Widzew – Lech na żywo online za darmo. Gdzie oglądać transmisję?

0 287

Widzew – Lech na żywo online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV lub live stream w internecie z meczu PKO BP Ekstraklasy, w którym zmierzą się Widzew Łódź i Lech Poznań?

Widzew – Lech transmisja. Gdzie oglądać mecz na żywo?

W dniu 19 marca 2023 roku o godzinie 17:30 Widzew Łódź podejmie Lecha Poznań w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Będzie to spotkanie, które ma duży wpływ na walkę o podium. Transmisję meczu będzie można obejrzeć na kanałach Canal+ Premium oraz Canal+ Sport 3.

Widzew – Lech online za darmo

Transmisje z meczu Widzew Łódź – Lech Poznań można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Live stream udostępniają platformy Canal+ Online oraz Player. Jeśli nie możesz obejrzeć meczu na żywo, to zapraszamy na mecz Widzew – Lech online za darmo w formie naszej tekstowej relacji live.

Lech Poznań jest obecnie trzeci w tabeli PKO BP Ekstraklasy i ewentualne zwycięstwo pozwoli mu umocnić się na tej pozycji. Widzew Łódź jest piąty i aby zachować szanse na podium, to nie może tego spotkania przegrać.

Warto pamiętać, że lechici do meczu z Widzewem Łódź przystąpią podbudowani awansem do ćwierćfinału Ligi Konferencji UEFA.

Skomentuj

Your email address will not be published.