Więzień Miłości VOD. Streszczenie odcinków 282, 283, 284

0 2 196

Streszczenie odcinków serialu Więzień Miłości 282, 283 i 284. Oglądaj serial VOD po polsku za darmo, dzięki platformie TVP VOD.

Więzień Miłości emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17;10 w telewizji TVP 2. W tym tygodniu wyemitowane zostaną jeszcze odcinki 282, 283, 284.

Serial Więzień Miłości po polsku na VOD można oglądać legalnie i za darmo na TVP VOD. Ocinki 282, 283 i 284 udostępnione tam zostaną po premierze w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień miłości odc 282 streszczenie szczegółowe

Omer nie chce jechać z Zehrą na rodzinną kolację. Cetin w zawoalowany sposób namawia Canan do zainwestowania oszczędności. Była ukochana Nihata wraca z Ameryki i składa mu nieoczekiwaną wizytę. Kerem podpytuje Sabah, co to za mężczyzna, z którym ją widział.

Więzień miłości odc 283 streszczenie szczegółowe

Canan wydaje skradzione pieniądze. Zehra i Omer odwiedzają rodzinę Zehry. Omer zachodzi w głowę, jak Zehrze udaje się wszystkich okłamywać. W domu ojca Kerema Sabah pozwala zamieszkać ciężarnej znajomej, która uciekła od męża hazardzisty.

Więzień miłości odc 284 streszczenie szczegółowe

Canan namawia Cetina, by zainwestować część pieniędzy skradzionych Zehrze. Kerem przekonuje Kemala, że musi rzucić hazard, by Nihal do niego wróciła. W rozmowie z Zehrą Sabah kojarzy fakty, a potem przyciska Canan, by ta przyznała się do kradzieży.

Leave A Reply

Your email address will not be published.