Więzień Miłości VOD. Streszczenia odcinków 233-236

0 1 620

Streszczenie odcinków 233, 234, 235, 236 serialu Więzień Miłości. Zobacz gdzie oglądać serial online na żywo lub VOD.

Więzień Miłości to turecki serial emitowany w TVP 2 od poniedziałku do piątku o 17:10. W internecie na żywo można oglądać go na platformie WP Pilot. Odcinki emitowane są po polsku, legalnie, dzięki streamowi online z TVP 2.

Powtórki również można oglądać w internecie. Więzień Miłości VOD po polsku znaleźć można na TVP VOD.

Więzień Miłości – streszczenie odcinków 233, 234, 235 i 236.

Więzień Miłości 233 VOD

Sadi zabiera Saban wszystkie oszczędności na poczet spłaty długów Mehtap. Szukran usiłuje wyswatać Zehrę, jej plany kończą się całkowitą klęską. Omer ponownie chce wyznać Salimowi prawdę, Zehra mdleje z emocji.

Więzień Miłości 234 VOD

Sabah postanawia spędzić noc w jednym z domów przeznaczonych do sprzedaży. Tam zaskakuje ją Kerem, syn właściciela, którego Sabah uderza w głowę. Omer wyznaje Salimowi prawdę o małżeństwie z Zehrą.

Więzień Miłości 235 VOD

Zehra chce wyznać ojcu prawdę o swoim małżeństwie, lecz go nie zastaje. Sabah wścieka się na Kerema, że źle ją traktuje i postanawia się zemścić. Omer dowiaduje się, że ojciec Zehry jest w szpitalu, a na miejscu salowy mówi, że pacjent zmarł.

Więzień Miłości 236 VOD

Ojciec Zehry odzyskuje świadomość, lecz wściekły nie odzywa się do niej. Nie pomagają próby wyjaśnienia. Sabah opuszcza dom Kerema z silnym postanowieniem zarobienia pieniędzy. Omer stara się uspokajać Zehrę i mocno ją wspiera.

Leave A Reply

Your email address will not be published.