makeporngreatagain.pro stiefmutter wird von ihrem stiefsohn in den arsch gefickt. yeahporn.top abelinda fucked hard on the bed. hd xxx white sluts gang up on an ebony beauty.

The Voice of Poland 2023 na żywo. Odcinki online za darmo, powtórka z soboty VOD

0 5 302

The Voice of Poland 2023 online. Gdzie oglądać program na żywo w TV i internecie? Kiedy i jak obejrzeć powtórki z soboty? M.in. na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.

Voice of Poland 2023. To już czternasta edycja

We wrześniu 2023 roku do ramówki TVP 2 wchodzi nowa edycja The Voice of Poland 14. Widzowie znów będą mieli okazję śledzić wokalne zmagania uczestników. Program wyłoni z pewnością nową gwiazdę. W ostatnich czterech edycjach wygrywali kolejne Alicja Szemplińska, Krystian Ochman, Marta Burdynowicz, a w poprzedniej edycji najlepszy okazał się Dominik Dudek. Kto wygra tym razem?

Odcinki The Voice of Poland 2023 na żywo

The Voice of Poland na żywo można oglądać w soboty o godzinie 20:00 i 21:05. Program poprowadzą Tomasz Kamel oraz Aleksander Sikora. W skład jury wchodzą natomiast Tomson i Baron, Justyna Steczkowski, Lanberry oraz Marek Piekarczyk.

Już 11 listopada premiera The Voice of Poland odcinka 16 (live).

Voice of Poland online. Powtórki VOD oraz w TV

The Voice of Poland 2023 VOD to z kolei opcja oglądania powtórki w internecie. Dostępne są tam wszystkie odcinki wyemitowane już w Dwójce. Można je obejrzeć za darmo na VOD TVP. Voice of Poland online na żywo za darmo, w porze emisji w TVP 2, można oglądać jako live stream na WP Pilot i TVP GO.

Z kolei powtórka The Voice of Poland z soboty, dostępna jest w niedzielę o 11:30. Jeśli więc przegapicie ostatni odcinek, to powtórki dostępne są zarówno w TVP 2, jak i online w VOD.

Skomentuj

Your email address will not be published.

http://www.baseofporn.com www.opoptube.com