Więzień Miłości odcinki 314, 315, 316, 317, 318. Streszczenie po polsku

0 4 778

Więzień Miłości odc. 314, 315, 316, 317, 318 można w tym tygodniu obejrzeć w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki online za darmo po polsku opublikowane zostaną również na platformie TVP VOD.

Więzień Miłości po polsku w TVP 2

Więzień Miłości po polsku emitowany jest w TVP 2 o godzinie 17:10 od poniedziałku do piątku. Odcinki online o tej może można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2.

Wyemitowane odcinki serialu Więzień Miłości trafiają również do internetu. Można je oglądać na platformie TVP VOD. Serial jest tam dostępny po polsku, w legalny sposób, bez rejestracji.

Więzień Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ

W tym tygodniu w TVP 2 wyemitowane zostaną następujące odcinki po polsku:

  • Więzień Miłości odcinek 314 – poniedziałek 1 czerwca
  • Więzień Miłości odcinek 315 – wtorek 2 czerwca
  • Więzień Miłości odcinek 316– środa 3 czerwca
  • Więzień Miłości odcinek 317 – czwartek 4 czerwca
  • Więzień Miłości odcinek 318 – piątek 5 czerwca.

Serwis TVradar.pl przygotował streszczenie serialu Więzień Miłości odc. 314, 315, 316, 317, 318.

Więzień Miłości – streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 314 streszczenie szczegółowe

Omer prosi Zehrę, by nie dała się sprowokować babce Bahszende. Murat dokładnie bada finanse firmy Omera. Ajsze opowiada Zehrze o dzieciństwie Omera. Nihat bezskutecznie walczy o wybaczenie Ajsze. Sadżit zrywa współpracę z gangsterem Pitonem.

Więzień Miłości odc. 315 streszczenie szczegółowe

Rodzina usiłuje załagodzić konflikt dzielący Ajsze i Nihata. Kerem próbuje wyprowadzić Sabah z równowagi, licząc że dzięki temu wróci ona do rzeczywistości. Bahszende oznajmia Omerowi, że zamieszka z nimi na stałe. Sabah zwierza się Zehrze, że nie chce poznać swoich biologicznych rodziców.

Więzień Miłości odc. 316 streszczenie szczegółowe

Piton zasadza się pod domem Omera i chce zgładzić Zehrę. Babka Bachszende nadal próbuje rządzić w posiadłości. Ajsze wciąż nie może wybaczyć Nihatowi milczenia na temat Muge. Koray zwierza się Keremowi, że Yasemin postanowiła zerwać ich związek.

Więzień Miłości odc. 317 streszczenie szczegółowe

Kerem chce zaprowadzić Sabah do psychologa. Ajsze czyta esemesy w telefonie Nihata, wybacza mu i sama prosi o wybaczenie. Policja zabiera Zehrę na posterunek. Bachszende przekonuje Omera, że powinien się rozwieść dla dobra rodziny i rodzinnego nazwiska.

Więzień Miłości odc. 318 streszczenie szczegółowe

Omer prosi Zehrę, by jeszcze raz opowiedziała o sprawie z Pitonem. Kerem nadal nie może dogadać się z Sabah. Bahszende zarzuca Zehrze, że przez nią rodzina Kerwandziolu straciła dobrą opinię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.