Więzień Miłości odc. 285, 286, 287, 289 po polsku (streszczenie odcinków)

0 4 030

Więzień Miłości 285, 286, 287, 288 i 289 – szczegółowe streszczenie odcinków po polsku. Oglądaj serial po polsku w TVP 2 lub w VOD w internecie.

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Odcinki dostępne są również w internecie.

W czasie emisji live stream z TVP 2 udostępnia WP Pilot, a powtórki w dowolnym momencie można obejrzeć w formie VOD. Więzień Miłości odcinki online publikowane są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 285 streszczenie

W domu rodziny Kerwandziolu zjawia się była flama Nihata, podając się za nauczycielkę Asji. Zehra postanawia walczyć o ukochanego Omera. Herbaciarz Ati jest chory. Kerem i Sabah postanawiają o niego zadbać.

Więzień Miłości 285 szczegółowe streszczenie (napisy PL, Youtube)

Więzień Miłości odc. 286 streszczenie

Kerem i Sabah zajmując się chorym Atim, nawiązują nić porozumienia. Ojciec Kerema docenia odmianę syna i przywraca mu dawne przywileje. Czetin usiłuje wyciągnąć od Dżanan więcej pieniędzy. Zehra oznajmia Omerowi, że wyjaśni nieporozumienie, które ich podzieliło.

Więzień Miłości odc. 287 streszczenie

Z okazji rocznicy ślubu Ajsze i Dżewrije, podszywając się pod Omera, przesyłają Zehrze bukiet kwiatów. Czetin szuka wymówek, by nie oddać Dżanan pieniędzy. Muge chce, by Asję spotkała krzywda. Policja, po donosie Dżanan, pieczętuje agencję Sabah.

Więzień Miłości odc. 288 streszczenie

Omer domyśla się, kto przysłał bukiet i nadal rani Zehrę. Kerem jest zazdrosny o Dżana, który adoruje Sabah. Dżanan poznaje prawdziwe intencje Czetina. Muge okazuje się okrutną intrygantką i pozyskuje zaufanie Ajsze.

Więzień Miłości odc. 289 streszczenie

Hedije organizuje święto religijne. Z okazji rocznicy ślubu Omer wręcza Zehrze wisiorek. Zehra wybucha płaczem. Dżanan przyłapuje Dżetina w pobliżu domu Zehry, każe mu nazajutrz zwrócić pieniądze.

Leave A Reply

Your email address will not be published.