The Voice Senior 2023 na żywo. Odcinki online za darmo

0 1 799

The Voice Senior 2023 odcinek 9 (nokaut) już w sobotę 4 lutego. Gdzie oglądać program na żywo w TV i internecie? Kiedy i jak obejrzeć powtórki z soboty? M.in. na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.

Program The Voice Senior okazał się strzałem w dziesiątkę. W 2023 roku wyemitowana zostanie już czwarta edycja tego muzycznego show. Z pewnością i tym razem występy seniorów przyciągną przed telewizory mnóstwo widzów.

Premiera The Voice Senior 4 odcinek 9 w sobotę o godzinie 20:00. Tego dnia można obejrzeć Nokaut. Program poprowadzą Rafał Brzozowski oraz Małgorzata Tomaszewska, która zastąpiła Martę Manowską. W skład jury wchodzą natomiast Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

Odcinki The Voice Senior 2023 można oglądać co tydzień – w każdą sobotę o 20:00 w telewizji TVP 2. Powtórka z soboty emitowana jest w niedzielę o 11:50 w TVP 2, w poniedziałek o 22:45 i środę o 15:15 w TVP Rozrywka.

The Voice Senior 2023 VOD to z kolei opcja oglądania powtórki w internecie. Dostępne są tam wszystkie odcinki wyemitowane już w Dwójce. Można je obejrzeć za darmo na VOD TVP. Najciekawsze występy z The Voice Senior 4 publikowane są również na Youtube.

Leave A Reply

Your email address will not be published.