VOD. Elif 693 i 694. Streszczenie odcinków

0 1 554

Streszczenie odcinków Elif 693 oraz 694. Kiedy i gdzie oglądać serial w TV oraz internecie? Wszystkie odcinki online za darmo po polsku udostępnia TVP VOD.

Kiedy emisja?

Elif 693 obejrzeć można we wtorek 24 marca. Z kolei Elif 694 wyemitowany zostanie dzień później, czyli w środę 25 marca. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.

Powtórki odcinków 693 i 694 można obejrzeć następnego dnia po premierze o godzinie 6:10 lub 6:05 w TVP 1.

Elif 693 i 694 online

Jeżeli nie możecie obejrzeć serialu w telewizji, to można to uczynić również w internecie. Odcinki Elif online na żywo znaleźć można na WP Pilot (jako live stream z TVP 1).

Elif VOD to z kolei możliwość oglądania powtórek w dowolnym momencie. Elif 693 i 694 dostępny będzie tam po premierze w telewizji. Wszystkie odcinki na TVP VOD (vod.tvp.pl) udostępniane są za darmo.

Elif – streszczenie odcinków 693 i 694

Elif 693 streszczenie: Po niefortunnej wpadce, Birce obiecuje sobie, że przypodoba się Yunusowi. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie takie proste. Vildan podejrzewa, że Elif jest córką Tarika. Mężczyzna grozi, że ją zabije, jeśli będzie rozmawiała o dziewczynce z domownikami. Hümeyra czuje się odrzucona i zaniedbywana przez męża, chociaż udaje przed wszystkimi, że są wzorowym małżeństwem. Złe samopoczucie Hümeyry odbija się na domownikach.

Elif 694 streszczenie: W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając duże wrażenie na Tariku. Tymczasem Hümeyra cierpi z powodu obojętności męża. Vildan nie podoba się zainteresowanie i troska o Elif. Kobieta robi wszystko, żeby dokuczyć dziewczynce. Inci bardzo tęskni za Elif. Veysel i Tülay nie mają odwagi wyznać jej, że jej droga przyjaciółka umarła. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszę odwrotny skutek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.