Trzy Siostry ile odcinków. Streszczenia, powtórki, gdzie oglądać po polsku?

0 41 358

Turecki serial Trzy Siostry można oglądać po polsku w TV. W jakie dni i na jakim kanale? Ile odcinków w Polsce? Wszystkie informacje o serialu znajdziesz w poniższym artykule.

Na jakim kanale oglądać serial Trzy Siostry po polsku?

Trzy Siostry to turecki serial, który zdobył popularność na całym świecie, a teraz ma szanse podbić serca polskich widzów. Jeśli chcesz śledzić losy trzech sióstr, możesz obejrzeć serial na kanale Novelas+. Odcinki są emitowane pięć razy w tygodniu o godzinie 15:55 i 20:30. Jeśli nie możesz obejrzeć któregoś z odcinków w tym czasie, nie musisz się martwić. Ostatni odcinek serialu Trzy Siostry powtarzany jest następnego dnia o godzinie 5:50 i 10:25.

Zobacz również: Streszczenia serialu Zakazany Owoc

Trzy Siostry turecki serial ile odcinków?

Pierwszy sezon serialu Trzy Siostry składał się z 50 odcinków (każdy z nich trwał ponad 2 godziny). W 2022 roku ukazały się nowe epizody, więc sezon 2 również będzie do obejrzenia w Polsce. Do tej pory w Polsce ukazało się ponad 150 odcinków.

W Turcji każdy odcinek trwa ponad dwie godziny, więc w Polsce najprawdopodobniej ukaże się około 300 epizodów.

Jeśli nie możesz obejrzeć któregoś z odcinków, możesz skorzystać z serwisów oferujących szczegółowe streszczenia. Jednym z nich jest np. Turkweb.

O czym opowiada serial Trzy Siostry?

Serial Trzy Siostry opowiada historię trzech sióstr: Turkan, Donus i Deryi. Akcja rozpoczyna się w Ayvalik w 1998 roku. Nesrin i Sadik są małżeństwem od 25 lat i wiodą dobre życie w małym miasteczku na wybrzeżu Morza Egejskiego. Razem z trzema córkami żyją szczęśliwie, dzieląc jedną sypialnię, marzenia, rozczarowania i szczęście.

Kiedy Turkan wychodzi za mąż, jej siostry muszą stawić czoła zmianom, które zaczynają wpływać na całą rodzinę. Losy sióstr i ich rodziny rozwijają się w trudnych warunkach, jednak dzięki miłości i solidarności udaje im się przezwyciężyć wszystkie trudności.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, koniecznie nadrób swoją wiedzę o losach trzech sióstr. Obejrzyj Trzy Siostry na kanale Novelas+ lub skorzystaj z powtórek i VOD.

Skomentuj

Your email address will not be published.