Więzień Miłości VOD. Streszczenie odc. 279 i 280

0 1 473

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odc. 279 i 280. Turecki serial po polsku można oglądać w telewizji TVP 2, a także w internecie za darmo na TVP VOD, więc nie trzeba zerkać na youtube z nadzieją na napisy PL.

Szczegółowe streszczenia tureckich seriali znajdują się w serwisie Turkweb. Chcesz dowiedzieć się co wydarzy się w odcinkach 279 i 280 serialu Więzień Miłości, a jednocześnie uniknąć spoilerów? Zobacz streszczenie najbliższych odcinków.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości odc. 279, 280 streszczenie

W serialu Więzień Milosci doc. 279 Kerem robi Sabah awanturę, ponieważ zadzwoniła do jego ojca. Trwają przygotowania do wesela Zehry i Omera. Canan kupuje sobie drogą suknię za znalezione pieniądze. Na weselu zatruwa napoje państwa młodych.

W Więzień Miłości 280 Kerem tańczy na weselu z Sabah, jest zafascynowany jej urodą. Młodzi nie wypijają zatrutego napoju. Ajsze i domownicy wyjeżdżają na krótkie wakacje. Omer dowiaduje się czegoś o Zehrze, co całkowicie odmienia jego nastawienie do żony. Noc poślubna przebiega w nerwowej atmosferze. Omer jest wściekły na Zehrę i chce się na niej zemścić.

Leave A Reply

Your email address will not be published.