Więzień Miłości odc. 391, 392 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku

0 31 249

Więzień Miłości 391, 392 po polsku można obejrzeć w TVP 2. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków. Serial po polsku udostępniany jest na TVP VOD.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2

Więzień Miłości po polsku emitowany jest w TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Odcinki online o tej może można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2.

Wyemitowane odcinki serialu Więzień Miłości trafiają również do internetu. Można je oglądać na platformie TVP VOD. Serial jest tam dostępny po polsku, w legalny sposób, bez rejestracji.

Więzień Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższych dniach w TVP 2 wyemitowane zostaną następujące odcinki po polsku: 391, 392, 393, 394.

Serwis TVradar.pl przygotował streszczenie serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości – streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 390 streszczenie

Omer prosi Ajsze, by pozostała w domu i akceptuje jej spotkania z matką. Zehrę odwiedza ciotka Hatidże. Koraj odkrywa, że Ipek jest niewinna. Ajsel namawia ją do powrotu do pracy.

Więzień Miłości odc. 391 streszczenie

Bahszende robi wyrzuty Ajsze i Omerowi, że spotkali się ze swoją matką. Koraj już wie, że firmowe dokumenty przekazała konkurencji Ozge. Ciotka Hatidże postanawia dobrać się do skóry Bahszende. Koraj próbuje pogodzić się z Ipek.

Więzień Miłości odc. 392 streszczenie

Omer zapewnia żonę o swojej miłości. Jednocześnie jednak miło gawędzi z dawną znajomą przez telefon. Hatidże konfrontuje się z Bahszende. W zdecydowany sposób daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli skrzywdzić Zehry. Salim i Halit dostarczają Ajsel regał do cukierni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.