinek: Peker godzi się na rozwód z Selin i postanawia wyjechać. Dzianan próbuje wciągnąć Tarika w knowania, których celem jest zapobieżenie wydania Zelihy za Vakkasa. Azize idzie do aresztu i wygarnia Kylyczowi, że nie boi się jego gróźb.

Więzień miłości odc. 513 streszczenie

Oouz wścieka się na Azize, że poszła do Kyklycza, zostawiając gorączkującego Alego. Tarik podstępem spotyka się z Zelihą i prosi o wyjaśnienia. Azize postanawia opuścić rezydencję.

Więzień miłości odc. 514 streszczenie – ostatni odcinek

Oouz odkrywa knowania Yildiz i ostatecznie z nią zrywa. Tarik spłaca Vakkasa i prosi o rękę Zelihy. Oouz namawia Azize do powrotu do rezydencji. Żulide rozpoznaje w Alim Emira.

Skomentuj

Your email address will not be published.